Хороший проект задумав один мій знайомий, покупець бази — Вальпа Максим, тобто людина, яку я знаю і можу підтвердити, що все так і є. Причини, за якими ці SEO-курси проводяться безкоштовно, він описав тут.

Мені дуже подобаються люди, у яких вистачає внутрішніх ресурсів та енергетики, щоб проявляти таку ініціативу і щось дала, щоб цей світ став кращим, допомогти іншим людям. В даному випадку Максим хоче комусь допомогти навчитися просувати сайти, а комусь- вижити.

Про безкоштовні SEO-курси дивіться детальніше і записуйтеся тут.

Стартують вони 7 травня 2015 року (попереднє заняття + знайомство). В 18.00 МСК.

Далі перше робоче заняття — 9 травня, в суботу і далі ще 5 субот (разом 6 тижнів). З 8 до 12.00 МСК.

(до речі на таймер не дивіться внизу сторінки).

Безкоштовні курси SEO від Ганни Ященко – 20 PDF-уроків – Хороші, для новачків, але і не тільки, досить глибокі, актуальні. Хочете навчитися самостійному безкоштовного просування сайтів? Будь ласка.

Кожен урок — 2 години занять і 1 година запитань і відповідей.

Записів можливо, що і не буде! Так як курси будуть проводитись на безкоштовній платформі для вебінарів і там немає можливості запису. Якщо тільки Максим сам запише екран.

Чому безкоштовно?

Все дуже чітко і чесно — все дійсно буде безкоштовно, але в кінці уроків Максим буде давати посилання на сайт благодійного фонду БЕРЕГ74 http://bereg74.org — і якщо ви вважаєте, що Максим щось дав вам корисний, і взагалі якщо буде бажання, ви можете перерахувати скільки вважаєте за потрібне благодійному фонду. Цей фонд допомагає вагітним і мамам з дітьми, які потрапили в біду або скрутне становище. Я сама як мама маленької дитини зараз теж часто допомагаю подібних фондів і Берегу74 теж. Я вважаю, це одна з найважливіших речей у світі — внесок у кожної окремої дитини. І, звичайно, підтримую такі проекти, як ці безкоштовні SEO-кури.

Платно Максим не навчає — курси створені не з метою залучити людей на платне навчання або на інші послуги, а саме із заявленими цілями.

Курси будуть не тільки про пошукове просування, але і про контекстну рекламу і трохи інші види інтернет-реклами.

Розклад:

Перший тиждень:
Пристрій пошукових систем
Поведінка користувачів в ПС

Другий тиждень:
Семантика — що це?
Збір семантичного ядра

Третій тиждень:
Внтуренние фактори ранжирування
Зовнішні фактори ранжирування

Четвертий тиждень:
Ретроспектива методів просування
Робочі стратегії просування

П’ятий тиждень:
Контекстна реклама
Інші види реклами

Шостий тиждень:
Робота з аналітикою
Питання — відповіді

Ще раз, посилання на безкоштовні SEO-курси, записуйтеся.