Я вже один раз досить докладно описувала цю технологію у своїй статті «Просуваємо Хрумером «білі» проекти – інтернет-магазини, корпоративні та інформаційні сайти». Тому що саме з таким програмним комплексом як Xrumer зручно і практично безкоштовно можна будувати посилальні піраміди 3-го, 4-го рівня і навіть, при бажанні, ще вище. Тепер хочу ще раз написати про цю ефективну тему в блозі.

Про цю технологію посилення посилань писав відомий SEO-блогер Михайло Шакін в 2013 році і назвав її тоді «Моя нова схема». У нього вона називається «Удар Шершня». Він просто багато просуває на західному ринку і там ці піраміди давно вже активно використовуються, тому він почав писати про них одним з перших в Рунеті.

Ось статті Михайла основні переваги використання посилальної піраміди:

Всі основні правила і важливі нюанси описані у Михайла, повторювати їх тут не буду.

Ось, ще використовую його картинку )

Кілька зауважень та схема побудови піраміди посилань:

В ідеалі добре б робити не дворівневі, як найчастіше роблять, а 3-х або 4-х рівневі піраміди. Саме так працюють досвідчені сеошники. Тоді виходить максимальне посилення посилань.

Безкоштовні курси SEO від Ганни Ященко – 20 PDF-уроків – Хороші, для новачків, але і не тільки, досить глибокі, актуальні. Хочете навчитися самостійному безкоштовного просування сайтів? Будь ласка.

Рівень 1 — На ваш сайт ставите посилання з дуже хорошого трастового сайту.
Купуєте або ставите безкоштовно, якщо у вас вийде. Бажано щоб транслював ці пости, де будуть розміщувати в Яндекс Новини, Гугл та ін. (можна спробувати купити на pr.sape, але так, щоб посилання поставили в новій новини. або в gogetlinks, miralinks, rotapost, але докладно описуєте вимоги в завданні і ретельно вибираєте донора).

Посилання має бути із ключевиком, не закрита, як можна менше інших вихідних посилань на цій сторінці, де воно буде розміщуватися.

Невеликий SEO-Хак вам — можна розміщувати на тій же сторінці поруч з вашої посиланням 1-2 посилання на інші великі трастові сайти вашої тематики. Не в кожної, звичайно, але в деяких. Про це говорив і Сергій Кокшаров буквально нещодавно.

Рівень 2 — Далі на цю сторінку трастового сайту, де розміщено ваше посилання, ставите кілька десятків посилань з інших тематичних сайтів (купуєте вічні посилання в статтях або, якщо безкоштовно, — з ТОП Бази або знаходите відповідні сайти для безкоштовного розміщення самі).

Там вже можуть бути посилання як з ключевиками, розведеними, безанкорниє посилання і т. д. — різноманітні.

Рівень 3 — на ті сторінки ставите багато інших посилань, тут вже можна гірші якості, але побільше.

Зазвичай цей етап досить просто і швидко робиться на автоматі за допомогою Xrumer. Ну або Allsubmitter з ТОП Базою (з Allsubmitter я рекомендую працювати на напівавтоматі). Зазвичай на цьому рівні в хід йдуть посилання на форумах, у тому числі з профілів, посилання в каталогах статей в розмножених статтях, посилання на блогових системах, тематичних і загальних соцмережах і т. д. Часто ці ж посилання йдуть в хід і на 2-му рівні, але краще б там їх поєднувати з якісними вічними посиланнями в статтях з меншим трастом, ніж основна посилання. Посилання цього рівня і якості часто відвалюються або не індексуються, тому їх ставлять побільше.

Проганяйте всі посилання через твіти, соцмережі, або, як я зараз рекомендую, через Индексгатор.

Крім посилення посилань іншими посиланнями, у вас напевно вийде посилення їх трафіком.

Якщо ви плануєте гігантську піраміду посилань, то можна до всіх посилань заходи щодо прискорення індексації не приймати, а дочекатися їх природної, більш плавною індексації.

Чим хороша акуратна піраміда — так це безпекою. Дуже зручно, що застосовувати піраміду посилань можна до молодих сайтів і сайтів з відмінним посилальних профілем і не боятися його зіпсувати.

Також з нею зручно допинывать в ТОП запити.

Але, звичайно, — це не панацея. У вас може бути дуже серйозна конкуренція, щоб вона вирішувалася тільки посиланнями. У вас може бути текстовий фільтр, про який ви не здогадуєтеся або щось ще.

Особливо добре працює для Google, тому що на потрібну сторінку стікається максимальний Page Rank.

З тим же Xrumer можна просувати таким чином мало не кожну сторінку сайту зі своєї власної пірамідою і дуже дешево.

Мені робили кілька акуратних пірамід посилань на ряд запитів — трирівневих, з допомогою закупівлі на біржах статей якісних посилань, на відвідуваних трастових ресурсах, в основній стрічці (для другого рівня) та за допомогою Xrumer на статейниках і форумах (для третього і четвертого). Хоча вони були не великі, ефект був хороший і дуже відчутний щодо поліпшення позицій просуваються ключових слів.

А у вас якийсь досвід, робили вже посилальні піраміди? Як успіхи?


Приблизно так у вас повинно вийти