Якщо у вас сайт на WordPress і є хоча б кілька десятків цікавих постів, які ви хотіли б на повному автоматі віддавати в стрічки Twitter, Facebook (є ще можливість Linkedin, Xing, Tumblr), то вам точно може бути дуже корисний цей плагін.

Називається він Revive Old Post.

Він безкоштовний у своєму основному функціоналі + є ще версія Pro, про яку трохи далі. Я поки використовую безкоштовний.

Ось так це виглядає (у мене близько 100 постів, які не старіють по своїй суті і велика аудиторія в Твіттері, тому пости йдуть кожні 2 години):

Якщо назви посад занадто довгі, то вони обрізаються. Але на початку повідомлення достатньо, щоб зацікавити аудиторію. У мене зараз, після декількох днів встановлення поста з мого Твіттер-аккаунта, де 1000 живих передплатників, йдуть щодня лайки, перепис і трафік у розмірі 20-30 осіб. У ті дні я нічого не постила сама, тільки на автоматі цим плагіном, тому заміри чіткі.

Таким чином, зростає на автоматі Klout score, перепис, передплатники і йдуть живі зацікавлені відвідувачі. Так що, думаю, для вас це може бути така ж цінна знахідка, як і для мене.

Встановлюється він дуже просто.

Безкоштовні курси SEO від Ганни Ященко – 20 PDF-уроків – Хороші, для новачків, але і не тільки, досить глибокі, актуальні. Хочете навчитися самостійному безкоштовного просування сайтів? Будь ласка.

Просто забийте в пошук плагінів при установці нового «Revive Old Post» або за посиланням вище скачайте з їх сайту. Далі, активуйте, йдіть у розділ Settins.

Встановіть Twitter, Facebook, можливо, ще якусь соцмережа (більше актуально для зарубіжних блогів, я ще буду тестувати інші соцмережі на своїх англосайтах). Поки у мене стоїть тільки Твіттер.

Далі, пересуваючись по верхнім закладочкам, General Settings встановіть періодичність, з якою хочете постити в соцмережі (кожні кілька годин, дивлячись, скільки у вас накопичилося статей і наскільки велика аудиторія).

Можливість задавати власний період для кожної соцмережі (наприклад, для Твіттера свій, а для Фейсбуку — свій період постінга) доступна тільки для платних PRO эккаутов.

Що дуже зручно — в тій же закладці General Settings можна ВИКЛЮЧИТИ якісь категорії або мітки, матеріали з яких ви не хочете розміщувати на автоматі. Наприклад, у мене це розділи «майбутні заходи», оскільки вони вже пройшли або «Допомога людям», т. к. пост може бути вже не актуальне.

Але що ЩЕ більш зручно — ви можете виключити з постінга конкретні посади! І робиться це в лівому меню в адмінці WordPress у підпункті «Exclude Posts». Там вам покажуть тільки ті записи, які залишилися після видалення частини постів за допомогою винятку категорій і міток. Все дуже продумано.

І НЕ ЗАБУДЬТЕ НАТИСНУТИ ЧОРНУ КНОПКУ START SHARING внизу! (на попередньому зображенні вона у мене вже горить червоним і називається «Stop Sharing», обведена червоною рамкою). Я її спочатку не побачила і майже місяць не доходили руки розібратися, що ж там не так з плагіном, чому не публікує )

Головна незручність безкоштовної версії — не можна на автоматі прикріплювати картинки. Саме це змушує мене думати про платною. А також в платній версії, наприклад, можна постити одночасно в кілька акаунтів Твіттер і т. д.

Платна версія на 1 сайт коштує 75 доларів, на 3 сайту 145, 300 доларів на необмежену кількість сайтів.

Але в загальному, то мене тішить і безкоштовна версія — при моєму кількості передплатників у Твіттері це мінімум 600 нових цільових відвідувачів на блог в місяць, збільшення впізнаваності та лояльності, зростання Klout Score без якої-небудь втрати часу або грошей на аутсорс.

Задумалася про термінове розвитку Твіттер аккаунта )

Як вам такий плагін?

Якщо вам цікава ця тема, то думаю, точно сподобається стаття «Як зробити красивий і зручний сайт самому на WordPress за 3 години».