Allsubmitter взагалі досить часто підвисає — найчастіше при роботі з великими обсягами перевірок бази на параметри або збору позицій, ключових слів. Найчастіше це пов’язано з тим, наскільки справляється ваш комп’ютер, хоча, звичайно, є вина і недоробки самої програми теж. Але оскільки аналогів Allsubmitter для допомоги в напівавтоматичному якісному розміщення у будь-яких видах сайтів немає, то доводиться працювати з тим, що є.

Але, буває, що висне і сама напівавтоматична реєстрація. Ось саме про цей випадок я і хочу тут розповісти, давно я хотіла це зробити. Хоча ті, хто від чого-то мучаться, зазвичай стукають до мене з будь-яких контактів, тому я більш-менш спокійна.

Отже, як-то раз у мене раптом у напівавтоматичного реєстрації відбулася одна зміна.

Раніше вибирати і змінювати поля в ході реєстрації потрібно було за допомогою випадаючого меню праворуч від поля. Ось так:

Безкоштовні курси SEO від Ганни Ященко – 20 PDF-уроків – Хороші, для новачків, але і не тільки, досить глибокі, актуальні. Хочете навчитися самостійному безкоштовного просування сайтів? Будь ласка.

А потім ці випадають меню праворуч від поля раптом зникли. І зміна даних для окремого поля стала здійснюватися шляхом кліка всередині самого поля.

І раптом почалися страшні зависалова.

Я стала писати у підтримку Allsubmitter і отримувала дивні відповіді — не знаємо, не розуміємо, про що мова. Працювати було неможливо і вже подумала закинути зовсім програму і свою ТОП Базу ) Але потім розібралася, побачила у налаштуваннях напівавтоматичного реєстрації такий момент:

Ось ця галочка «Використовувати pop-up меню для зміни полів повинна бути ВІДЖАТА (як у мене на зображенні вище).

Звичайно, можуть бути й інші причини — намагайтеся не відкривати занадто багато вікон одночасно і різних паралельних процесів, стежте, щоб у вас на диску C було більше вільного місця і так далі.

Але ця — дуже сильно впливає саме на підвисання при напівавтоматичного реєстрації з Allsubmitter причина.

А інші часті проблеми дивіться у моїй статті тут — «Технічний FAQ по роботі з Allsubmitter (часті проблеми та їх вирішення)»

Там же, до речі, наприкінці цього Технічного FAQ — інструкція, як писати у підтримку (саппорт) Allsubmitter. А то це не сильно очевидно на їх офіційному сайті.

Якщо у вас були якісь нестандартні ситуації з Allsubmitter і вам вдалося їх вирішити, мені буде дуже цікаво і корисно про них дізнатися, пишіть в коментарях!