Якщо програма Allsubmitter при напівавтоматичного реєстрації обрізає заголовки та описи і підставляє … в кінці, то тут відповідь дуже проста — ваша версія програми Allsubmitter не активована! )

Виходу з цього три:

1. Активувати вашим ключем, якщо у вас все ще діє ваш рік безкоштовних оновлень. Якщо ви втратили ключ, але у вас є доступ до вашої пошти, то ключ, логін і пароль легко відновлюється — тут моментально приходить на пошту, яку введете.

2. Купити продовження (ще 1 рік безкоштовних оновлень) у розробника — це зараз 38 доларів на рік (поки діє акція 50% знижки, може закінчитися в будь-який момент — розробник говорив що акція діє до виходу нової версії, минула версія випускалася майже півроку тому, а коли буде нова, наступна — не відомо).

Безкоштовні курси SEO від Ганни Ященко – 20 PDF-уроків – Хороші, для новачків, але і не тільки, досить глибокі, актуальні. Хочете навчитися самостійному безкоштовного просування сайтів? Будь ласка.

Я допомагаю своїм покупцям, якщо просять, але дод. знижок на продовження у мене, на жаль, немає.

3. Завантажити більш стару версію (якщо вам достатньо напівавтоматичного реєстрації і не потрібні модулі підбору ключових слів і аналізу позицій — на ці модулі зазвичай потрібні свіжі оновлення, зі свіжими парсерами).
C дистрибом більш старої версії (останньої у вашому року безкоштовних оновлень) я можу допомогти, пишіть мені за контактами в кінці цього поста.

Модуль напівавтоматичного реєстрації майже не змінювався останні роки, тому все працює точно так само.

Якщо у вас ще немає програми Allsubmitter і ТОП Бази для самостійного безкоштовного якісного просування будь-яких сайтів, або ви не знаєте, що це таке, то дивіться мою пропозицію зі знижками тут.

А якщо хто має Allsubmitter, але закинув, то почитайте мої статтю «Як і де безкоштовно просувати сайт, щоб отримати максимум результату» і використовуйте його інакше, ніж робили це раніше. А також читайте багато інших моїх статей по цій темі.

Або пишіть мені

Skype: topbase.ru
E-mail: [email protected]

Анна