Дуже часто покупці ТОП Бази пишуть мені, використовуючи такі терміни як:

«прогнати по каталогах»
«зробити прогін»
«поразмещаться по вашій базі каталогів»

і т. д.

Мені вони відразу ріжуть слух, тому що вони розуміють, що хочуть прогнати на автоматі за всіма видами сайтів, або на напівавтоматі або автоматі збираються розміщуватися за звичкою по каталогам сайтів, ну або, може, ще по каталогах статей.

А зараз все це — дуже малоефективне дію. І «автомат», і «каталоги».

Автомат з допомогою Allsubmitter в масовому вигляді вже не тільки марний, але й шкідливий (особливо якщо взяти бази десь в інтернеті).

Про це я писала ще кілька років статті:

— Автомат vs. напівавтомат
— «Ще раз, чому напівавтомат. За що я його люблю і чому немає ефекту від автомата»

— Реєструвати з Allsubmitter безпечно! І корисно
— Реєстрація померла. Хай живе реєстрація!

А каталоги сайтів є тим видом сайтів, який я ставлю в самий кінець списку рекомендованих зважаючи на його низьку ефективність.

1. Чому малоефективна, або ж шкідлива й небезпечна автоматична реєстрація:

Allsubmitter не має якоїсь «розумного» автомата. На автоматі він може розміщуватися лише каталогів сайтів, дощок і трохи по каталогах статей. В основному це все. Ці види сайтів мало дають для просування в пошукових системах.

Я його рекомендую використовувати тільки для якісного напівавтомата. У плані напівавтоматичного реєстрації — так, він справді корисний. Allsubmitter — єдина програма на ринку, яка може допомогти і заощадити час. Зараз модуль напівавтоматичного реєстрації переробляється з нуля, і, хочеться сподіватися, що всі наші побажання, які я і мої передплатники і покупці ТОП бази передавали розробникам, будуть враховані.

А в плані автоматичної реєстрації, в основному, з Allsubmitter все відлітає в найбільш незахищені, відкриті, тому часто сильно заспамленние сайти, які замаркированы в пошукових систем як учасники посилальних вибухів.

Тобто найчастіше це не якісні посилання з сайтів, які на поганому рахунку у пошукових систем.

Так само, часто начебто ви розіслали на автоматі, і типу очікуєте результату. А насправді (дивлячись що за базу), сайти можуть нібито полетіти, а насправді навіть не долетіти до модератора. У результаті база у вас вважається пройденою, сайти ніде особливо не розміщувалися.

Безкоштовні курси SEO від Ганни Ященко – 20 PDF-уроків – Хороші, для новачків, але і не тільки, досить глибокі, актуальні. Хочете навчитися самостійному безкоштовного просування сайтів? Будь ласка.

З Allsubmitter саме на автоматі має сенс працювати тільки для просування сателітів або для розміщення на дошках оголошень. І то, за моїми відчуттями, якісний точковий напівавтомат за тематичним, регіональним і загальним кращим дошках оголошень, працює краще. Але, дивлячись, на якій базі і як розміщувати.

Xrumer ще — інша справа. У нього потужний «розумний» автомат. А створений він в першу чергу під форуми (де може імітувати спілкування різних людей, «зістарювати» еккаунти розмовами «в тему» і робити багато чого іншого, щоб посилання виглядали природними і їх не видаляли адміни плюс переходили з ним цільові відвідувачі). Також розміщує по гостьовим, коментарям. І трохи по дошках оголошень. Плюс, якщо докупити спеціальні моди, може розсилати по статейним, на тисячі дощок оголошень і за іншими видами сайтів з шаблонним движком. Але щоб просувати з Хрумером білі сайти, краще всього робити посилання або соціальні піраміди, працювати з невеликим, трастовим баз, і більше розміщувати згадок і неактивних посилань. Всі статті, про те, як і що може робити Хрумер, тут.

