Чудова можливість для тих, хто хоче розвиватися і виходити на новий рівень у своєму бізнесі, докорінно змінити ситуацію. Або просто на порядок поліпшити всі основні процеси в інтернет-магазині, онлайн-проекті або звичайної, традиційної компанії і збільшити продажі.

Майстер-група — не моя, а відомого фахівця Петра Пономарьова.

У мене слів не вистачить написати, скільки корисної інформації він видає у своїй майстер-групі, і, головне, — скільки матеріалів накопичилося в архіві за кілька років.

Я перебуваю в ній вже багато років, постійно продляю і намагаюся хоча б іноді слухати, дивитися і відразу використовувати його матеріали.

У мене було штук 10 десять реально великих інсайтів і моментів, які багато змінили в мені, моєму підході до справи і прибутковості моїх проектів, а також купа дрібних і середніх – все це і з тренінгів «Анти-Таймменеджмент», «Юзабіліті інтернет-магазинів», «Директ-mail Революція», «Подвоєння продажів: Системний підхід», «Нестандартні способи збільшення прибутку інтернет-магазинів» та з Майстер-групи, і з розсилок Петра, і різних інших матеріалів.

Раніше я досить часто слухала записи тренінгів та майстер-групи під час бігу, і приходило стільки ідей, що потім довелося відмовитися від цього, так як з’являлося співчуття, що половину забула, поки добігла )
Я рідко знаходжу час послухати матеріали майстер-групи — у мене маленька дитина і мільйон всяких проектів. Але кожен раз, коли це роблю, у мене з’являється сильне бажання впровадити «слухати Пономарьова щодня хоча б 15 хвилин».

Він дуже добре переносить на інший рівень розуміння всього. Навіть зараз замість того, щоб працювати, я зависла на годину в його статтях і записала в план відразу три цікаві і важливі речі, які треба впровадити.

Так от, зараз в ОНОВЛЕНІЙ Майстер-групі «Еліта» доступні десятки свіжих матеріалів, міні-курсів, шаблонів, семінарів з експертам і багато іншого.

ПЛЮС архівні записи – це приблизно 160 різних занять в аудіо і відео форматі на саму різну тематику.

Це такі теми, як: інтернет-магазини, збільшення продажів, юзабіліті, організація найрізноманітніших процесів, e-mail розсилки, юзабіліті, найм та ефективна робота з працівниками, залучення трафіку на сайт, копірайтинг, підвищення конверсії сайту і окремих його сторінок, як перейти від статусу директора до власника – перестати працювати так багато самому над технічними питаннями, як бути більш ефективним і багато іншого.

Теми дуже різні, відносно бизнса, не тільки онлайн-продажу, інтернет-магазинів.

Ось тільки деякі із записів, до вивчення яких ви зможете приступити відразу після вступу в Майстер-групу:

— HR-Незалежність
То що дозволить Вам перестати залежати від «хороших і правильних співробітників. Ви навчитеся швидко і якісно наймати і правильно мотивувати людей,які збільшать доходи Вашого бізнесу, замість того, щоб просто отримувати оклади.
(LIGHT)

Безкоштовні курси SEO від Ганни Ященко – 20 PDF-уроків – Хороші, для новачків, але і не тільки, досить глибокі, актуальні. Хочете навчитися самостійному безкоштовного просування сайтів? Будь ласка.

Покрокова схема найму генерального директора, здатного збільшити обіг компанії на мільйон.

— Як налагодити стабільні продажі в інтернет-магазині і вирватися з болота цінової конкуренції

Покрокова схема запуску бізнесу за обмежену кількість часу і ресурсів.

— Автоматичні продажу, що не потребують уваги власника. Формат «Зробив і забув»

— 4-х фазна модель мотивації

Зараз відбувається «перезавантаження» майстер-групи — зміна формату подачі матеріалу. Інформація оновлюється практично кожен місяць. Буде ще багато нового матеріалу, вичавки з великих тренінгів.

