Апдейт на 18 жовтня 2018 року. Зараз у Віталія знову дуже термінова гостра ситуація, і допомогти їй нікому, крім нас.

Я вже неодноразово писала вам за останні кілька років про Віталія, сама намагаюся йому допомагати.

Віталій — сеошник, наш колега, багато років займався сайтами, працював в Яндексі, у нього старий профіль на форумах Maultalk, Searchengines і так далі. Якщо введете його нік vitvirtual в інтернеті, знайдете ряд постів від інших SEO-блогерів, які залишилися небайдужі.

У нього близько 20 років ампутована права рука і останнім часом його мучать нестерпні болі. Як він каже, біль дика, спати не виходить, весь час хочеться лізти на стінку. Працювати не виходить зовсім. Навіть якщо виходить, то це кілька тисяч рублів — для утримання сім’ї це мізерно мало, як він виживає все це, я не знаю.

Він намагається вирішити цю проблему в клініці наукового центру неврології, куди зараз потрібно терміново лягати, т. к. знову виникли серйозні проблеми. Ще у нього є діти, про яких треба дбати, і зокрема, дочка Саша, якій у 2013 році поставили страшний діагноз системна склеродермія. Щоб дівчинці більш-менш жити, потрібно багато грошей щомісяця. Проблем багато, я не буду зараз вантажити вас деталями, я за останні кілька років бачила велику кількість довідок, знімків, фото, багато спілкувалася з Віталієм, тому можу від себе все це підтвердити.

Більше інформації, фото та реквізити Віталія тут, в його блозі.

Сам його блог, якщо що, давно покинутий, не до блогу. Інформація на сторінку оновлено днями.


Віталій з Олександром Садовським

Безкоштовні курси SEO від Ганни Ященко – 20 PDF-уроків – Хороші, для новачків, але і не тільки, досить глибокі, актуальні. Хочете навчитися самостійному безкоштовного просування сайтів? Будь ласка.

Минулого разу, навесні 2018, ми успішно всі разом зібрали йому на операцію в Москву по дуже термінового усунення з тіла спинательного нейростимулятора, який допомагав знизити інтенсивність болю. Він зламався і потрібно було терміново його витягати. Ми з Dr.Max провели благодійну акцію, і багато передплатників і читачів відгукнулися просто так, за що всім величезне спасибі. Вийшло набрати кошти на операцію, її провели 29 травня. Але інших відповідних стимуляторів в наявності у лікаря тоді не було, тому йому просто зашили спину, і відправили додому.

Зараз давно вже Віталія знову мучить нестерпний біль, він їсть багато дуже сильних таблеток, часто знаходиться в депресії, часто зовсім не може працювати, це все складно терпіти і психологічно, враховуючи ще наявність дітей і дочки з невиліковним серйозним захворюванням.

Загалом, Віталію дуже важко зараз він на межі відчаю.

Є шанс знизити інтенсивність болю, якщо знову встановити нейростимулятор, і в документах, які він мені прислав, є показання на госпіталізацію в Москві і ще одну операцію.

Лікар сказав Віталію, що вже зараз можна приїжджати. Але коштів на поїздку і операцію немає зовсім.

Потрібна не гігантська сума, але кілька десятків тисяч рублів потрібно.

Ось свіже відео від 18 жовтня 2018 від Віталія:

І я дуже прошу вас допомогти зараз людині, сеошніку, який дуже мучиться від щоденних неможливих болю, хоч трохи знизити їх.

Щоб він зміг жити хоч трохи більш нормальним життям, а не суцільною мукою, і можливо дати йому шанс знову хоч трохи працювати, займатися SEO, проектами, щоб підтримати свою сім’ю.

Для всього цього зараз потрібні операція і нейростимулятор.

Ми можемо багато чого змінити в цьому житті. Самі, а не чекати чогось тільки від всесвіту.

Ми сильні. Ми можемо допомогти тим, хто опинився у важкій ситуації. У нас є здорові руки. Ми собі ще заробимо. А хтось просто не може цього зробити і змушений виживати. Від сильних і добрих вчинків стаємо ще сильніше. І притягуємо в наше життя багато хорошого у відповідь.

Я дуже прошу вас допомогти Віталію прямо зараз хоч невеликою сумою.

Давайте не залишимо колегу в біді.

Він знову не писав мені багато місяців, намагався справлятися сам, але зараз йому дійсно потрібна допомога.

Зараз, у жовтні, йому треба терміново лягати в клініку і потрібно ще, як звичайно, до цього здати платні аналізи, а грошей немає зовсім. У клініці потрібно буде платити за огляди всіх фахівців, плюс дорога, плюс діти. А ситуація гостра. Допомога потрібна як можна швидше. Але й потім теж дуже потрібна. Я теж зараз обов’язково йому назву.

Деякі подробиці тут http://vitvirtual.com/about

В кінці посту там реквізити. Продублюю їх ще раз тут. На момент 18
жовтня 2018 року вони точно вірні:

Ощадбанк, карта Світ: 2202200827979590
Яндекс Гроші: 4100118471512
Webmoney: R194428802023 і Z074639429770
Телефон Beeline (і гаманець Qiwi): +79689456659 (дзвінки на телефон не приймаються)
Paypal: [email protected]

Крім своїх йому ніхто не допоможе. Він каже, що у нього взагалі вся надія тільки на мене і вас, не знає він, кого просити про допомогу.

Допоможе і розміщення інформації про ситуацію Віталія — в соцмережах, форумах, блогах.

Довідка з Наукового центру невралгії РАМН. Але сухі довідки не передають реальної картини.