За курсом Іллі Исерсона дуже багато хороших відгуків. У нього працює ціла команда професійних консультантів-практиків, і на будь-які питання відповідають протягом 15 хвилин, є дзвінок по скайпу, якщо є необхідність, і так далі — людський підхід, орієнтація на вироблення в учнів реальних навичок. Результатом є створення за підсумком навчання ефективної контекстної рекламної кампанії, яка буде працювати в плюс.

Це, вже не кажучи про те, що за теорією це найбільш повні та актуальні курси, які веде сам Ілля. Це — внутрішня кухня передового сервісу та агентства контекстної реклами MOAB. У слухачів онлайн-тренінгу є рідкісна можливість долучитися до цього великого систематизованого досвіду.

Багато відгуків можна подивитися прямо на офіційному сайті курсу Іллі Исерсона «Контекст за 4 місяці», який стартує 3 жовтня 2018. Я теж нарешті йду на цей потік.

Не забувайте, що є додаткова знижка для моїх читачів — 5000 рублів. Вводите на сторінці оплати промо-код SEOANNA. Ви ще можете встигнути до 3 жовтня. Якщо хочете пройти таке круте навчання, то варто записатися в цей потік — наступний буде в наступному році, а, можливо, більше й не буде.

Про курс докладно у себе в блозі я писала тут.

Але є й інші відгуки, яких немає на офіційному лендинге. І я зібрала тут, у себе, небагато тих, до яких я як-то була причетна — люди пішли за моїми рекомендаціями чи я добре знаю людину особисто.

Ось Сергій Макаров зробив видеоотзыв, він по моїй рекомендації пішов на цей курс (картинка кликабельна на відео в Фб):

Безкоштовні курси SEO від Ганни Ященко – 20 PDF-уроків – Хороші, для новачків, але і не тільки, досить глибокі, актуальні. Хочете навчитися самостійному безкоштовного просування сайтів? Будь ласка.

У свій час я посприяла тому, щоб Віктор Ганчев пройшов на конкурсне безкоштовне участь у цьому курсі (Ілля Исерсон робить кожен потік 1-2 таких місць). Я просто сказала Іллі, що він стоїть хлопець і добре відпрацює дану їй можливість. Його взяли, і за це він вів докладні звіти по кожному уроку у себе в Фейсбуці.

Ми з Вітею давно вже постійно спілкуємося. Це рідкісна людина, я все чекаю його в Стоденку, впевнена, там він принесе велику користь всім своєю енергетикою і своїм підходом до життя. Звіти його завжди було цікаво читати, я слідкувала і скриншотила деякі для такого приводу.

Можете писати Віктору Ганчеву в Фб — він хлопець відкритий, розповість, відповість на запитання.

Ось що він мені написав десь на середині курсу:

Видеоотзыв Віктора Ганчева:

Його коментар у ФБ до його ж видеоотзыву:

Відгуки, які він робив у Фб:

(P. S. безкоштовного конкурсного участі на даний потік вже більше немає).

З приводу будь-яких запитань можете писати Віктору Ганчеву в Фб — він дозволив, розповість просто і чітко, що і як.