Так, невеличке особисте спостереження. Яндекс конкретно веде себе не як зазвичай. Гаразд би апдейти, вони завжди йдуть не в ногу після будь-яких уведень нових алгоритмів, але тіц повів себе дуже дивно вперше за кілька років.

Спочатку всі дуже довго чекали чергового текстового апа. Ап був дуже слабкий, дуже мало сторінок у порівнянні з «нормою» увійшли в індекс. Я вже подумала, що перестав працювати вибраний мною як основний спосіб прискорення індексації, встигла злегка засмутитися.

Безкоштовні курси SEO від Ганни Ященко – 20 PDF-уроків – Хороші, для новачків, але і не тільки, досить глибокі, актуальні. Хочете навчитися самостійному безкоштовного просування сайтів? Будь ласка.

Потім дуже швидко вибухнула відразу другий ап Яндекса і всі успішно з звичайним відсотком (тобто майже все) залетіло в індекс.

Але цікавіше повів себе тіц. Кілька років поспіль я одного сайту (існує з 2003 року, ЯК) закуповувала жирні вічні посилання в статтях з тиц від 300-500, часто більше 1000. Не багато — по кілька штук кожен місяць. Багато з них були теж ЯК, деякі в одній тематичній категорії з моїм сайтом.

Та, незважаючи на це, останні пару років тіц не те щоб не зростав, а навіть падав у цього сайту. На один невеликий стрибок тіц в плюс було кілька таких же в мінус.

А днями Яндекс дав цього сайту цілих + 150 до тіц.

І іншим моїм сайтів, які ніяк активно спеціально не просувалися, теж дав невеликий плюс до тіц.

Мій знайомий, який нормально працює з ТОП Базою на напівавтоматі, сказав що йому дали нульового сайту +20 тіц і трафік виріс в 3 рази, що мене в черговий раз порадувала.

От цікаво… Це новий алгоритм перерахунку тіц, нова тенденція або тимчасовий глюк ) Не можу вирішити, почати терміново купувати купу жирних посилань порталу, з якого я продаю посилання на біржах.