1-2 грудня 2016 р. в Москві в центрі Digital October відбудеться конференція Optimization 2016, на якій виступить понад 50 експертів в області інтернет-маркетингу і просування сайтів. Учасники заходу дізнаються, як залучати клієнтів з пошуковиків, розвиватися на мобільному ринку і підвищувати ефективність рекламних кампаній.

Увага! Від проекту SEO-Know-How — промокод OPT16SKH дає 10% знижку на участь у конференції Optimization 2016

Щоб скористатися знижкою 10%, зареєструйтесь та введіть промокод в особистому кабінеті.

Доповіді для SEO-фахівців

• Представники пошукових систем: Андрій Калінін (Mail.Ru Group), Сергій Архангельський (Google) і Олександр Садовський (Яндекс) розкажуть про найближчих оновленнях пошукачів і їх сервісів, а потім відповіді на запитання учасників конференції.

• Олексій Чекушин (Ostrovok) на прикладі travel-проекту покаже, як працювати з великою семантикою, використовуючи пре-кластеризовані бази запитів і конвеєрну очищення.

Безкоштовні курси SEO від Ганни Ященко – 20 PDF-уроків – Хороші, для новачків, але і не тільки, досить глибокі, актуальні. Хочете навчитися самостійному безкоштовного просування сайтів? Будь ласка.

• Микола Хиврин (ALTWeb Group) розповість, як правильно аналізувати динаміку зміни видимості сайту в пошуковій видачі і виявляти конкурентів.

• Володимир Харев (Mail.Ru Group) познайомить учасників з особливостями пошукової оптимізації медіапроектів, поділиться інструментами для менеджерів і редакторів і навчить аналізувати поведінку читачів.

Доповіді для фахівців з маркетингу

• Денис Дев’ятих (CallTouch.ru) пояснить, як захищатися від недобросовісних контрагентів, які накручують ефективність рекламних кампаній.

• Аркадій Кондрашов (Artics) розповість, як за допомогою онлайн-реклами зібрати аудиторію на захід на прикладі відкриття магазину LeEco в торговому центрі «Атріум».

• Дмитро Буров (myTarget) навчить, як використовувати офлайн-дані в інтернет-рекламі, показавши приклади CRM-ретаргетинга і персоналізованих рекламних кампаній.

Програму можна переглянути тут.

Умови участі

Вартість участі в конференції до кінця жовтня — 16 000 рублів, в листопаді вартість участі зросте до 18 000 рублів. У неї входить відвідування двох днів конференції, кава-брейки та інформаційні матеріали.

Реєстрація на сайті конференції.

Увага! Від проекту SEO-Know-How — промокод OPT16SKH дає 10% знижку на участь у конференції Optimization 2016

Введіть її після реєстрації в особистому кабінеті!

За новинами заходи можна стежити в соціальних мережах: Facebook і ВКонтакте.

Пропозиції щодо інформаційного співробітництва приймаються за адресою [email protected] З питань програми і участі з доповіддю звертайтеся на [email protected]