Нарешті вийшло оновлення моєї ТОП Бази — версія 44 за травень 2017!

ТОП База — це добре відома в Рунеті, єдина такого роду база саме для якісного та безпечного просування будь-яких сайтів. Як і раніше, найкраща база, подібних немає навіть близько.

Це не проста, чергова «база для Allsubmitter», яких не так давно було так багато в інтернеті. Тому що вона має багато унікальних особливостей і заточується мною саме під сьогоднішні реалії SEO, розкрутка сайтів. Наприклад, активно розвивається крауд-маркетингова частина бази, інші — менш ефективні сьогодні види сайтів, як каталоги сайтів, дуже багато чистяться і залишаються тільки самі якісні.

— По-перше, вона видається не тільки у форматі під цю програму, але і у вигляді 1500 файликів в TXT форматі по папках для ручної реєстрації.

— По-друге, це єдина база, яка включає в себе ВСІ існуючі види сайтів (більше 12 основних, дивіться структуру нижче), ВСЕ тематики та регіони (ФО Росії, країни СНД, інші країни) — для природного, самостійного безкоштовного просування (90% росіян і 10% — закордонна частина бази).

— По-третє, це база з необмеженими за часом безкоштовними оновленнями (покупцям розсилаю вже 10 років),

— По-четверте, це єдина база, яка точно не є шкідливою (якщо не розміщуватися надто масово), а навпаки — стає все більш корисною та актуальною при сьогоднішньому просуванні сайтів.

— По-п’яте, це база, за якою постійно стежать, чистять все жорсткіше в плані критеріїв якості, і яка тільки поліпшується.

— По-шосте, автор бази, тобто я, завжди доступний і на зв’язку, безкоштовно і дружньо допомогти з якимись питаннями по роботі з ТОП Базою, напівавтоматичного реєстрацією з Allsubmitter або навіть питаннями по просуванню сайтів.

Просто бери, купуй один раз — і просувай безкоштовно, самостійно будь-сайт — будь-якої тематики, спрямування, регіону, будь-які товари, послуги, партнерки.

Я на сьогоднішній день твердо впевнена, що будь-який сайт повинен мати подібні природні безкоштовні різноманітні посилання в своєму ссылочном профілі, і отримувати цільових відвідувачів і покупців з форумів, соцмереж, дощок оголошень, сервісів відгуків, сервісів питань і відповідей і інших видів сайтів. Всі SEO-блогери і фахівці, включаючи найбільш авторитетних, на сьогоднішній день говорять про те ж саме.

Збирається база мною особисто більше 10 років, поновлення безкоштовні — раз у півроку.

Плюс бажано самому шукати ще подібні види сайтів під свою тематику, яких ще немає в ТОП Базі. Хоча за 10 років в базі я зібрала хороший потужний кістяк з усіх основних порталів і сайтів в кожній тематиці або регіоні.

Безкоштовні курси SEO від Ганни Ященко – 20 PDF-уроків – Хороші, для новачків, але і не тільки, досить глибокі, актуальні. Хочете навчитися самостійному безкоштовного просування сайтів? Будь ласка.

Почитати всі подробиці про ТОП Базу і всі мої корисні статті по безкоштовному самостійного посилального просування можна на офіційному сайті ТОП Бази тут.

На моєму «знижкової» сайті ви можете купити від мене мою базу, повну, офіційну, з усією підтримкою і допомогою безкоштовної від мене ЗІ ЗНИЖКОЮ!

ТОП База включає в себе ВСІ ІСНУЮЧІ ВИДИ сайтів для безкоштовного просування, ВСЕ ТЕМАТИКИ, ВСІ РЕГІОНИ — понад 1500 підкатегорій (дивіться скріншот структури нижче).