2. Чому малоефективні каталоги сайтів:

Тому що каталоги сайтів:

— часто дуже заспамлены, іноді взагалі не модеруються та мають десятки тисяч посилань на різного роду сайти. Не існує навіть 2-3 тисяч нормальних каталогів. Навіть однієї тисячі немає. Якщо говорити про нормальні, більш або менш якісні каталоги. І вже, тим більше немає десятків тисяч, як це пропонують у автопрогонах.

— дуже часто вимагають посилання (це найчастіший вид сайтів, який вимагає зворотне посилання. Що робити із зворотними посиланнями я писала в цій статті).

— мають не найкращий вигляд посилань — часто це поодинокі посилання, навіть без опису поруч, без контексту релевантного

— часто тільки виглядають як активний і живий сайт, а насправді закинуті роками

— якщо навіть каталог сайтів живий, то часто чекати модерацію доводиться півроку-рік

— досить рідко бувають розміщені на трастових порталах, часто створюються з метою обміну посиланнями або раніше створювалися з метою сеошной монетизації

У підсумку, від автоматичної реєстрації в більшості випадків залежить від масовості і бази), ви отримаєте або майже ніякого ефекту, або шкоди.

Від будь реєстрації в каталогах сайтів — як автоматичної, так і напівавтоматичного — зазвичай це майже ніякого ефекту. Або може бути шкода, якщо розміщуватися масово по заспамленним баз для автопрогонов, скаченным з інтернету.

Тому якщо вашою метою варто просунути сайт, товар або послугу в інтернеті і ви плануєте розміщуватися безкоштовно і самостійно, то вам обов’язково варто розміщуватися різноманітно і поступово.

Різноманітна — це:

— на різних видах сайтів (всі існуючі в інтернеті види сайтів для безкоштовного просування є в ТОП Базі) — у каталогах фірм, прес-релизовых, на форумах, в соцмережах, блогових системах, в сервісах відгуків, сервіси питань і відповідей, на дошках оголошень, в каталогах статей, каталогах сайтів, в сервісах соцновостей, трастових сайтах і пр.

— з посиланнями на різні сторінки свого сайту

— з різними текстами

— з різними анкорами і побільше брендових і безанкорных

Поступово — це:

— повільно (з якою швидкістю я рекомендую розміщуватися я писала в цій статті)

— дуже бажано з якоюсь позитивною динамікою, тобто повільно збільшуючи обсяги реєстрації. Ну або хоча б не зупиняючись зовсім. Тобто якщо в одному місяці ви робили 300 успішних напівавтоматичних реєстрацій, то в наступні півроку намагайтеся теж працювати і робити не менше 100-300 реєстрацій, а через півроку можна збільшити до 100-500 реєстрацій на місяць. Зрозуміло, що щомісяця працювати мало у кого вийде, тому я пишу про якісь мінімальні дії, щоб не було різких стрибків.

«Як і де безкоштовно просувати сайт, щоб отримати максимум результату. Використовуємо весь потенціал ТОП Бази» — це базова, головна стаття за безкоштовним самостійного розміщення.

Також є в мене окремий великий безкоштовний курс по самостійному просуванню по всім цим видам сайтів — http://kak-prodvinut-sait-besplatno.ru

Також корисними будуть мої статті:

— «13 найчастіших питань щодо самостійного безкоштовного просування. Відповіді»

— «Безкоштовні посилання: відповіді на всі запитання. Що, де, в якому вигляді ми отримаємо»

— Головний Мануал за 12 Основними Видами Сайтів для Безкоштовного Просування

— Керівництво по Малобюджетному (або Безкоштовного) Запуску Нового Сайту

— Природні посилання. Що це і як вони підвищують поріг безпеки посилального просування

— «Важливі «дрібниці» при реєстрації та розміщенні посилань»

— «Все про крауд-маркетинг: як сьогодні ефективно безкоштовно просувати сайти»

— «Чому повинні бути не лише прямі, відкриті й активні посилання на ваш сайт, але й інші»