Апдейт поста:

Нещодавно було оголошення, що Бази ключових слів Пастухова припиняють своє існування. Але все змінилося.

Максим Пастухів знову активно взявся за свій проект, випустив у вересні 2018 свіжі російські бази ключових слів і зараз займається випуском свіжої під бурж. Розповів мені, що далі буде ще крутіше, ніж було.

АЛЕ ГОЛОВНЕ — ЦЕ те, що він оголосив ще на кілька днів БЕЗПРЕЦЕДЕНТНІ умови по ЧОРНІЙ SEO-П’ЯТНИЦІ ДО 26 листопада 2018 року включно!.

Дуже вигідна акція — ЗНИЖКА 70%
ПЛЮС довічні (!!!) безкоштовні оновлення як на російські бази, так і на закордонні.

Треба брати зараз.

Повний комплект всіх нових баз ключових слів + нові онлайн бази ЗІ ЗНИЖКОЮ 70%
+ безкоштовний ДОВІЧНИЙ апдейт всього за 9835 рублів (замість 36 тис.)

У набір входить:

— Російськомовна база ключових слів Яндекс/Google
— Англомовна база Google
— Російська і англійські бази пошукових ПІДКАЗОК
— Онлайнові версії баз
— Іспанські, німецькі, французькі бази

Зверніть увагу, що довічне безкоштовне оновлення доступно тільки покупцям цього акційного пакету.

Покупцям окремих баз апдейти будуть надаватися платно, але зі знижкою.

Російська база ключових слів Яндекс (1,655,810,672 ключових слів):
Найсвіжіша завантажується російська база ключових слів для роботи в офлайні. Містить дані щодо кількості запитів в місяць в Яндекс і повний спектр даних Яндекс Директ для ключових слів.

Більше таких акцій не передбачається.

Всі подробиці та придбати на автоматі відразу на цій сторінці

Якщо ви давно хотіли цю базу або розширити семантичне ядро під SEO, зробити масштабну контекстну кампанію під безліч НЧ слів, якщо хочете піти в бурж або CPA, або для інших цілей — беріть зараз!

Багато хто в курсі, у мене є ще такий «знижковий» сайт — SEO-Topshop.ru — тут можна придбати зі знижками практично різний SEO та SMM-софт, в тому числі мою ТОП базу з дод. знижкою, Allsubmitter, Xrumer, Yazzle, Зеброїди, Semonitor, Zennoposter, FastTrust, AMS Enterprise, Page Weight і різний інший софт. Насправді в асортименті більше, ніж є на сайті, далеко не все встигаю викласти туди, найпопулярніше. У мене давно налагоджені партнерські відносини з багатьма розробниками софта, у деяких я є головним офіційним дилером.

Ось з Максимом Пастуховым ми співпрацюємо вже кілька років, і в середньому раз або два в рік він робить додаткові відмінні знижки для моїх читачів.

Але ось таких акцій ще не було, це вперше за багато років! Встигайте!

По акції ви отримаєте:

пакети нових баз ключових слів
+ онлайн-версії зі знижкою 70%
+ довічне безкоштовне оновлення
і все нові бази ключових слів, які будуть виходити в майбутньому.

Я теж давно вже стала володарем спочатку десктопної версії його найбільшої багатомовною бази ключових слів, потім онлайн-версії.

База мені дуже подобається і своїм масштабом, і ретельністю збірки, і зручністю та швидкістю в роботі.

Онлайн-версія, до речі, дуже зручна, літає.

Ключових слів в базі дуже багато — в середньому у кілька разів, ніж за допомогою інших сервісів Яндекс Вордстат, Семраш та ін. Крім того, ви знайдете там і такі слова, які точно є в Яндекс вордстаті, але часто просто не показуються (!)

Все як у російській, так і в англомовній базі по мільярду слів. Для багатьох напрямків сьогодні (я напишу нижче) збір десятків тисяч ключових слів є найважливішою конкурентною перевагою.

Основна перевага баз ключових слів Максима Пастухова перед безкоштовними інструментами — більшу кількість слів (т. к. слова зібрані з Google, Яндекса, Рамблера і Мейл.ру). ). Наприклад, зі словом «кредит» — 997,781 запитів зі словом «нерухомість» — 1,008, 546 запитів зі словом «фільм» — 8,783,716 запитів.

Зараз по акції покупці отримують бази ключових слів Максима Пастухова відразу в двох варіантах:

— у скачуваному вигляді для роботи в оффлайн (десктопний варіант)
— і в онлайн-інтерфейсу для роботи в будь-якому місці і на будь-якому комп’ютері (пристрої)
без обмеження по часу використання (!)

Таким чином, після оплати вам будуть доступні:

і онлайн бази ключових слів
і завантажувані бази ключових слів під оболонку — програму для Windows 10, Windows 8.1 або Windows 8 / Windows 7 / Windows Vista / Windows XP / Mac OS з встановленою програмою Parallels Desktop, що має безліч автоматизованих фільтрів за ключовими словами і числовим даними, велика кількість функцій для роботи зі списками ключових слів, такі як сортування, редагування, швидка фільтрація, експорт в CSV, HTML, Excel, Txt і т. д. Програма має свій вбудований повноцінний rtf-редактор для заміток і коментарів для списків ключових слів.

Оформити покупку по акції з довічними безкоштовними оновленнями і 70% ЗНИЖКОЮ (онлайн і оффлайн версія росіян і бурж баз ключових слів)

Безкоштовні курси SEO від Ганни Ященко – 20 PDF-уроків – Хороші, для новачків, але і не тільки, досить глибокі, актуальні. Хочете навчитися самостійному безкоштовного просування сайтів? Будь ласка.

В акцію входять:

Російська база ключових слів Яндекс (1,655,810,672 ключових слів) від вересня 2018
Найсвіжіша завантажується російська база ключових слів для роботи в офлайні. Містить 1,655,810,672 ключових слів Яндекс по вересень 2018 року з даними за кількістю запитів в місяць в Яндекс і повний спектр даних Яндекс Директ для ключових слів.

Російська база підказок (1,100,000,000 ключових слів)
Російська база пошуково-пов’язаних ключових слів, іншими словами підказок за ключовими словами або того, що ще шукали люди з цим словом.

Англійська база ключових слів Google (618,000,000 ключових слів)
Найсвіжіша та велика завантажується англійська база ключових слів. Містить 618,613,160 ключових слів Google по травень 2017 року і такі дані, як кількість запитів у Google в місяць, ціни за клік в Google Adwords для США і Великобританії і показник конкуренції серед рекламодавців Google Adwords.

Англійська база підказок (1,300,000,000 ключових слів)
Англійська база пошуково-пов’язаних ключових слів, іншими словами підказок за ключовими словами або того, що ще шукали люди з цим словом.

Онлайн російська база ключових слів Яндекс
Онлайн версія нової російської бази ключових слів. База містить 1,655,810,672 ключових слів Яндекс по вересень 2018 року і такі дані, як кількість запитів в місяць в Яндекс, ціни за клік в Яндекс Директ і інші. Онлайн база дозволяє працювати з нею в будь-якій операційній системі і в будь-якому браузері без втрати функціоналу десктопної версії бази.

Онлайн російська база підказок (3,000,000,000 ключових слів)
Російська онлайн база пошуково-пов’язаних ключових слів, іншими словами підказок за ключовими словами або того, що ще шукали люди з цим словом.

Онлайн англійська база ключових слів Google
Онлайн версія нової англійської бази ключових слів. База містить 618,613,160 ключових слів Google по травень 2017 року і такі дані, як кількість запитів в місяць в Google, ціни за клік в Google Adwords і показник конкуренції серед рекламодавців Google Adwords.

Онлайн англійська база підказок (1,300,000,000 ключових слів)
Англійська онлайн база пошуково-пов’язаних ключових слів, іншими словами підказок за ключовими словами або того, що ще шукали люди з цим словом.

Російська база ключових слів Google (225 млн. ключових слів)
Російська база ключових слів Google. Містить 225,012,314 ключових слів з даними за березень 2014 року.

Італійська база (16 млн. ключових слів)
База італійських ключових слів з популярністю Overture і кількістю пошукових результатів Google.

Італійська база підказок (тематична база)
«Хмари» слів по найбільш популярним тематикам (те ж саме, що і англійська база підказок, тільки з італійськими ключовими словами).

