Це вже просто стає доброю традицією — робити безкоштовні сервіси за мотивами статей Дмитра Севальнєва (Pixel Plus).

Нещодавно я вже писала про сервіс для визначення накладання «Нового» текстового фільтра від Яндекса.

Потім Олександр Арсенкін — SEO-спеціаліст з Піксель Плюс підказав мені свій безкоштовний онлайн-сервіс, за допомогою якого можна спробувати перевірити свою сторінку на фільтр «Переоптімізація» від Яндекса. Спробувати — тому що сервіс не 100% визначає накладення фільтра, але з великою ймовірністю.

Але що ще більш часто витребуваним і зручно в роботі — у нього є і сервіс вивантаження підсвічувань з фрагментів в Яндексі по ключових запитах.

Подібний сервіс є не тільки тут — наприклад, підсвічування парсити також зручний онлайн-сервіс для структурування семантичного ядра — SEMParser. Але робить це платно або безкоштовно до 50 запитів.

Тепер по порядку:

Сервіс цей — http://arsenkin.ru/tools/

Ось список безкоштовних онлайн інструментів для SEO на його сайті:

1. Парсинг підсвічувань Яндекса — Інструмент, який допоможе за запитом спарс підсвічування (виділені жирним) пошукової системи Яндекс. Парсити ТОП 50.

2. Перевірка фільтра Переоптімізація — Інструмент, який допоможе швидко перевірити документ на текстовий фільтр Переоптімізація.

3. Вивантаження ТОП-10 сайтів — Інструмент, який допоможе швидко вивантажити топ-10 сайтів за заданими запитів у пошуковій системі Яндекс. (до 50 запитів одночасно)

Тільки врахуйте, що це безкоштовний сервіс, в стадії тестування. В сервісах можуть зустрітися якісь недоліки, про які ви можете написати автору (в тому числі тут, в коментарях нижче).

Безкоштовні курси SEO від Ганни Ященко – 20 PDF-уроків – Хороші, для новачків, але і не тільки, досить глибокі, актуальні. Хочете навчитися самостійному безкоштовного просування сайтів? Будь ласка.

Тепер трохи докладніше:

Парсинг підсвічувань

Важлива сьогодні штука. Я писала про підсвічування у статті «Як я оптимизирую під НЧ запити»

Навіщо потрібні?
Щоб додавати в текст, щоб він більше сподобався Яндексу і працювати над керованим фрагментів.

Як бачите, тут Яндекс «присвітив» жирним ще й не використане нами слово Yandex — варто вжити його на сторінці.

Про підсвічування досить докладно говорив на одній з доповідей на конференції Мегаиндекс в минулому році Дмитро Севальнєв:

На думку Севальнєва, кожен оптимізатор зобов’язаний активно працювати з синонімами. Це допоможе залучити на сайт тих користувачів, які використовують різні формулювання пошукових запитів. Як наслідок – сторінки будуть краще ранжируватися. Все, що потрібно від оптимізатора – збирати додаткові слова в рамках конкретного интента (потреби користувача).

Мінімальна кількість доданих синонімів і додаткових слів интента – 2 рази кожне слово. В Title також варто додати додаткові слова для збільшення CTR.

І не плутайте підсвічування з підказками!

Підказки — ті словосполучення, які випливають, коли ми починаємо щось вводити в пошуку.
Підсвічування — те, що виділено жирним в пошуковій видачі, після того, як ми вже ввели свій запит.

Ось так працює швидко і просто (без реєстрації) сервіс для парсингу підсвічувань Яндекса http://arsenkin.ru/tools/sp/

Ось, наприклад, підсвічування за запитом «міжкімнатні двері» по Москві:

Визначення накладення на документ пост-фільтр Яндекса «Переоптімізація»

Про схожих пост-фільтри Яндекса «Переоптімізація» і «Переспам» читайте тут, у статті Дмитра Севальнєва. Там все дуже і дуже докладно описано і про фільтри, і їх діагностику, і як їх розрізнити, і як лікувати, рекомендую.

Якщо якась сторінка просіла в Яндексі по ряду запитів — є сенс її перевірити за допомогою онлайн-сервісу Олександра Арсенкина — http://arsenkin.ru/tools/filter/

Головне, що в цьому сервісі все робиться швидко, просто і безкоштовно.

Які є думки з цього приводу? ) Як вам сервіс? Чим самі користуєтеся?