База видається і для ручної реєстрації, і для напівавтоматичного з Allsubmitter. Тобто, як в ТХТ форматі (1500 файликів по татусям), так і в ASD форматі для програми Allsubmitter, яка істотно полегшує просування. Тут ви можете взяти в мене комплект Allsubmitter + ТОП База зі знижкою близько 30%.

ЗА ДОПОМОГОЮ ТОП БАЗИ ВИ ЗМОЖЕТЕ:

— Реєструвати сайт в каталогах сайтів (керівництво
— Реєструвати фірму в каталогах фірм (вивчіть керівництво по довідниках компаній)
— Розміщувати статтю в каталогах статей
— Розміщувати якісь повідомлення, новини або статті в блогах і соцмережах (читайте докладно про соцмережі і блогові системи)
— Розміщувати пости в сервісах соціальних закладок і сервісах соціальних новин
— Розміщувати оголошення на дошках оголошень (моє керівництво по дошках)
— Реєструвати rss-канал
— Реєструвати сайт в рейтингах
— Розміщувати новини та прес-релізи (докладний мануал по прес-релизовым сайтів)
— Обмінюватися посиланнями
— Розміщувати повідомлення на форумах (повне керівництво по форумах)
— Залишати посилання в профілях на трастових сайтах
— Залишати коментарі в гостьових, блогах і т. д.
— Залишати резюме і вакансії в базах сайтів про роботу
— Розміщувати інформацію про тендерах, виставках і семінарах
— Розміщувати відео
— Розміщувати звіти про тур поїздках, щоденники, персону, акції та знижки і т. д.

Дізнатися детальніше про всі можливості Бази ТОП

Оновлення, моя допомога і купа моїх керівництв, інструкцій, курсів і статей по просуванню сайтів безкоштовно — все теж розсортовані по татусям, все зручно у вивченні.

Ось так виглядають мої інструкції, посібники та статті, які ви отримуєте до ТОП Базі (120 файлів на 84 мб):

Одна з папок — «Інструкції» — «Головний пакет інструкцій від мене»:

Крім вивчення керівництв я завжди на зв’язку на пошті або в скайпі. На всі запитання по роботі з ТОП Базою і Allsubmitter (щодо напівавтоматичного реєстрації) відповідаю швидко і детально! На запитання моїх покупців по просуванню сайтів відповідаю іноді повільніше, залежно від завантаженості. Іноді теж швидко, іноді з затримкою.

Що входить в ТОП Базу:

4 травня 2017 року покупцям було розіслано нове оновлення версії 44, що в ньому було:

Дуже жорстка чистка — хочу зробити базу ще якісніше. Видаляла безкоштовні хостинги, чистила вперше і за Чектрасту (до речі, на нього зараз є знижка 30% за промо-коду по посиланню), прибрала 90% АГС (залишила тільки найпопулярніші які поки під ним, це 0.5% з бази, хоча і так його було дуже мало в базі). Чистила низкотрастовые і высокозаспамленные (хоча і ці бувають популярними і хорошими, тому все дивлюся завжди ретельно вручну, кожен сайт).

Чистила і з помічником, і сама багато тисяч сайтів переглянула, пару десятків тисяч сторінок, напевно, з намаганням зрозуміти — живі сайти чи ні. Поповнення були і в англо базі на кілька сотень (в основному форуми), і інше в російській базі.

Близько 4000 сайтів пішло з бази в чорний список, близько 2000 плюсом.

Разом зараз в ТОП Базі близько 24 тис ресурсів.

З них 4 тис. — відкриті стіни груп ВК, які можна використовувати як дошки.

Решта — близько 20 тис сайтів, приблизно 18 тис. росіян і 2 тис зарубіжних.

База стала ще отборнее і якісніше. Буду намагатися в наступне оновлення більше поповнювати, хоча і це зараз було складно зробити, тому що завжди складно знайти багато нових хороших сайтів, яких ще немає у базі.

Купити свіжу ТОП Базу з 25% знижкою можна тут!

Якщо є якісь питання — пишіть в коментарях!