Я вже писала про їх розділ «Самостійно» на сайті Піксель Плюс. Там є і відповіді на питання, і відео, і статті особисто Дмитра Севальнєва, багато цікавого.

А їх підрозділ «Безкоштовне просування сайту» все як-то випадав з мого поля зору, тому що не перебуває у загальному меню, але при цьому він може бути цікавий людям, які намагаються просунути свій сайт саме без бюджету, повністю самостійно і БЕЗКОШТОВНО (наголос на це).

Взагалі, звичайно, з одного боку, просуватися повністю безкоштовно — це ніби як і утопія.

А з іншого — абсолютно реально.

Якщо у вас буде дійсно хороший контент, якісна оптимізація, то можна придумати, як отримувати природні хороші посилання безкоштовно не тільки прикладаючи певні зусилля по кожному посиланні, але і вірусно.

Безкоштовні курси SEO від Ганни Ященко – 20 PDF-уроків – Хороші, для новачків, але і не тільки, досить глибокі, актуальні. Хочете навчитися самостійному безкоштовного просування сайтів? Будь ласка.

Але все одно й платні сервіси є дуже корисні, і в комерційної тематики особливо добре б і посиланнями платно позакупаться, і в рекламу в соцмережах вкластися для якісних соцсигналов і так далі.

У розділі «Безкоштовне просування сайту» від Піксель Плюс можна знайти:

— де безкоштовно навчатися (статті, заняття, відео)
— безкоштовні SEO-сервіси та програми, згруповані за напрямками діяльності — Семантичне Ядро, внутрішня оптимізація, посилальна оптимізація, контроль позицій і трафіку, допоміжні безкоштовні інструменти.

Ось так це все виглядає:

Все це тут:
http://www.pixelplus.ru/samostoyatelno/besplatno/

А також у самого сервісу Піксель Тулс є більше 30 безкоштовних інструментів!