Напевно, найвідоміший і вже точно самий передовий навчальний онлайн-центр Рунету — «Нетология» запускає 2 нових дуже корисних безкоштовних (!) навчальних курсу.

«Основи Google AdWords: підготовка до здачі іспиту»
і
«Основи HTML і CSS.

Подробиці і записатися — нижче.

До речі, якщо що, то на будь-який платний курс від «Нетологии» у мене є знижка 2000 рублів за кодом stsh . Просто введіть stsh у спеціальному полі:

Код буде зберігатися в найближчі кілька місяців, тому можете просто запам’ятати, записати або стукнутися до мене в будь-який момент і запитати.

Курси у них дуже цікаві і різноманітні по просуванню в інтернеті, SEO, програмування, SMM, дизайну, юзабіліті, веб-дизайну — і все це з найцікавішими, провідними експертами Рунета — керівниками відомих студій та агентств, інтернет-магазинів і так далі.

Але ці два курси, про які йдеться нижче — абсолютно безкоштовні!

Основи Google AdWords: підготовка до здачі іспиту

(курс починається 10 жовтня 2016 р.)

Подробиці і записатися безкоштовно на курс Основи Google AdWords тут

Цей курс центр «Нетология» запустив у партнерстві з Google. Приємним бонусом у програмі є підготовка до сертифікації в AdWords.

Веде курс Іван Акімов — аккаунт-директор інтернет-агентства ArrowMedia.

Введення в Google AdWords. Структура запису в системі.
1 година теорії
Які бувають бізнес-завдання і як реклама в Google AdWords може допомогти у їх вирішенні (переваги реклами в Google AdWords). Де можуть показуватися оголошення, в чому відмінність пошукової мережі від медійній. Налаштування облікового запису AdWords і як правильно визначити майбутню структуру рекламних кампаній. Аукціони ставок всередині системи AdWords і яким чином формується ранжування оголошень в рекламних блоках.

Безкоштовні курси SEO від Ганни Ященко – 20 PDF-уроків – Хороші, для новачків, але і не тільки, досить глибокі, актуальні. Хочете навчитися самостійному безкоштовного просування сайтів? Будь ласка.

Налаштування рекламних кампаній в Google AdWords.
1 година теорії
Основні налаштування на рівні рекламних кампаній. Типи кампаній, чим вони відрізняються і як вибрати потрібний тип. Управління показами оголошень в залежності від типу пристроїв. Показ реклами в залежності від їх місця розташування. Налаштування стратегії ставок (ручна або автоматична). Розклад показів оголошень в залежності від дня тижня або часу доби.

Групи оголошень і ключові слова.
1 година теорії
Що таке групи оголошень Google AdWords і з чого вони складаються. Яким чином створюються групи оголошення і як їх необхідно структурувати. Ключові слова і чим вони відрізняються від пошукових запитів користувачів. Які типи відповідностей ключових слів існують в системі Google AdWords. Як підібрати нові ключові слова для своєї рекламної кампанії (планувальник ключових слів).

Оголошення. Розширення оголошень. Модерація.
1 година теорії
Підготовка оголошень і все составлящие оголошень у пошуковій мережі. Види оголошень в системі Google AdWords. З чого складається стандартне текстове оголошення. Рекомендації щодо створення текстових оголошень. Що таке розширення. Огляд ручних розширень оголошень. Огляд автоматичних розширень оголошень і модерація.

Медійна мережа. Типи таргетингов.
1 година теорії
Що таке медійна мережа (КМС) і що входить до її складу. Що таке «націлювання», які типи таргетингов існують у КМС і в чому їх різниця. Що таке ремаркетинг, планувальник КМС.

Сегментація, фільтри, звіти та оптимізація рекламних кампаній.
1 година теорії
Робота зі статистикою рекламних кампаній. Перегляд статистики та сегментація даних. Додавання, видалення і перенесення стовпців даних. Порівняння періодів. Робота з фільтрами і приклади їх застосування. Огляд корисних звітів системи Google AdWords. Оптимізація рекламних кампаній (варіанти оптимізації облікового запису).

Безкоштовний курс «Основи Google AdWords»

Основи HTML і CSS

(курс починається 21 жовтня 2016 р.)

Подробиці і записатися безкоштовно на курс Основи HTML і CSS тут

А також Нетология запустила 2-й набір на безкоштовний(!) курс з основ веб-розробки. На перший набір записалося більше 4000 студентів і це абсолютний рекорд по затребуваності теми і курсу!

Основи HTML
2 години практики 2 години теорії
Будь-сайт складається з веб-сторінок, а будь сторінка являє собою HTML розмітку даних, які на ній представлені. Дані завжди мають деяку структуру: заголовки, списки, ілюстрації, і ми навчимося описувати цю структуру використовуючи HTML теги.

Основи CSS
2 години практики 2 години теорії
Браузери мають стилі за замовчуванням для всіх елементів. Але якщо б їх можна було змінювати, інтернет назавжди залишився засобом обміну результатами досліджень для вчених. Саме CSS додає індивідуальності кожного проекту, і вам обов’язково потрібно освоїти його основні поняття.

Основи клієнт-серверної взаємодії
1 година практики 1 годину теорії
Сучасний сайт складається з безлічі компонентів. Розберемо з яких і спробуємо їх реалізувати. Дізнаємося про те, як вони взаємопов’язані, і які фахівці займаються їх розробкою.

Ведуть курс:

Тетяна Тен — front-end розробник у webcoalition.ru
Дмитро Фитискин — керівник напрямку «Програмування» в Нетологии

Безкоштовний курс «Основи HTML і CSS»