Не так давно я писала про безкоштовні курси Яндекса для вебмайстрів та маркетологів. А вчора Яндекс виклав безкоштовні відеозапису пройшов курсу для маркетологів — «Digital-маркетинг для брендів».

Це перший спецкурс Школи інтернет-маркетингу від Яндекса, який пройшов у вересні 2015 року. Курс присвячений тому, як вибудувати маркетингові комунікації в інтернеті з урахуванням стратегічних завдань бренду. В рамках курсу з доповідями протягом 3 вечорів в офісі Яндекса виступали російські і зарубіжні фахівці.

Курс призначений для фахівців з маркетингу та бренд-менеджерів, які хочуть розібратися в сучасній екосистемі інструментів і технологій діджитал-маркетингу.

Подивитися абсолютно безкоштовно запису «Курсу Digital-маркетингу для брендів» від Яндекса можна тут

Тут ви знайдете файли .mp4 із записами кожного виступу на вибір, кожен важить в середньому приблизно від 400 Мб до 1 Гб

Ось що вже можна подивитися:

Перша частина курсу — «Огляд Digital-ринку:

Відкриття Школи. Вступне слово — Максим Гришаков (Яндекс)

Ключові тренди в digital-рекламі — Максим Осипов (Dentsu Aegis Network Russia)
Мобільні платформи. Відео реклама. Программатик. Контекст. Нативна реклама.

The journey from Branding and Advertising to Performance – and Content-Marketing — Torsten Waack-Van WasenAlvarez & Marsal
За останні десять років поява інтернету змінило практично всі сфери бізнесу, особливо маркетинг. З презентації ви дізнаєтеся, наскільки значно вплив цих змін зараз, що потрібно знати, щоб перебудуватися, і взаємозв’язок цих процесів з e-commerce.

Digital-ефективність у великій компанії: Awareness vs. Performance — Андрій Скрипкін (Білайн)
Еволюція поглядів на digital. Відповідь на питання «навіщо компанії digital-реклама» з кожним роком стає все більш конкретним. Programmatic – складний інструмент реалізації, але результати того варті. Навіщо programmatic великого бренду.

Безкоштовні курси SEO від Ганни Ященко – 20 PDF-уроків – Хороші, для новачків, але і не тільки, досить глибокі, актуальні. Хочете навчитися самостійному безкоштовного просування сайтів? Будь ласка.

Еволюція маркетингових технологій — Євген Ломизе (Яндекс)
Початок: банерна реклама як простий спосіб монетизації. Розвиток: контекстна реклама і зміна принципів роботи з аудиторією в інтернеті. Нові технології – аукціон і таргетинг і нове життя медійних форматів. Яким буде наступний етап крок?

Друга частина — «Стратегія просування та медіапланування»:

Медійна реклама в Росії: сьогодення та майбутнє — Ілля Алексєєв (ІМХО Ві Ай)
Сучасний стан медійної інтернет-реклами, і прогноз на найближчі роки: які тренди бачать експерти, і що нас чекає в майбутньому.Криза в традиційних медіа: як поточна економічна ситуація вплинула на поведінку рекламодавців.

Концепція 5 типів медіа: як це живе в digital-середовищі — Ксенія Винцюнене (Кошкіна) (Ренесанс Страхування)
Для клієнта будь-бізнес – онлайн. Як відбувається формування середньостатистичного клієнтського досвіду. Основні digital-інструменти та типологія клієнтських завдань: як визначити, що з цього потрібно вашому бізнесу.

Як вибрати правильний KPI для просування в інтернеті? — Петро Аброськін (Яндекс)
Як вибрати KPI для media-кампаній. Як вибрати KPI для performance-кампаній. Класифікація і рівні застосування KPI.

Від маркетингових KPI до перфоманс-інструментів — Олександр Немировський (Яндекс)
Технології та інструменти для досягнення KPI брендів.

Ключові підходи в онлайн-маркетингу для електронної комерції — Роман Осокін (Консультант (Юлмарт))
Автоматизація реклами як запорука зростання та ефективного управління. Вивантаження даних як основа автоматизації. Все починається з аналітики. Ключові інструменти онлайн-комунікації та показники ефективності. Робота з аудиторією і сегментами. Синергія іміджевої та перформанс-реклами.

Марафон завдовжки в п’ять місяців — Андрій Еленьков (Adidas)
Ключ до вирішення цього літа: #разбудирайон. Логіка проведення рекламної кампанії: розбивка на дистанції, ремаркетинг. Особливості підбору рекламних майданчиків. Мікротаргетинг. E-commerce допомогу.

Третя частина — «Медіа і технології в інтернет-маркетингу»

Маркетинг в епоху «чорних ящиків» — Андрій Себрант (Яндекс)
Одночасне розвиток технологій і розширення інструментарію цифрового маркетингу ставить перед керівниками маркетингових підрозділів нетривіальну задачу. Ми обговоримо, що можна делегувати машин, а де люди і психологія виявляються важливішими алгоритмів.

Real Marketing — Nathan Barling (iProspect)
88% інтернет-маркетологів вважають, що для успіху потрібен маркетинг в режимі реального часу. Натан Барлинг, директор з даними і технологій в iProspect, розповість про тренди в активно розвивається цифровому світі. Як ефективно використовувати власні дані і дані третіх сторін для створення кампаній «моментального відгуку»? Покупці не прощають нав’язливості — способи використовувати дані як тригери, щоб доносити потрібне повідомлення в потрібний час і добиватися результатів, не втрачаючи довіри клієнтів.

Соціальні медіа бренду як «ЗМІ одного рекламодавця» — Лінор Горалік (Маркетолог, консультант з розвитку бізнесу)
Чому кожну SMM-майданчик компанії варто розглядати як мале ЗМІ. Як балансувати між рекламним і інформаційним контентом і які тактики задіяти для створення здорових робочих відносин з користувачами соціальних майданчиках.

Якість контенту або нативность? Що важливіше в медійних спецпроектах — Базилевська Катерина (Look At Media)
На прикладах ми розглянемо все, що потрібно враховувати, роблячи успішний спецпроект в діджитал-медіа сьогодні.

Як знайти баланс між медіа? 250 000 роликів для Samsung — Наталія Гонохова (Starcom/VivaKi)
У нас була розкручена знаменитість, чудовий смартфон для просування, власне RTB-рішення, канал на YouTube, а також контекстна реклама. Якщо почав збирати медіамікс, стає важко зупинитися. Єдине, що викликало побоювання – це видеоблогеры. Що брати на борт, коли в рекламній кампанії задіяні власні медіа? Успішний досвід запуску смартфона Samsung Galaxy A в Росії від Starcom/VivaKi.

Дивіться або скачивайте запису «Курсу Digital-маркетингу для брендів» від Яндекса тут