Хочу розповісти про одну цікаву акції, яку проводить відомий SEO-блогер Михайло Шакін спільно з розробником софта SEOPowersuite. Вони розігрують 3 безкоштовних ліцензії BuzzBundle для читачів блогу shakin.ru.

Я теж приймаю участь, а раптом пощастить ) Хоча я так і так збиралася купувати цю програму, я потихеньку її тестую і в Рунеті і на зарубіжному ринку, є досить непогані результати. А тут ще й шанс отримати BuzzBundle безкоштовно.

Безкоштовні курси SEO від Ганни Ященко – 20 PDF-уроків – Хороші, для новачків, але і не тільки, досить глибокі, актуальні. Хочете навчитися самостійному безкоштовного просування сайтів? Будь ласка.

Програма BuzzBundle призначена для того, щоб швидко і безкоштовно залучати цільових, зацікавлених відвідувачів з тематичних обговорень на блогах, форумах і в соціальних мережах. Тобто для крауд-маркетингу )

Подробиці акції BuzzBundle від Михайла Шакіна дивіться тут

Розіграш — 29 липня 2015 р.
Переможці будуть обрані випадковим чином.

Незважаючи на те, що у Михайла Шакіна дуже багато передплатників, не всі будуть розміщувати посилання в соцмережах, не всі цікавляться даною програмою, тому шанси є )

А це скріншот роботи в програмі від мене:

Тут ми бачимо знайдені повідомлення по ключовому слову «Xrumer» на форумах (1 колонка), у соцмережах — зокрема, у Вконтакте (колонка 2) і на Ютьюб (3-я колонка). Для англомовного ринку додається ще сервіс питань і відповідей Yahoo.

Також дивіться відеоогляд за BuzzBundle від Михайла Шакіна прямо тут: