На честь П’ятниці-13, Botmaster Labs (розробники Xrumer — наймогутнішого софта для автоматизованої розкрутки як в Рунеті, так і за кордоном, на будь-яких мовах) стартували ДУЖЕ велику знижкову акцію.

Я не пам’ятаю у них акцій з настільки вигідними умовами. Використовуйте цей момент!

Акція діє до понеділка, 23 липня ВКЛЮЧНО!

Зміст:

1. Умови акції
2. Детальніше про Xrumer
3. Як сплатити за акції з 30% знижки
4. Як просувати білі сайти з Xrumer

Умови акції

Знижка 30% діє на будь-яку версію Xrumer з 13 по 23-е липня (включно)!

По моєму багаторічному досвіду офіційного дилера, 99% покупців беруть «Стандарт» (максимальний функціонал, на 2 пк), тому нижче за цінами буду писати про нього. «Лайт» занадто обрізаний. «Бізнес» — це «Стандарт» на 5 комп’ютерів на одному айпі.

По цій акції чекає на вас в тому числі, на 30% дешевше доступ до приватного бета-тестування унікального софта для розгадування будь-яких каптч, включно Рекаптчу2 — XEvil 4.0! (теж тільки при оплаті до 23 липня включно).

XEvil розгадує каптчі не тільки в самому Xrumer, але і в будь-якому SEO та SMM-софт, сервісах!

XEvil, при бажанні, можна підключити до чого завгодно, так як вся логіка гнучко змінюється, при бажанні, через редагування вбудованого скрипта Lua. Щоб зрозуміти весь спектр підключення, досить вбити в YouTube слово «XEvil».

Тобто, маючи комплекс Хрумер + XEvil, вам більше не доведеться витрачатися на сервіси антикаптчи. Він буде вам розгадувати набагато краще (за численними відгуками), безкоштовно і необмежено.

Закрите тестування на XEvil 4.0 (який розгадує і Рекаптчу2 від Гугла) зазвичай видається за запитом після оплати за півтора року абонентки відразу.

І тільки до 23 липня включно можна отримати доступ до закритого тестування XEvil 4.0 всього за 1 рік оплати абонентки — 4000 рублів (зі знижкою за оплату за рік). Так у вас буде і найпотужніший інструмент раніше за інших, і абонентка оплачена на рік. І ви зможете використовувати цей потужний інструмент раніше всіх інших, в тому числі для автоматизованого розміщення на хороших трастових сайтах там, де інші поки не можуть.

Полноцненный відкритий реліз XEvil 4.0 + RCModule для всіх активно готується, в тому числі за допомогою закритих тестувальників, на цьому тижні відбулося відразу 2 оновлення бета-версії: підвищена стабільність роботи, покращено взаємодію зі сторонніми програмами, і багато іншого.

Сам Xrumer теж в останній раз оновлювався у вересні 2018, поточна версія — 16.0.18.

Соцплагин — софт для автоматизованої розкрутки у Вконтакті, Однокласники, Фейсбук і Мамба теж оновлювався в липні. Були поліпшені модулі розсилки в ВК і ОК.

Знижка діє за промо-коду «13».

Акція унікальна ще й тим, що знижки сумуються з моїми.

В результаті отримуємо наступне:

Звичайна вартість Xrumer Стандарт — 14.000 рублів.

Після покупки по моєму посиланню, з усіма знижками (до 23 липня включно) вам потрібно буде оплатити всього 8680 рублів.

Але схема покупки акції трохи складніше, ніж просто перейти за посиланням і купити, тому читайте докладно умови нижче.

Ще, у мене зараз форс-мажор, аварія на хостингу, і посилання на мій сайт seo-topshop.ru, де я розміщую всі матеріали і новини про цей софт, тимчасово не працюють. Скоро повинні заробити. Тому я докладно прописую всю інформацію тут, і їй можна повністю довіряти.

Чи завжди пишіть мені за контактами:

Скайп: topbase.ru
Пошта: [email protected]
Онлайн-консультант у віконці праворуч на цьому сайті

Анна.

Абонентська плата перший місяць безкоштовно, далі по 400 рублів в ті місяці, коли він вам потрібен. Чи можна оплатити за рік вперед зі знижкою — 4000 рублів.

Оновлення софта безкоштовні — можна рік не користуватися, оновитися і знову оплачувати 400 рублів в ті місяці, коли він потрібен.

Враховуючи, що Xrumer просуває і на форумах, його можна використовувати і для білих сайтів, і для розкрутки відео та каналів Youtube, і для автоматизованого просування в соцмережах Вконтакте, Однокласники, Фейсбук і Мамба, а також відгадувати будь каптчі краще всіх існуючих сервісів, безкоштовно і необмежено в будь-якому софті, а не тільки в самому Xrumer, особливо якщо взяти собі XEvil 4.0, який поки на закритому тестуванні на дод. умовах, але пізніше буде безкоштовно видано всім — то така плата за користування ним у місяць — це дрібниці.

Безкоштовні курси SEO від Ганни Ященко – 20 PDF-уроків – Хороші, для новачків, але і не тільки, досить глибокі, актуальні. Хочете навчитися самостійному безкоштовного просування сайтів? Будь ласка.

А щоб вам було зручніше і простіше його освоїти, я даю більше 200 розсортованих матеріалів — відео і тексту, мануали і статті, про сам Xrumer і заробіток в інтернеті.

І головне — оплачую для вас первинну консультацію у досвідченого фахівця. Він відмінно справляється з тим, щоб показати вам все перші кроки роботи з Xrumer, Hrefer, XEvil.

Даю свіжі бази та інші бонуси.

Почитати докладніше про Xrumer можна тут:

Тут у статтях на цьому блозі, є загальна інформація, але посилання в цих статтях на подробиці на мій сайт seo-topshop.ru тимчасово не працюють.

— «»Антикризовий» Xrumer — всього за 310 доларів за курсом 40 рублів. Якщо брати, то зараз!»

— «Xrumer або Allsubmitter? Різниця між цими SEO-програмами для посилального просування»

— «Що цікавого і доброго можна зробити з Xrumer для просування та заробітку»

Як сплатити за акції з 30% знижки, покрокова схема:

ДО 23 ЛИПНЯ (включно) 2018 РОКУ:

Крок 1. Зареєструватися з моєї прямої реферального посиланням — http://www.botmasterru.com/product61972/.

Простежити, щоб точно мій номер був підставлений в полі — 61972

Тільки після цього вам зніметься 1600 рублів знижки, і я зможу вам ще оплатити навчання у консультанта і видати купу бонусів.

Крок 2. написати розробнику Xrumer:

Просто повідомте промо-код 13, Ваш логін (зареєстрований на сайті Xrumer) і бажаний спосіб оплати — в листі на пошту [email protected]
наприклад ,таким текстом:

«Привіт,
хочу придбати ліцензію Стандарт зі знижкою,
промо-код 13, мій логін VasyaBitcoinovitch, бажаний спосіб оплати WebMoney»

Пошта [email protected] — головна пошта Адміністрації, зазначена на офіційній сторінці контактів.

Вам вишлють реквізити для оплати.

Крок 3. Купити Xrumer ДУЖЕ ДЕШЕВО:

Як вже говорилося вище, знижки моя і за акції сумуються, після всього цього вам доведеться оплатити всього 8680 рублів!

При бажанні, відразу сплатити за рік абонентку — 4000 рублів і попросити доступ до закритого тестування XEvil 4.0. Це тільки по акції до 23 липня включно. Зазвичай для цього потрібно оплатити за півтора року відразу.

Крок 4. Написати мені:

на пошту [email protected]
або в скайп topbase.ru

— і я вишлю купу бонусів і все розповім по навчанню та ін.

Офіційне джерело акції — гілка на форумі

Разом найпотужніший софт, поточна офіційна версія Xrumer 16.0.18, для:

— розумного просування на форумах (включаючи білі схеми)
— розміщення повідомлень на інших видах сайтів (переважно гостьові, коментарі, шаблонні дошки оголошень та інші шаблонні сайти)
— масової розсилки в лички на форуми
— автоматизованої розкручування в соцмережах Однокласники, Фейсбук, Вконтакте, Мамба
— просування білих сайтів
— просування Youtube каналів, роликів, плейлистів
— просування на закордонному ринку на будь-яких мовах
— економії величезної купи грошей на розгадуванні каптчі на будь-якому іншому SEO та SMM софті, зовсім скоро, протягом місяця буде розгадувати і recaptcha 2 від Гугл. Вже понад 95% робіт завершено.

зараз в ці дні всього за 8680 рублів.

ПЛЮС

— з безкоштовним первинним навчанням по відео по скайпу у досвідченого фахівця, і місяць текстових відповідей на запитання (за відгуками це дуже допомагає краще зрозуміти, що і як),
— зі свіжими ексклюзивними базами щомісяця,
— більше 200 розсортованих корисних матеріалів за Xrumer і мануалів по заробітку — текст та відео,
— різні покупні пакети для поліпшеного самостійного парсинга баз з Hrefer
— і інше.

Свіжі бази від липня як зазвичай вже зібрані і роздаються за запитом покупцям. А унікальність і свіжість баз, як відомо, — важливий критерій для успішності масових прогонів.

Як просувати білі сайти з Xrumer

Xrumer — розумна машина для масової та автоматизованої розкрутки, але їм можна просувати і білі сайти.

БІЛІ САЙТИ просуваються їм тільки акуратними схемами.

Я писала окрему статтю, але поки вона тимчасово недоступна на іншому моєму сайті із-за збою хостингу.

Напишу тут коротко. Це, звичайно, не белейшее SEO, трохи сіреньке, навіть якщо робити все акуратно, але безпечне і ефективне.

Як просувають білі сайти програмами для авторегистраций так, щоб було безпечно?

1. Тільки розумними програмами, типу Хрумера. Жодних найпростіших Allsubmitter або SmartPoster на автоматі — вони можуть справлятися тільки з самими заспамленными сайтами 1-3х видів.

2. Тільки акуратними схемами.

А) Безпосередньо. За высокотрастовым, якісним, бажано тематичних баз в дуже невеликому (!!!) кількості, ще й бажано чим-небудь типу Антиспам 2.0 у Xrumer, що дає природне розміщення посилань по форумах. Можна спочатку нарощувати відповіді на інших гілках, потім розміщувати від себе. Можна інсценувати розмову від різних людей в одній гілці. Хрумер може збирати на автоматі відповіді з схожих тем на інших форумах і вставляти в вашу гілку. Бажано побільше безанкорных посилань і просто згадок (не активних) — природних, різноманітних.

Можна просуватися навіть просто згадкою вітальних запитів — бренду, товару, імені сайту. Без посилання. Якщо пост буде цікавий, люди будуть самі забивати в пошук назву вашого бренду. Важливо, щоб ваш сайт по цим запитам стояв в ТОП1.

Хоча Хрумер не так добре працює з самими-самими трастовими форумами, незважаючи на свою відмінну систему вже по проходженню каптч з допомогою програми XEvil. Але якусь частину з них теж проходить. Взагалі, він бере масовістю зазвичай і призначений для трохи інших схем.

Б) через прокладки будь-якого виду — соцмережі, ютьюб, лендінгем, інший сайт.

Якщо для трафіку через прокладку, якої не важливі пошукові системи, її можна просувати більш масово.

Якщо для поліпшення позицій в пошукових системах — посилальна піраміда на інший сайт. Нам важливо не упустити інший сайт в пошуку, а тільки трохи його посилити, тут робляться теж акуратні якісні пірамідки. Або соціальна піраміда (через той же Пинтерест), але теж бажано поакуратніше її будувати, не перегнути палицю.

Загалом, БІЛІ САЙТИ просуваються їм тільки подібними м’якими схемами. І краще всього по варіанту Б — не безпосередньо

Якщо коротко:

Посилальні піраміди.
Потрібно спочатку або купити посилання (через біржі, або аутріч), або безкоштовно вручну — можна моїй ТОП Базою (http://topbase.ru). Вибирати по швидкому якихось хороших донорів через той же Чектраст або Фасттраст.

Потрібні сайти, які дають активну пряме посилання на словах. Але тільки не робіть пряме входження комерційного ключа, навіть у цьому випадку розбавляйте — брендом або адресою сайту, або іншими словами.

Це не так просто, знайти такі безкоштовно — щоб вони гарантовано розмістили, були трастовими, посилання пряма активна на словах і так далі. Набагато простіше все-таки купити на біржах хороші вічні посилання, бажано, щоб сайт був ЖИВИЙ. Великий, ваше розміщення в основній стрічці матеріалів, входив в Яндекс Новини і Гугл Новини — на тому ж Гоугетлинксе є зручний механізм для підбору саме таких сайтів. Але там і сміття відсотків 90 за моїми відчуттями.

Мені робили з додатковим статейним модом під Хрумер дуже акуратні пірамідки. Не впевнена, чи працює зараз все так само зі статтями через Xrumer, можливо, змінилася ситуація. Якщо за статейним ніяк, то тоді трастові форуми замість них або вручну за ТОП Базі перший рівень.

Але мені робили так:

Перший рівень — статейні сайти хорошого трасту. Другий рівень — хороші тематичні форуми на статті. Третій рівень можна зробити — ще форуми, менш трастові. Рівні невеликого розміру, щоб не забанити не заспамить ті сайти.

Саме помірність, різноманітність (в анкор, сторінках, види сайтів) і якість дає відмінний результат. Не треба псувати все жадібністю і неумеренностью, коли справа стосується білих сайтів.

Про смітники піраміди детальніше тут

Або через соціальні піраміди — небудь Пинтерест, наприклад прогнати. Створити вручну кілька десятків екаунтів для початку, заповнити упереміш вашими постами і картинками з посиланнями на вас, а також з інших тематичних сайтів і потім вже будувати піраміду Хрумером. Теж давало хороші результати.

Або зробити гарне відео або багато відео під НЧ запити, викласти на Ютьюб і допомогти йому вийти вище в топи Хрумером з посиланням на ваш сайт в підписи, на самому відео. На відео можна більше посилань, ніж на сайт. І якість ютьюбу поки (за відгуками тих, хто зараз просуває) не так вже важливо.

Або через соцмережі ВКонтакте, Однокласники, Фейсбук — як через унікального робота-автовідповідача Хрумера просто народ приводити (але тільки робити все так, щоб народ розумів, куди йде, і не псував вам поведінкові фактори), так і групи просувати по НЧ запитам, просто розкручувати групи з постами з посиланням на сайт. Автоматизоване просування в ФБ, ВК і ОК з допомогою Хрумера краще використовувати на фейкові групи і еккаунту, щоб там було посилання на ваш сайт або з них гнати народ на вашу основну білу групу.

Або звідусіль трафік вести на ваш спеціально для цього зроблений, высококонверсионный лендінгем, про який вам все одно — як добре він стоїть в Топі, чи є у нього бан в пошукових системах.