Як привернути на порядок більше трафіку в найближчий час?

У Іллі Исерсона діє тимчасова акція на одне дуже ефективне для практично будь-якого бізнесу пропозицію:

Акція: Професійна настройка контекстної реклами + готова кластеризація під SEO в одному флаконі

Абсолютно безкоштовно спочатку йде розрахунок трафіку – скільки буде лідів (заявок), скільки буде коштувати один лід у вашій ніші, скільки знадобиться бюджету. Просто залишаєте заявку і отримуйте через 3-5 днів звіт. Похибка – 10-15%.

На цьому можете закінчити рух у цьому напрямку, і більше нічого не робити. А якщо сподобається — можете одразу замовити формування контекстної рекламної кампанії у профі. І в короткий термін збільшити кількість заявок від 100-200%.

Це тимчасова акція, якою варто скористатися зараз — заявку на БЕЗКОШТОВНИЙ розрахунок трафіку та прогноз бюджету потрібно подати ДО 5 ЛИПНЯ 2018!

Що тут входить в SEO-кластеризацію?

Для вас робляться групи ключових запитів, під кожну з яких найкраще буде створити по одній сторінці.

Вам також будуть складені Title, H1, Meta description цих сторінок. Можна просто взяти і створити ці сторінки (можна, звичайно, самостійно доопрацювати на основі запропонованого), і на них же ще поведеться і контекстна реклама.

Це дає дуже швидкий старт зростання — велика кількість додаткових відвідувачів з SEO-трафіку, покращує ПФ сайту, покращує конверсію з платної реклами, що знижує ціну за клік.
Саме цим ефектом синергії ця пропозиція особливо цікаво.

На сторінці є з прикладами.

Тобто, є можливість дізнатися просто так первинні безкоштовні підрахунки за семантикою, трафіку і бюджету.

Якщо вам цікаві отримані цифри – починаєте працювати. Якщо ні – ніхто нікому нічого не повинен. МОАБІТ намагається працювати стільки з тими клієнтами, для яких очікуємо хороший дохід і задоволення від співпраці.

Бувають різні випадки, сезонні, складні теми, десь не вийде підрахувати – вам це все відразу розкажуть. Все гранично прозоро і зрозуміло, з посиланням є всі-всі нюанси, багато цікавого. Там же на сторінці за посиланням нижче є і статті, відео Іллі Исерсона.

Налаштування кампанії – це одноразова послуга оплата, далі – тільки поповнення бюджету, за бажанням і можливостям.

Безкоштовні курси SEO від Ганни Ященко – 20 PDF-уроків – Хороші, для новачків, але і не тільки, досить глибокі, актуальні. Хочете навчитися самостійному безкоштовного просування сайтів? Будь ласка.

Ще в подарунок отримаєте аудит сайту, купу бонусів і тільки ось з цієї тимчасової поточної акції ще і SEO-кластеризацію — це все в рамках платних послуг.

В Іллі Исерсоне та роботі його команди я впевнена – я його вже досить давно знаю, багато всього обговорювала, читала всі його статті, багато реальних відгуків, але головне – я сама у них вже замовляла налаштування на Яндекс Аудиторії, пізніше буду і контекст. Мені сподобалося, і як чітко працює команда, і як все було виконано.

У них є правило — ніяких анонімних відгуків в бізнесі. Всіх власників вони запитують про те, чи можна послатися на їх соцмережа в публічному просторі. Тому нижче ви можете подивитися приклади компаній, у яких все добре.

Формат такий — сайт, вартість заявки, кількість заявок на місяць, посилання на соціальну мережу власника — щоб можна було пересвідчитися особисто. Якщо вам цікаво те, що бачите нижче, можна почати з простою заявки на обрахування.
​​​​​​​

https://divers.ru/ — дайвінг, вартість заявок — 500 рублів. В місяць — близько 150-200 звернень. Власник — https://www.facebook.com/Baranizer, Артем Барановський.

http://incubonline.ru/, фермерське обладнання, сайт, SEO, контекст — з нуля, заявка в середньому 250-300 рублів, 15-20 в день. Власник — Ед Шапарный, https://vk.com/id17725652

http://probosch.ru/ — автосервіс в Москві. 300-400 рублів за заявку на ремонт двигуна або паливної апаратури, до 950 заявок на місяць. Власник — Сергій Чернявський, https://www.facebook.com/profile.php?id=100001762193053

http://krimsip.ru/ — будівництво будинків у Криму, в середньому 80 заявок по 300 рублів за штуку. Денис Торговицкий, https://vk.com/id5237212

https://monko.net/ — спортивне обладнання, Антон Бурмака, https://vk.com/antonmonko — 150-170 заявок, 200 рублів за штуку.

perchick.ru — еротичний інтернет магазин https://vk.com/id181329936 Юля Афанасьєва. Середня вартість ліда — 592 рубля.

http://expcenter.pro/ — охорона праці, Ілля Щеляков — https://www.facebook.com/ilya.shchelyakov в середньому заявки по 500 рублів за штуку.

https://besteq.ru/ — виробництво харчового обладнання, 160 лідов по 2050 рублів, https://www.facebook.com/BESTEQ-Engineering-1457504984290991/

http://triton-mebel.ru/ — меблі, https://vk.com/id21520140 — Денис Чупырин, ліди за 210 рублів в середньому, близько 300 штук в місяць

https://decraft.ru/, стільниці із штучного каменю — Денис Андрюшин, https://www.facebook.com/denis.andryushin.7 — 463 000 чистого прибутку на 20 000 рублів вкладень (близько 25 заявок на місяць, за ціною 1300).

пдв-проект-викидів.в-волгограді.рф, https://vk.com/deiteriy — 80 лідів в місяць, по 880 рублів.

http://green-line24.ru/ — пластикові вікна в Тольятті, 450-500 лідів в місяць за 550 рублів, https://vk.com/scomit

https://ecplegko.ru/ — електронні підписи, https://www.facebook.com/alexander.fartushnyy?fref=ts середня вартість ліда — 800 руб.

Ще один відгук посилання на Фейсбук автора):

І ще відгук: