Отже, вчора організатори SEO-Коучингу — команда Searchengineducatin вчора, нарешті, обрали переможця SEO-Коучингу, і, думаю, вона вже приступила вчора до навчання )

Переможцю (нижче) було повідомлено раніше, вчасно, щоб вона встигла взяти участь наживо, так як живе вона в Московській області і була готова приїжджати і на заняття в Москву.

А всім іншим, хто брав участь у конкурсі, надана 25% знижка (все за бажанням, звичайно) за промо-кодом, який я кожному особисто вислала на пошту. Якщо ви залишали коментарі до конкурсу і не отримали промо-код, а хочете прийняти участь зі знижкою 25% або отримати відеозапису п’яти днів SEO-коучингу, напишіть мені. Знижка діє на будь-який формат SEO-Коучингу.. (хочете просто відео уроків, хочете з мастергруппой — теж можна хоч наживо, хоч тільки на відео. Можна сьогодні взяти на відео, а далі проходити наживо).

Безкоштовні курси SEO від Ганни Ященко – 20 PDF-уроків – Хороші, для новачків, але і не тільки, досить глибокі, актуальні. Хочете навчитися самостійному безкоштовного просування сайтів? Будь ласка.

Сайт SEO-Коучингу: — http://searchengineeducation.ru/seo-coaching

Для всіх охочих є ЗНИЖКА 10% за кодом SKH10

Мені реально всі ці конкурси щось прямо ножем по серцю, стільки коментарів, всім так хочеться допомогти, я б кожному видала безкоштовне або збільшила б в три рази кількість безкоштовного навчання.. але і так хоч комусь одному зараз ці курси допоможуть, і то добре ) потім, може, кому-небудь ще

ПЕРЕМОЖЕЦЬ:

Вибрали ось цей коментар:

Доброго дня!

Мене звуть Олена. Дуже потребую в цьому мега-інформативному SEO-коучингу! Зараз вже рік сиджу вдома з дитиною, змушена НЕ працювати, тому що дитина посилено займається у спортивній школі, показує великі успіхи, з таким графіком роботу в офісі знайти неможливо. Протягом цього року сама намагаюся вивчати SEO просування, аналітику. Раніше 8 років працювала в маркетингу, займалася просуванням товарів в офф-лайн середовищі, працювала в офісі. Зараз хочу перейти на віддалену роботу, займаючись просуванням сайтів. Самостійно розібратися у всіх тонкощах SEO не вдається, дуже потрібні досвідчені вчителі та наставники. Деякі знання в цій НАУЦІ вже є, потрібна свіжа практична інформація від практиків-професіоналів. Тому SEO-коучинг мені так потрібен!

Я живу в Московській області, можу наживо відвідати всі семінари в Москві. Я дуже старанна учениця, люблю вчитися і готова «пахати», як Ви писали ? Зважаючи фінансового положення, самостійно придбати даний курс не представляється можливим. Тому дуже потребую даному подарунок! Навіть дорослим дуже хочеться вірити в чудеса ?

Повірте, я Вас не підведу! Вичав з цього курсу максимум знань і можливостей! Ваш подарунок для мене — це можливість стати професійним ЅЕОшником вже найближчим часом!

Спасибі! ?

Ура ура! Вітаю Олену!