Дуже здорово, що така команда, як «Комплето» в особі добре знайомих мені професіоналів своєї справи Михайла Федорова, Володимира Давидова та Андрія Гаврикова випустила, нарешті, подібний безкоштовний відеокурс по інтернет-маркетингу!

Я з цікавістю стежу за їх діяльністю і рекомендую їх курси. Понад 15 років працюють у сфері інтернет-маркетингу. Останні 5 років займаються навчанням ринку: щомісячно проводять десятки майстер-класів, виступають на конференціях і запустили свій авторський курс електронного маркетингу. У 2015 році «Комплето» стали єдиними на території Росії, хто сертифікує інтернет-маркетологів і керівників відділів інтернет-маркетингу по ліцензії Нідерландського Інституту Маркетингу NIMA. Їх курси, звичайно ж, коштують грошей, але цей відеокурс вони вирішили поширювати безкоштовно.

Хочете навчитися просування в інтернеті, але не хочете витрачати гроші на дорогі курси? Пройдіть безкоштовний Відеокурс від Комплето!

Безкоштовні курси SEO від Ганни Ященко – 20 PDF-уроків – Хороші, для новачків, але і не тільки, досить глибокі, актуальні. Хочете навчитися самостійному безкоштовного просування сайтів? Будь ласка.

Що таке Відеокурс від Комплето?

— Систематизовані знання з інтернет-маркетингу.

— 8 онлайн-семінарів по ключовим темам інтернет-маркетингу: розробка цілей і сегментація аудиторії, аналіз конкурентів, аудит поточного інтернет-маркетингу компанії, SEO та пошуковий маркетинг, рекламні канали, контент-маркетинг, веб-аналітика

— В кожному модулі — додаткові відео, статті та корисні сервіси для глибокого вивчення теми.

Відзначайте переглянуті відео і слідкуйте за прогресом навчання за шкалою проходження курсу.

Як тільки всі відео будуть переглянуті, ви отримаєте сертифікат про проходження курсу з офіційною печаткою онлайн-центру “Маркетингова освіта”.

Як отримати доступ до безкоштовного видеокурсу з інтернет-маркетингу?

Для цього потрібно лише залишити свої контактні дані та адресу електронної пошти тут.

Увага! Вказуйте реальні дані, т. к. введені ім’я-прізвище будуть вписані в ваш сертифікат.

Приємного перегляду!