Зараз у Майстер-групі «Еліта» є основні розділи:

Запровадження
Розділ, куди будуть викладатися курси та тренінги, присвячені конкретній проблемі, рещающие певну задачу. Міні-курси, інструменти, які можна впровадити тут і зараз

Семінари,Вебінари
Відповіді на каверзні питання, розбір «нерозв’язних» ситуацій, вирішення складних проблем. Перевірена інформація від кращих бізнес-експертів.

Шаблони і Сервіси
Шаблони всіх документів, які тільки можуть вам знадобитися для підвищення ефективності вашого бізнесу, кращі сервіси для вирішення будь-яких завдань

Реаліті
Записи живих тренінгів, розв’язання кейсів та багато цікавого

Спільнота
Секретна група на FB, для тих, хто росте безперервно, і готовий змінюватися і допомагати змінитися іншим. Для обміну думками, вирішення бізнес-завдань, взаємодопомогу та багато іншого.

Акції та спеціальні пропозиції
Найгарячіші пропозиції, унікальні акції, гарячі пропозицію.

Скріншот розділу «Вндрение»:

Ціна щомісячного участі в групі зовсім не висока, а з ексклюзивною знижкою, яку мені надав Петро Пономарьов для моїх читачів, вартість першого місяця складає всього 1300 р. (наступні місяці, як правило, за 1500 рублів).

Відразу після отримання доступу ви побачите в особистому кабінеті всі записи, про які я говорила вище.

Вступити в Майстер-групу «Еліта» зі знижкою можна тут

Всі ваші дані відразу передаються і заносяться в базу учасників майстер-групи, надсилається лист з деталями за участі.

Опис майстер-групи на сайті Петра Пономарьова дивіться тут. Там же можна подивитися статті, відгуки та інше.

У Майстер-групі є також закрита група у Фейсбук, де можна задавати питання Петру і учасникам, обговорювати свої проблеми, пропонувати ідеї з такими матеріалами, читати, як учасники з мастергруппы вирішують свої завдання.

Інтерфейс регулярно оновлюється і покращується. Взагалі, це новий домен і сайт на ньому, частина розділів продовжує наповнюватися. Нутрощі майстер-групи вже давно наповнені і готуються нові матеріали.

Деякі відгуки учасників майстер-групи і тренінгів Петра Пономарьова:

Петро Пономарьов

Власник проекту Green-sales.ru

— в електронній комерції з 1999 року
— брав участь у запуску більше ніж 100 проектів
— серед клієнтів: fotos.ua, abo.ua, bodo.ua, 1001tours.ru, video-shoper.ru, dvddom.ru та ін.
— консультує інтернет-магазини з 2009 року.
— більше 300 живих заходів в Москві, Петербурзі, Києві, Празі, Тенеріфе, Корфу і в Таїланді.
— більше 1000 годин трансляцій онлайн
— більше 100 консультацій і все це зі 100% гарантією фінансової результату
— перший в Рунеті проект про системному збільшення продажів для інтернет-магазинів
— більше 7000 передплатників, більше 200 учасників майстер-групі

Серед учасників підприємства малого бізнесу: інтернет-магазини, веб-студії, онлайн-сервіси, кілька серйозних гравців. Оборот від 100 тисяч рублів до 80 млн в місяць.

«Я бачу свою місію, як допомагати підприємцям, знаходити сенс та зміст в тому, що вони роблять, щоб одержувати більше радості від своєї справи.

Впроваджуючи сучасні технології в маркетингу і продажах, я допомагаю компаніям з цікавими цілями рухатися до них швидше, робити навколишній світ кращим. А власникам позбавлятися від помилкових переконань, блоків, заважають бути щасливими.

Я створив цей проект, щоб допомогти, як мінімум 500 підприємцям сформувати для свого бізнесу усвідомлену місію, велику мету і реалізувати свою мрію, досягши цієї мети, використовуючи відповідні інструменти.

Цей проект для тих, хто хоче не просто змінити свій бізнес, але і хто готовий міняти сам… З 2009 року, в рамках цього проекту, я допомагаю тим, хто вже чогось досяг — досягати більшого.»