Є два основних сайту, де можна подивитися звіти з доповідей пройшли найбільших конференцій в текстовому вигляді, новини про алгоритми Яндекса і Гугла, анонси майбутніх профільних заходів, корисні аналітичні статті хороших авторів, вести з-за кордону і багато іншого.

Це портали SEONews і Searchengines.

Безкоштовні курси SEO від Ганни Ященко – 20 PDF-уроків – Хороші, для новачків, але і не тільки, досить глибокі, актуальні. Хочете навчитися самостійному безкоштовного просування сайтів? Будь ласка.

І ось днями SEONews нарешті зробив мобільну версію сайту. Коментарі поки ще там не працюють, сама мобільна версія ще не закінчена остаточно, але все одно, новини, статті та інтерв’ю читати вже можна.

Я перевірила, у Searchengines теж є мобільна версія. Не супер зручна по дизайну, але читати можна. У Searchengines я частіше читаю зазвичай всякі аналітичні статті.

Взагалі, до цього я навіть якось не перевіряла, чи є у цих сайтів мобільні версії, тепер буду читати їх почастіше, тому що з недавнього часу всі статті я читаю тільки в смартфоні — там у них набагато більше шансів бути взагалі прочитаними. За комп’ютером я концентруюся на іншій роботі, намагаюся не відволікатися.

Отже, мобільні версії:

m.seonews.ru
m.searchengines.ru