Аналіз конкурентів — болюча тема для кожного підприємця та спеціаліста. Як насправді влаштовані сервіси видимості? Для чого їх можна застосовувати, а коли недостовірна інформація?

Як не копіювати помилки в сліпій гонитві за конкурентами і як наносити вашим заклятим друзям асиметричні удари в бізнесі і боротьбі за клієнта?

Дуже цікавий безкоштовний вебінар Іллі Исерсона «Системний аналіз конкурентів: семантика, оголошення, сайти, менеджери» відбудеться 7 червня 2018 року о 19.30 МСК.

Записуйтеся на вебінар тут

Я вже мовчу про те, що багатьом не вистачає мотивації дослідити конкурентів — або ніколи, або здається не значущим, або страшно подивитися, наскільки далеко вони пішли вперед. І такий вебінар з розкладанням все по поличках може стати відмінним мотивуючим стусаном для додавання системного аналізу конкурентів в арсенал ваших інструментів інтернет-маркетингу.

Безкоштовні курси SEO від Ганни Ященко – 20 PDF-уроків – Хороші, для новачків, але і не тільки, досить глибокі, актуальні. Хочете навчитися самостійному безкоштовного просування сайтів? Будь ласка.

Ілля Исерсон завжди дуже чітко і системно видає інформацію, з практичної точки зору, часто і щедро ділиться напрацьованими лайфхаками. Тому його матеріали завжди цікаві і корисні.

Після вебінару напевно повинна бути запис, але не можу гарантувати. Якщо буде — прийде всім, хто записався. Але краще бути присутнім онлайн — так більше гарантія точно подивитися вебінар і ще можна поставити запитання Іллі Исерсону, що теж цінне.

Програма вебінару:

— Аналіз семантики конкурентів: де нам брешуть системи аналізу видимості і як їх використовувати правильно?

— Аналіз оголошень конкурентів: як відокремити здорове зерно від божевільних ідей?

— Аналіз сайтів конкурентів: копіювати краще, уникати гіршого

— Спеціальний бонус: аналіз оффера і менеджерів конкурентів за допомогою дзвінків конкурентам + приклад перевірочного файлу!

В кінці вебінару Ілля Исерсон відповість на ваші запитання.

Записуйтеся на вебінар тут