Одна з головних причин, чому я взагалі кудись рухаюсь, запускаю щось нове, щось читаю і дивлюся, звертаю увагу, наприклад, в такій сфері життя, як здоров’я і все це з маленькою дитиною, щоденними безкоштовними консультаціями і купою поточних проектів, листів, плинності — це «Стоденки», які я взяла у Армена Петросяна.

«Стоденка» не обов’язково повинна продовжуватися 100 днів. Якщо ви проходите свої особисті стоденки, без групи, ви можете робити днів по 30-40, наприклад.

Якщо ви проходите стоденки, як і я зараз в закритих групах в компанії активних і цікавих однодумців, то, звичайно, вона буде тривати приблизно 100 днів.

Для мене саме такі платні стоденки стали найкращим і найбільш інтенсивним способом досягати будь-яких цілей (у тому числі по збільшенню доходу) і більше року я вже проходжу свою чергову стоднівку і познайомилася з купою цікавих людей і у мене ще не було в житті такого насиченого і потужного року, як останній.

Докладно мій досвід про Стоденки можна почитати тут.

Моє життя поділилося на до і після Стодневок.

До — багато хаосу, дірок, невіри в себе, проблем, нерозуміння, як, куди рухатися, як щось змінити за такий брак часу.

Після — набагато більш насиченим, рівніше, цікавіше, системніше, сильніше, щасливішими, зрозуміліше.

Безкоштовні курси SEO від Ганни Ященко – 20 PDF-уроків – Хороші, для новачків, але і не тільки, досить глибокі, актуальні. Хочете навчитися самостійному безкоштовного просування сайтів? Будь ласка.

Якщо, заповнюючи заявку на офіційному сайті Стоденки, у графі «Промо-код» вкажете Анна Ященко — отримаєте суттєву знижку! Я домовилася )

Після першої — інші стоденки необмежено безкоштовно. В одній з них ми напевно з вами перетнемося ) Моя наступна стартує або 1, або 22 вересня 2018 року (поки не знаю).

Трошки від організатора та натхненника:

Армен Петросян розповідає про те, чому він їх собі придумав:

Знайоме? ) Якщо так, якщо є бажання дізнатися, що ж це за стоденки такі, як ними надихнутися і як їх найефективніше проводити, то можна прямо зараз скачати безкоштовно і без жодних підписок і реєстрацій книгу Армена Петросяна «Що можна встигнути за 100 днів». Здорово, що є люди, які докладно діляться своїми найкращими інструментами просто так, з любові до самовдосконалення і людям.

Якщо у вас є щось подібне в арсеналі інструментів, пишіть в коментарях, цікаво!