Не збираюся перетворювати свій блог ще один знижковий SEO-сайт, але ця конференція — одна з найбільш відомих, там завжди збирається хороша тусовка. Може, хто зірветься на 12-13 жовтня в Казань, чи подивиться онлайн-трансляцію.

Мені дали промокод зі знижкою 10% на всі квитки SEO Conf, крім категорії Gold. Кодове слово: seoknowhow

SEO Conference — одна з найстаріших в Росії і багата традиціями казанська конференція по заробітку в інтернеті.

Цього року вона вже у восьмий раз збере на одному майданчику SEO-фахівців, трафік-менеджерів і власників найбільших партнерських програм.

Дата і місце:

12-13 жовтня 2017
Казань, розважальний комплекс «Рів’єра»

Тематика секцій SEO Conference:

SEO і Digital. В цьому році доповіді зосередяться на темах:

• SEO та digital-інструменти
• web-аналітика і смартлинк
• ремаркетинг
• інвестиції в SMM-проекти
• управління репутацією в мережі.

Mobile. Технології монетизації мобільного трафіку та ефективні способи його залучення.

FinTech. Актуальні фінансові інструменти для інтернет-маркетологів, рекламодавців і останні новини в трендової темі блокчейна і кріптовалюти.

Безкоштовні курси SEO від Ганни Ященко – 20 PDF-уроків – Хороші, для новачків, але і не тільки, досить глибокі, актуальні. Хочете навчитися самостійному безкоштовного просування сайтів? Будь ласка.

Хто буде на SEO Conference 2017:

Сергій Солонін, CEO QIWI: «Фінансові технології все більше входять в наше життя і open API, Big Data і блокчейн, що ще недавно здавалося далеким майбутнім, стає реальністю.
Варто очікувати, що через кілька років фінтех буде впливати на бізнес-моделі майже всіх компаній та банків. Саме тому варто говорити про перспективи введення віртуальної валюти в Росії, регулювання і оподаткування криптовалют».

Валентин Пилипчук, Клініка сайтів від Google: «На SEO Conference 2017 ви зможете отримати індивідуальні рекомендації по якості індексації та находиме вашого сайту. Це буде корисно всім компаніям, які залучають нових клієнтів і просувають свій бізнес з допомогою технологій Google».

Володимир Харев, Mail.ru Group: «Я розповім про те, як ми впроваджували AMP у свої проекти. Поділюся результатами, який обсяг трафіку це взагалі дає і які труднощі при впровадженні у нас виникли.
Потім поговоримо про CPM рекламних систем в цьому форматі, а закінчимо коротким оглядом нових форматів дистрибуції (Яндекс.Дзен)».

Кирило Макаров, Mobio, Rotatix: «У своєму виступі я поясню, що таке смартлинки в CPA, їх плюси і мінуси. Потім розповім їх історію і поясню, навіщо вони потрібні і як працюють.
Обговоримо монетизація сайтів з допомогою товарного смартлинка і виділимо, для яких сайтів підійде цей варіант».

Микола Коноплянников, SEOPult.TV: «Поговоримо про ремаркетинге AdWords на YouTube, тобто про те, як конвертувати глядачів вашого каналу клієнтів.
Поділюся успішними схемами налаштування ремаркетингу і досвідом ведення рекламних кампаній основі ремаркетингу на відео. Разом розглянемо кейс: як ми перетворювали глядачів у клієнтів SeoPult, і що з цього вийшло».

Ключова користь від SEO Conference 2017:

• Робочі кейси від професіоналів.
• Корисні контакти та цінні поради від колег.

За прогнозами в 2017 році на конференцію приїдуть понад 1000 учасників.

Офіційний сайт конференції:
https://seoconference.ru/

Промокод зі знижкою 10% на всі квитки SEO Conf, крім категорії Gold:
seoknowhow

Поспішайте придбати квитки, адже вартість участі постійно зростає.

Керівник оргкомітету SC 2017:

Олексій Насыбуллин
e-mail: [email protected],
Skype: lexx.nas

Соцмережі SEO Conference:

SEO Conference ВКонтакте
Instagram SEO Conference
Facebook SEO Conference
Телеграм-канал SEO Conf

Офіційні хештеги: #seoconf #seoconf2017