Іспанська база (6 млн. ключових слів)
База іспанських ключових слів з популярністю Overture і кількістю пошукових результатів Google.

Іспанська база підказок (тематична база)
«Хмари» слів по найбільш популярним тематикам (те ж саме, що і англійська база підказок, тільки з іспанськими ключовими словами).

Німецька база (6 млн. ключових слів)
База німецьких ключових слів з популярністю Overture і кількістю пошукових результатів Google.
Німецька база підказок (тематична база)
«Хмари» слів по найбільш популярним тематикам (те ж саме, що і англійська база підказок, тільки з німецькими ключовими словами).

Французька база (7 млн. ключових слів)
База французьких ключових слів з популярністю Overture і кількістю пошукових результатів Google.

Французька база підказок (тематична база)
«Хмари» слів по найбільш популярним тематикам (те ж саме, що і англійська база підказок, тільки з французькими ключовими словами).

Купити з великою знижкою і довічними оновленнями

Кому потрібна така масштабна база ключових слів?

• власникам тематичних сайтів і інтернет магазинів
• сеошників
• директологам
• ppc-оптимізаторам

Тим, у кого є великий або важливий проект, на якому хочеться побільше заробити, на який треба залучити багато трафіку.
Особливо, у кого на просуванні кілька таких проектів.
Хто хоче багато заробляти на контекстній рекламі.
Хто робить тематичні проекти для монетизації.

Загалом, не новачкам, які ще толком не знають, що таке Семантичне Ядро, а, звичайно, більш просунутим фахівцям.

Навіщо потрібні Бази Пастухова:

Це унікальні, що не мають аналогів, докладні, величезні бази ключових слів (пошукових запитів). Не тільки російською, але й іншими мовами.

Цей інструмент відмінно себе показує при просуванні сайтів.

Саме зараз, з урахуванням нових реалій 2018 року, просування сайтів стає все більш складним і збір великої Семантичного Ядра є абсолютно необхідним етапом. І поява того ж Баден-Бадена не зменшує необхідність ретельно опрацьовувати семантику. Навпаки — з сайтами тепер потрібно працювати максимально професійно і ретельно. Будувати структуру сайту теж сьогодні варто, виходячи з семантики, а не навпаки.

Тому використання бази Пастухова зараз стало набагато актуальніше, ніж раніше.

Багатомільярдні бази ключових запитів потрібні для (основні напрями):

1. ПОШУКОВЕ ПРОСУВАННЯ САЙТІВ
— Складання грамотного семантичного ядра для оптимізації, перелінковки і просування по запитам вашого сайту. Включаючи довгий хвіст низькочастотних запитів — дуже ефективний метод просування на сьогоднішній день. Саме таке ядро запитів дозволяє вам збирати ТИСЯЧІ відвідувачів на сайт.

2. МОНЕТИЗАЦІЯ САЙТІВ
— Ідеально підходить База Пастухова для сайтів, які заробляють на контекстній рекламі Яндекса і Гугла — MFA сайти. Тому що вона дозволяє вибрати НАЙДОРОЖЧІ ЗАПИТИ і підібрати найбільш вдалу нішу — де багато низькочастотних і неконкурентних, але при цьому дорогих запитів.

Враховуючи, що в базі є і англомовні бази, ви може незабаром (починаючи від року) заробляти тисячі доларів в місяць на зарубіжних MFA-проектах, сайтах під Амазон. Це абсолютно реально.

3. КОНТЕКСТНА РЕКЛАМА
— Збору ключових запитів для просування з допомогою контекстної реклами Google Ads і Яндекс Директ.

Наприклад, МЕГА перспективний і прибутковий зараз напрямок (як для рекламодавця, так і для фахівця з контекстної реклами) — за допомогою баз Максима Пастухова зібрати ДЕСЯТКИ тисяч ключових низькочастотних запитів і під групи запитів зробити оголошення. За налаштування таких оголошень можна брати, наприклад, по рублю за одне слово і одне оголошення. Підсумок виконаної роботи порахуйте самі — ви отримуєте десятки тисяч рублів за одну рекламну кампанію. Так працюють деякі директологи зараз.

4. ВИВЧЕННЯ ТА ВИБІР НІШІ
— Збору запитів для зондування ніш для створення сайтів для своїх реальних проектів і створення сайтів під заробіток на продажі посилань і контекстної реклами, на партнерських програмах.

