Безкоштовний онлайн-курс по просуванню сайтів, розроблений Нетологией спільно з Ingate.

За 3,5 тижні навчитеся самостійно проводити SEO-аудит сайту, підбирати і групувати запити, аналізувати донорів та посилальну масу.

Зможете поспілкуватися з професіоналами і познайомитися з однодумцями.

Старт SEO-курсів від Ingate — 26 січня 2018 року, участь безкоштовна.
Встигайте записатися

До речі, у мене на будь-які платні онлайн-програми від Нетологии для вас завжди є код на знижку 3000 рублів! У Нетологии дуже багато цікавих курсів для навчання самим популярним і затребуваним інтернет-професій, дивіться самі.

Я ще дуже рекомендую, якщо ви не записані на мої безкоштовні SEO-курси (Анна Ященко), записатися одночасно на них, там один з перших уроків — SEO-аудит сайту. Інші уроки теж по семантичному ядру, оптимізації, посилального, і ще багато цікавого. Все разом буде дуже корисно. У моїх курсах 20 PDF-уроків.

Безкоштовні курси SEO від Ганни Ященко – 20 PDF-уроків – Хороші, для новачків, але і не тільки, досить глибокі, актуальні. Хочете навчитися самостійному безкоштовного просування сайтів? Будь ласка.

«Просування сайту спочатку здається нудним і нецікавим, але рівно до моменту, поки базові роботи з оптимізації не закінчаться. Ось тоді-то і починається справжня магія і політ фантазії. Немає конкретного алгоритму дій: кожна проблема може бути вирішена безліччю шляхів і способів. І чим сильніше конкуренти, тим цікавіше боротьба за цільові показники.»

Дмитро Апухтін
Ingate Digital Agency, керівник групи спеціалістів по пошуковому просуванню

Записуйтеся на SEO-навчання від Ingate і Нетологии!

Програма безкоштовних SEO-курсів від Ingate:

1. Що потрібно знати про пошукової оптимізації
1 година практики 1 годину теорії
Що таке пошукова оптимізація. Які бувають пошукові запити. Основні групи факторів ранжирування сайтів в Яндексі і Google.

2. Технічний аналіз внутрішньої оптимізації сайту, пошук помилок з допомогою безкоштовних інструментів
1 година практики 1 годину теорії
Вік домену та наявність ключових слів в домені. Визначення головного дзеркала сайту. Що таке і що входить в robots.txt і sitemap.xml. Аналіз сайту на наявність помилок: сторінки з кодом відповіді 404 і биті посилання. Що таке ЧПУ, якою повинна бути довжина url. Перевірка на відсутність повторюваних, порожніх, довгих title, description і заголовків h1. Перевірка сайту на швидкість завантаження.

3. Основи роботи з семантичним ядром сайту
1 година практики 1 годину теорії
З чого почати збір семантичного ядра. Що таке маркерні запити. Знайомство з основними операторами. Як подивитися сезонність запитів. Що таке интент користувача за запитом. Що таке, в чому суть і важливість кластеризації. Розподіл груп запитів за посадковим сторінкам.

4. Основи внутрішньої і зовнішньої оптимізації
1 година практики 1 годину теорії
Схема роботи по оптимізації посадкової сторінки під групу запитів. Аналіз зовнішньої посилальної маси свого сайту і сайтів конкурентів з допомогою безкоштовних інструментів. Аналіз сайту-донора на якість. Анкорные і безанкорниє посилання. Типи майданчиків для нарощування зовнішньої посилальної маси.

Записатися в один клік можна тут