Ще до одного відмінному посаді від Referr мені хотілося б привернути увагу. Так як основний напрямок, за яким я пишу свої статті — посилальне просування, в першу чергу якісне, природне, самостійна і безкоштовна (хоча і про платне я теж пишу), то для моїх читачів цей пост дійсно значущий і цікавіший.

У досить масштабному опитуванні, яке провела команда referr.ru переважно брали участь керівники компаній, або SEO-департаментів з ТОП-100 SEO-компаній Рунета, а також окремі сильні SEO-фахівці. Дані оброблені зручні діаграми.

Отже, стаття «Посилання 2017. Аналітика від 50+ експертів»

Ситуація поступово змінюється. Природні безкоштовні посилання, крауд-маркетинг і нестандартні методи пошуку якісних донорів і розміщення посилань приходять на зміну орендованим і вічним SEO-посилань.

Безкоштовні курси SEO від Ганни Ященко – 20 PDF-уроків – Хороші, для новачків, але і не тільки, досить глибокі, актуальні. Хочете навчитися самостійному безкоштовного просування сайтів? Будь ласка.

Про що в статті йдеться:

— А як же бессылочное просування?
— Які посилання на вашу думку будуть актуальні в 2017 році?
— Які інструменти для роботи з посиланнями ви використовували в 2016 році?
— Відсоток анкорных і безанкорных посилань для білих проектів
— Які джерела посилань використовуєте у західному сегменті?
— Хто в компанії займається линкбилдингом?

І 3 відкритих питання лідерам SEO-ринку:

— Яка стратегія линкбилдинга у вас спрацювала краще всього в 2016? Якщо не хочете палити тему, дайте хоча б вектор думки для читачів:)
— Які компетенції для линкбилдинга в 2017 плануєте розвивати максимально? Наприклад, збір бази для аутрича, пошук якісних підрядників і т. д.
— Яку частку, приблизно, линкбилдинг займає у зовнішньому SEO в ваших проектах?

Це дійсно варте вашої уваги, оскільки посилальне просування ніколи нікуди не дінеться. Але тренди і ефективні стратегії пропозиція дійсна змінюються.

Читайте детальніше в статті «Посилання 2017. Аналітика від 50+ експертів»

Як завжди, рада будь-яким вашим коментарям!

Інші статті від Реферр на цю ж тему в моєму блозі:

— Скільки крауд-посилань у лідерів ТОПа? Важливе дослідження

— Крауд-маркетинг для інтернет-магазинів