У Дмитра Севальнєва на річній конференції «SEO-2015» вийшов відмінний доповідь про те, як і які найбільш часті помилки розробників сайтів (програмістів, верстальників) можуть сильно вплинути на SEO і як їх потрібно виявляти. Помилки, допущені при проведенні технічної оптимізації сайту найчастіше перекреслюють всі зусилля на шляху до гарних позиціях в пошукових системах.

Доповідь виключно практичний, технічний і дуже корисний як самим розробникам, які роблять ці помилки, так і власникам сайтів і SEO-фахівців. Мені дуже сподобався.

Безкоштовні курси SEO від Ганни Ященко – 20 PDF-уроків – Хороші, для новачків, але і не тільки, досить глибокі, актуальні. Хочете навчитися самостійному безкоштовного просування сайтів? Будь ласка.

В кінці просто дано покроковий чек-лист, які помилки треба перевіряти. Ви можете просто перегорнути презентацію (дивіться нижче під відео), але краще подивитися відео і перевірити свій сайт. При цьому, важливо пам’ятати, що коректне налаштування сайту неможливо зробити раз і назавжди, її потрібно регулярно перевіряти. Тому в доповіді Дмитро Севальнєв призводить як основні рекомендації з настроювання сайту на стартовому етапі, так і інструкції з подальшого контролю. І дивіться у мене більше матеріалів про технічний SEO-аудит.

Зміст цього вебінару:

— Базові SEO-вимоги до документів на сайті
— Вимоги по дизайну, оформлення, CSS і JS
— Основні помилки верстальника
— Типові недоліки при розробці
— Помилки програміста
— Технічні помилки, що заважають індексації
— Керівництво по первинній настройці сайту

Якщо ви хочете подивитися інші відеозаписи Дмитра Севальнєва або ті мої статті, де були використані напрацювання і рекомендації, обов’язково подивіться тут.

Дивіться відеозапис вебінару «SEO для розробника сайту» прямо зараз

Презентація доповіді Дмитра Севальнєва «SEO для розробника сайту»