UPD: знайшла для себе ще більш зручний і великий агрегатор онлайн-обмінників електронних валют — https://www.bestchange.ru

Особливо актуально після того як зараз тимчасово не працює виведення вебмані в банки безпосередньо з Webmoney.

Я вже розповідала про цей сервіс у своїй розсилці SEO: Рука на пульсі. Питання — де найкраще обмінювати електронні гроші зараз дуже актуальне. Мова про обмін Webmoney, Яндекс Гроші, Qiwi між собою в рублях або долари, євро, гривні та рублі між собою й інші варіанти. Я не встигаю міняти ціну на комплект Allsubmitter + ТОП База. Долар скаче кожен день, іноді дуже відчутно. Постійно міняю скрізь то вгору, то вниз.

І, природно для обміну будь-якої суми електронних грошей я використовую обмінники з найкращим курсом.

Безкоштовні курси SEO від Ганни Ященко – 20 PDF-уроків – Хороші, для новачків, але і не тільки, досить глибокі, актуальні. Хочете навчитися самостійному безкоштовного просування сайтів? Будь ласка.

Тому хочу ще раз розповісти про сервіс extra-change.ru.

Це просто сервіс моніторингу пунктів обміну електронних грошей — курсу і ліміту в них.

Ви вибираєте зліва що ви хочете віддати отримати і по центру побачите список обмінників. Де самі верхні будуть з самим вигідним курсом. Плюс там відразу ж видно і резерв тієї валюти, на яку будете міняти, що дуже зручно, оскільки іноді начебто курс хороший, а резерв не достатній.

Як роблю я — я знаю для себе штук 7 перевірених мною у справі обмінників і в списку найбільш вигідних курсів шукаю серед них ті, які я знаю. Всі вони зазвичай обмінюють моментально на автоматі, навіть якщо не підписано «миттєво». Але дивіться, іноді буває і режим протягом 24 годин.

Звичайно, у невідомих вам обмінниках краще спочатку міняти невелику суму для перевірки. Зазвичай там все автоматичні обмінники, результат обміну ви отримуєте відразу ж на гаманець. Змінювати подекуди можна і Яндекс Гроші на Вебмані, наприклад, або обмінюватися іншими видами валют, але частіше це Вебмані між собою.

Згодиться? ) Розповідати про таких корисних сервісах?