За допомогою баз Пастухова ви можете зібрати, наприклад, найдорожчі або найпопулярніші ключові запити.

Що нового у версії програми V3 і у чому її відмінності від попередньої версії V2

Як купити Бази Пастухова з великою знижкою 70% і довічними безкоштовними оновленнями

Коротко про базах Максима Пастухова:

Бази Максима Пастухова представляють собою величезні оновлювані вибірки ключових слів (а також доменів) на російській та інших мовах.

У базах Пастухова ви знайдете значно більше слів, ніж, використовуючи, наприклад тільки статистику Яндекса. Крім того, ви знайдете там слова, які точно є в Яндекс вордстаті, але часто просто не показуються.

Основна перевага баз ключових слів перед безкоштовними інструментами — більшу кількість слів (т. к. слова зібрані з Google, Яндекса, Рамблера і Мейл.ру). ). Наприклад, зі словом «кредит» — 997,781 запитів зі словом «нерухомість» — 1,008,546 запитів зі словом «фільм» — 8,783,716 запитів.

Бази вбудовані в зручний у використанні інтерфейс, який дає вам наступні переваги:

— Підтримка різних типів документів
— Одночасна робота відразу в декількох базах ключових слів
— Вибірка по базі ключових слів за ключовими словами
— Вибірка по базі ключових слів за числовими даними
— Швидка сортування ключових слів і даних по колонках
— Експорт отриманих результатів в txt, excel, html, csv.
— Отримання підказок за словами (тематично пов’язаних ключових слів)

Важливі подробиці про купівлю:

На скільки комп’ютерів:
Оболонка для баз не прив’язана до конкретного комп’ютера або IP-адресою, статичний IP-адресу теж не потрібно, вона працює навіть всередині корпоративних файрволів, для них вона виглядає як стандартний браузер. Ви зможете поставити її на будь-який інший комп’ютер, ввести свій логін і пароль, після цього вона автоматично завантажить і синхронізує всі створені Вами вибірки, списки ключових слів та інші документи. Тобто поставити програму себе додому / офіс / ноутбук / партнеру — без питань при наявності підключення до інтернету. Майте на увазі, що одночасне редагування документів на різних комп’ютерах може призвести до їх викривлення або навіть втрати. Синхронізація розрахована на однопользовательськую роботу, тому якщо Ви плануєте більшу кількість робочих місць, уточніть це питання заздалегідь.

Оновлення: нові оновлення виходять раз в 5-6 місяців. Взагалі, безкоштовних оновлень немає, є знижки до 60% на всі наступні апдейти. АЛЕ ПО ДАНІЙ АКЦІЇ ДЛЯ МОЇХ ПОКУПЦІВ ПЕРЕДБАЧЕНІ ДОВІЧНІ БЕЗКОШТОВНІ ОНОВЛЕННЯ.

Вага скачуваних баз ключових слів (ДЛЯ ДЕСКТОПНОЇ ОБОЛОНКИ, А Є ЩЕ ОНЛАЙН-ВЕРСІЯ, ЯКА НІЧОГО НЕ ВАЖИТЬ):

Російська база 1,65 мільярда слів займає в архіві 60,36 Гб, в розпакованому вигляді на диску — 81,7 Гб.
Російська база 225 млн. слів< займає в архіві 11,4 Гб, в розпакованому вигляді на диску – 20,8 Гб.
Російська база тематичних запитів займає в архіві 21.3 Гб, в розпакованому вигляді на диску – 44,71 Гб.
Англійська база 613 млн. слів займає в архіві 37,3 Гб, в розпакованому вигляді на диску – 53,3 Гб.
Англійська база тематичних запитів займає в архіві 14.32 Гб, в розпакованому вигляді на диску – 37,41 Гб.

Як купити Бази ключових слів Пастухова зі знижкою

Схема покупки:

Посилання для переходу на сайт та реєстрації:

https://seoandme.ru/pastukhov-offer

Увага! Якщо раптом якісь питання, просто зв’яжіться зі мною будь-яким способом:

Skype: topbase.ru
E-mail: [email protected]

Анна.

Що ще подивитися:

Хелп по базах Пастухова від автора

Скріншоти баз Пастухова