Цей безкоштовний покроковий мануал по збільшенню ціни кліка в Google Adsense називається «Як я збільшив дохід в 10 разів».

Звичайно, автор збільшує дохід з Google Adsense, встановленого на своїх і чужих сайтах, не тільки за рахунок тих дій, які він вказав у безкоштовному мануалі. Але і в ньому докладно описані дуже важливі і чіткі дії, які роблять далеко не всі (я, наприклад, до цього про них не знала, зараз втілюю на своїх MFA-сайтах).

Мануал підходить як для російсько – так і для англо-мовних сайтів, які монетизуються за допомогою контекстної реклами Google. Всі способи білі. Для успішної монетизації дуже важливою є ціла комбінація факторів (наприклад, швидкість завантаження сайту, розташування, розмір, вид і кількість банерів, поєднання з іншими видами монетизації) і постійне тестування.

Безкоштовні курси SEO від Ганни Ященко – 20 PDF-уроків – Хороші, для новачків, але і не тільки, досить глибокі, актуальні. Хочете навчитися самостійному безкоштовного просування сайтів? Будь ласка.

Завантажити безкоштовний мануал по збільшенню доходу з Adsense можна тут

Якщо у вас будуть якісь ще питання до автора, пишіть йому з цього емейл — [email protected]

Автора звати Умід і це мій близький друг, з яким ми разом розвиваємося в напрямках SEO і монетизації наших сайтів вже останні роки два-три і дуже багато всього обговорюємо, в тому числі наші успіхи і провали і тому я прекрасно знаю, з чого він починав і куди реально прийшов, знаю його доходи (ми зараз зливаємо наші інвестиції для нових проектів у цій сфері).

Головна різниця між нами — у мене зараз є 2 години в тиждень на мої нові проекти, а він уже дуже давно маньячит по 16-20 годин на день. Тому він пішов від мене далеко вперед і дуже багато чому навчився, про що я поки навіть не підозрюю. Плюс він нормально говорить англійською, його навіть звали працювати в Google і має доступ до деякої закритої англомовної інформації, любить проходити приватні консультації в зарубіжних фахівців (я такого поки не робила, на відміну від нього).

Ну і це мій перший діловий партнер за останні десять років (до цього після невдалого досвіду я зарікалася мати партнерів, але вже конкретно зараз я бачу, що з ним у мене точно все буде добре). У тому числі він успішно проводить та закрите навчання і допомагає людям збільшувати прибуток з Adsense в рази або навіть у 10 разів чи монетизувати російськомовні та англомовні сайти різними способами і набагато більш ефективно.

Що стосується цього мануала, можливо, ви вже знаєте самі, якщо давно працюєте в цій сфері (я не знала). Але мануал безкоштовний, для новачків, самі розумієте.