Вийшли дві мої статті в журналі «Жити цікаво» з приводу пройденої нещодавно Стоденки. Точніше, це дві частини однієї статті.

«Як я знайшла вічний двигун прогресу»

«До успіху на скаковом вовка, або Три головних інструменту моєї продуктивності»

Наступну Стоднівку я стартую 1 листопада 2015 року. Приєднуйтесь )

Безкоштовні курси SEO від Ганни Ященко – 20 PDF-уроків – Хороші, для новачків, але і не тільки, досить глибокі, актуальні. Хочете навчитися самостійному безкоштовного просування сайтів? Будь ласка.

Тисячі людей вже прочитали мої статті і кілька людей навіть записалися на мою ж Стоднівку, з 1 листопада, це дуже приємно, що вдається когось мотивувати на зміни. Організатор і ведучий Стоденки — чудовий Армен Петросян сказав мені, що дасть знижку всім бажаючим, якщо хто прийде від мене. Для цього просто потрібно написати йому на [email protected] і сказати що від Ані Ященко.

Вже через 3 дні-старт, це буде дуже потужно і цікаво.

Я хочу сфокусуватися на англомовних MFA-сайтах, в яких тільки завдяки першої Стоденки є відчутне просування, незважаючи на повну відсутність часу. Планую вивчати Хрумер і Зеннопостер. Зеннопостер спеціально вчора купила, а Хрумер лежить вже рік і руки з-за дитину не доходили. Крім Стоденки нічого мені не допоможе )

Може, нічого не встигну, може, цілі або обставини зміняться, але поки початкові плани такі.

Про Habitica (він же habitRPG) я вже писала тут

Про Стоденки писала тут. Там же можна скачати безкоштовну книгу, що таке стоденки і як їх проходити.