Один з найбільш частих питань, які я отримую:

«Яка є програма, щоб така сама все скрізь якісно розіслала по вашій базі?»

Другий в ТОП питань:

«Чим можна добре розіслати по дошках оголошень на автоматі?»

Всі шукають чарівну програму для того, щоб натиснути кнопку і нічого не робити.

Майже кожен раз я починаю відповідь з «ох складно все» ) Як-то у мене це виходить, тому що все реально не просто на ринку SEO софта для автоматизації розміщення повідомлень або посилань в Рунеті.

Взагалі, зараз все більше і більше Рунет йде по стопах Заходу, і починають дуже цінуватися ручні різноманітні якісні посилання, немасштабируемые методи линкбилдинга, аутріч, видобуток посилань з допомогою методів, які швидше з області психології і так далі.

Але в умілих руках будь-яка з існуючих на ринку SEO-програм може принести користь, істотно заощадити час і сили.

При цьому та, в Рунеті ситуація залишає бажати кращого.

Наприклад, на превеликий жаль, нікуди не рухався багато років Allsubmitter і не виникло йому конкурента в якісній напівавтоматичного реєстрації. Хоча зараз вони переробляють модуль напівавтомата з нуля і обіцяють, що через кілька місяців буде нова версію (ну, поки вона ще пройде бета-тестування і налагодження — дуже хочеться сподіватися, що протягом року ми отримаємо щось, краще ніж те, що є зараз).

Або в інший софт не можна так просто взяти і додати мою базу і зробити розсилку.

Головний корінь проблем — це те, що кожен сайт — індивідуальний організм. У нього свої поля, свої скрипти, свої правила, свої конкретні живі люди за кожним сайтом, свої програмісти, які щось придумують, ухитряються і т. д.

Якби була програма, яка вміє сама скрізь якісно розміщувати на автоматі, ціни б їй не було ) це було б не як 4500 рублів, як зараз за Allsubmitter і не 12 тис., як за найрозумніший з усіх Xrumer зараз за тимчасовим акцій зі знижкою. Це було б дорожче.

Загалом, якщо коротко і поверхнево, але досить чітко зробити класифікацію, тобто

4 види програм для допомоги в розміщенні інформації і посилань по Рунету:

1. Якісна напівавтоматична реєстрація в будь-яких видах сайтів. Це Allsubmitter, аналогів немає.

Приблизно з 70% сайтів він справляється (крім форумів), з іншими ні з-за складних скриптів. Зараз вже з’явилася і нова версія модуля «Напівавтоматична реєстрація», правда я ще не вивчила цей модуль.

Безкоштовні курси SEO від Ганни Ященко – 20 PDF-уроків – Хороші, для новачків, але і не тільки, досить глибокі, актуальні. Хочете навчитися самостійному безкоштовного просування сайтів? Будь ласка.

Але суть залишається такою — вставляємо будь-яку базу, навіть у форматі TXT з будь-яких сайтів і програма допомагає нам підставляти дані з заздалегідь створеного нами проекту в поля форм на сайті.

Більше вона нічого особливого не робить.

Є у неї ще інші хороші модулі в допомогу, в основному аналітичні — аналіз позицій або ключових слів, аналіз конкурентів, плюс з самою базою зручно працювати вибудовується структура і т. д. Але суть така — допомагати підставляти інформацію в поля. По сайтам ходите ви самі і дивіться, наскільки вона правильно все підставляє. Якщо десь щось не так — коригуєте самі і натискаєте ОК, переходьте до наступного сайту.

Для 1 сайту рекомендована кількість часу для роботи з ТОП Базою і Allsubmitter в середньому становить 2 години в день або тиждень в місяць.

Дуже докладно про цей софт я розписувала в пості «Різниця між Allsubmitter і Xrumer».

Детальніше про безкоштовне самостійне просування я пишу тут — «Безкоштовне просування сайтів: максимально спрощена інструкція та добірка матеріалів»

І тут — «Головний Мануал по Всім Видам Сайтів для Безкоштовного Просування».

Автоматичну реєстрацію з Allsubmitter не рекомендую — вона слабка і розміщується в найбільш відкритих і заспамленных сайтах і всього в парі-трійці видів — каталоги сайтів, дошки, трохи каталоги статей.

2. Вузькоспеціалізовані програми, заточені під 1 вид сайтів і під свою власну базу сайтів, де у кожного сайту вже розпізнані поля для «автомата».

Для дошок оголошень тепер це тільки Боардмастер.
За відгуками з усією його бази в приблизно 3 тис дощок, він розсилає успішно за фактом на кілька сотень.

Add2Board (зараз вже не працює) під дошки оголошень.

Xrumer розсилає тільки на шаблонні дошки оголошень — на типових движках, це зазвичай не дуже цікаві для залучення цільової аудиторії і самі заспамленние дошки. Але він розсилає на тисячі.

Я писала про ці та інші програми для дошок оголошень докладніше тут.

Раніше були програми під каталоги сайтів — Smartposter, Add2Site — зараз це не актуально і не працює.

3. Програми, які займаються масової автоматизованої розсилкою на сайти з шаблонними движками — типу Xrumer.

Він розсилає на форуми, гостьові книги, форми коментарів, дошки оголошень на шаблонних движках.

За Хрумеру тут у мене є ще багато корисних статей.

Взагалі, Xrumer радує тим, що постійно розвивається вже понад 10 років, має ряд унікальних розумних рішень, розміщується не тільки по сайтам, але і в лички форумів, а також у соцмережах Однокласники, Фейсбук, Вконтакте, Мамба — тобто такий комбайн все-в-одному для видобутку трафіку, просування і заробітку.

Дуже цікавий потужний інструмент у рамках цього софта розвивається останні пару років — XEvil. Зараз проходить закрите бета-тестування версії 4.0, де разгадывается навіть Рекаптча 2. Це дає можливість постити і на самих якісних і трастових форумах, а також дає величезну економію з розгадування каптч. Детальніше за посиланням нижче.

Є й аналоги, але вони зараз вже відстають за багатьма параметрами від Xrumer.

Зараз, до 23 липня 2018 року у нього безпрецедентна акція — ЗНИЖКА 30%. Самий потужний і розумний софт для автоматизованого просування інтернеті всього за 8680 рублів плюс безкоштовне навчання і маса бонусів на допомогу!

Детальніше, що із себе представляє Хрумер я писала по посиланню вище і в цьому пості: «Про різницю між Allsubmitter і Xrumer».

4. Програми, в яких можна самостійно створювати шаблон під будь-який сайт або вид сайтів.

Тобто робиться окремий шаблон на окремий один індивідуальний сайт (або движок). Якщо вам потрібно регулярно розміщуватися на автоматі на якійсь дошці оголошень або на якихось статейних ресурсах з єдиним движком, то власники того ж ZennoPoster сідають і пишуть шаблон, який потім дозволяє на автоматі розсилати. Або замовляють шаблон.

Zennoposter вміє багато чого ще. Можна зробити шаблон під реєстрацію на пошті або якісь дії на сайті і т. д.

Це ситуація на ринку Рунета, хоча з усіма програмами, крім Boardmaster можна розміщуватися і на зарубіжному ринку.

На всі ці програми у мене є знижки, а по Allsubmitter і Xrumer — ще й купа матеріалів, навчання, бази та інші бонуси.

За Xrumer і Allsubbmitter зараз найкращі умови купівлі цих програм.

Xrumer 16.0 (свіжа версія від 5 липня 2018 р.).

Дуже потужна, добре оновлення було у версії 16.0, його довго чекали і довго розробляли, там є відразу два нових революційних інструменту і ще багато нового, по невеликому проведеного тесту по трафіку це 4000 відвідувачів за день за допомогою нової версії. Це найкраще оновлення за останні кілька років! Подробиці за Xrumer 16.0 дивіться тут

Мою ТОП базу можна використовувати «як є» тільки в Allsubmitter і частково (форуми) в Хрумере.

Є ще кілька менш популярних програм, які можна додати в пункт 3 — автоматизована розсилання на шаблонні движки.