Про досить-таки цікавий і рідкісний методі, як добути «жирні» посилання безкоштовно, на нормальних тематичних ресурсах, я вперше дізналася у Михайла Шакіна.

Потім я проходила різні платні зарубіжні SEO-курси — Бэклинко, Chris Makara (Rank XXL) та дізналася дуже докладно з приводу цього методу. Тут я не можу розповісти про те, що дізналася з платному навчанні в деталях — це було б не зовсім коректно, тим більше, що і Михайло Шакін розповів про це у своїй статті. Читайте далі.

В буржунете немає таких, як у нас, відкритих посилальних бірж, линкбилдинг сильно утруднений. Тому вони активно використовують гостьовий постинг, аутріч, налагодження зв’язків з блогерами і вкрай якісний контент, «супер-контент», який легко рухається, саме завдяки своєму формату, посилення посилань соціальними і ссылочными пірамідами, а також ось такі схеми, як линкбилдинг на битих посиланнях, або посилання на інфографіку — не найпростіші схеми.

Безкоштовні курси SEO від Ганни Ященко – 20 PDF-уроків – Хороші, для новачків, але і не тільки, досить глибокі, актуальні. Хочете навчитися самостійному безкоштовного просування сайтів? Будь ласка.

Михайло Шакін дуже докладно описав, як він працює за цією методикою у своїй статті «Як отримувати якісні посилання безкоштовно – мій новий спосіб»

Все, що вам для цього потрібно — час на переговори і можливість самому написати або замовити дійсно якісний контент на ваш сайт.

Посилання виходять: по-перше, безкоштовні, по-друге, вічні.

Крім того, часто виходить поставити посилання на самих незаспамленных і трастових сайтах, які їх не продають і не розміщують гостьових постів.

Я такий спосіб поки так і не використала поки з-за браку часу, однак після того, як я дізналася про нього, час від часу бачити такі можливості. Вони є.

І друге докладне керівництво у статті від TexTerra — «Як використовувати битий линкбилдинг: 5 реальних прикладів»

Суть линкбилдинга на «битих» посилань така:

1. Шукаєте в інтернеті підходящі сайти по вашим запитам. Найчастіше для цих цілей в пошуковику задають запит + щось типу «корисні посилання», «рекомендовані посилання», «корисні ресурси» і т. д. Тому що в таких збірках найчастіше ставлять зовнішні посилання й у таких збірках, де багато посилань, напевно будуть биті.

2. Скануєте чужий ресурс на наявність битих посилань — наприклад, найпростіше це зробити за допомогою безкоштовної програми Xenu.

3. Домовляєтеся в приватному порядку з автором. Як це робиться, дивіться детальніше у Михайла Шакіна або в статті нижче.

Ваш контент, який ви пропонуєте автору замість того, який був за битою посиланням (що саме там було, ви можете подивитися і з Архіву Веб), повинен бути краще, ніж той, старий. Він повинен бути крутий. Тільки тоді багато шансів, що спрацює.

А взагалі, краще опрацьовуйте різні види сайтів з ТОП Бази. Як найкраще це робити я детально описувала у цій статті — «Як і де безкоштовно просувати сайт, щоб отримати максимум результату. Використовуємо весь потенціал ТОП Бази»