Увага! Ця акція зі знижками близько 60% поки ще триває. Далі вартість буде істотно вище, але точна дата закінчення акції від розробника Allsubmitterпока не відома! Тому брати краще зараз.

Навіщо потрібна Топ База? Навіщо потрібна програма Allsubmitter?

Для якісного і природного, самостійного, безпечного і безкоштовного просування будь-яких сайтів будь — яких тематик і регіонів.

Якщо у вас є сайт і ви хочете його розкрутити — це вам точно підійде!

В кінці посту багато-багато статей по безкоштовному самостійного просування.

Я позиціоную Allsubmitter саме як програму для якісного напівавтомата за моєю ТОП базі (яка давно вже є кращою в Рунеті в цьому плані і не має аналогів навіть близько).

Забудьте про прогони «на автоматі» з Allsubmitter.

Вони давно вже неефективні або шкідливі.

Якщо вам сильно треба автоматизувати розміщення посилань та повідомлень, вже краще подивитися Xrumer, який поки теж з дуже великими знижками. Якщо застосувати голову до Хрумеру, то можна зробити більш тонкі і природні посилання, залучити автоматизовано трафік з соцмереж, блогів і т. д. А Allsubmitter на автоматі прожене ваші сайти тільки з самим заспамленним сайтів з максимально відкритими формами. Цього робити я ні в якому разі не рекомендую. Варто користуватися тільки вручну зібраними базами, де більшість сайтів мають хорошу модерацію.

Саме тому найкращим рішенням для просування будь-якого сайту є саме якісне поступове розміщення на напівавтоматі з Allsubmitter або взагалі вручну просто з ТОП Базою.

Allsubmitter + ТОП База є інструментом для:

точкового
безпечного
якісного
результативного
безкоштовного самостійного
просування будь-яких сайтів, товарів і послуг в інтернеті і будь-якого їх кількості.

Суть така, що купується один раз і потім можна вічно використовувати і для будь-якої кількості проектів.

Ліцензія Allsubmitter — вічно ваша. Оновлення у них безкоштовні на 1 рік, але реєстрацію і розміщення можна робити без оновлень.
Оновлення ТОП Бази — безкоштовні вічно.

А зараз тимчасово у Allsubmitter оголошена акція — 50% знижки (ПОКИ У ВЕРЕСНІ 2016 вона все ще зберігається, але в будь-який момент може закінчитися)! Плюс я даю ще свої знижки!

Вийшов дуже доступний комплект для надалі безкоштовного просування сайтів.

Крім реєстрації у Allsubmitter ще повно інших корисних модулів для просування.

ТОП База — це добірна збірка сайтів, створювана мною вже більше 8 років для роботи SEO-оптимізаторів і власників сайтів по просуванню. Це абсолютно ідеальний інструмент для просування в інтернеті під час кризи!

Ви можете просувати будь-яку кількість сайтів будь-яких напрямків, будь-яких тематик і регіонів, а також для просування окремих товарів і послуг.

Робота з ТОП Базою і Allsubmitter дозволяє:

— істотно заощадити бюджет
— збільшити продажі з сайту, залучити цільових відвідувачів
— при бажанні, просувати сайт тільки безкоштовними заходами, взагалі більше не витрачаючись!

З допомогою ТОП Бази можна:

— розмістити будь-яку інформацію в інтернеті — оголошення, повідомлення на форум, новини або прес-реліз, статтю, опис фірми, інформацію про знижку і т. д.

— підняти позиції сайту в пошукових системах — абсолютно реально підняти по середньочастотним і низькочастотним запитам (СЧ І НЧ)

— поліпшити поведінковий фактор — за рахунок розміщення на тематичних сайтах ваших повідомлень в місці скупчення зацікавленої цільової аудиторії

— залучати цільових відвідувачів на сайт, підвищувати продажу

— підвищувати всі основні параметри сайту — тИЦ, Page Rank, Trust Rank та ін.

Просто купуєте, приступаєте до роботи з сайтом і вже в перший же місяць бачите результат.

Купуючи її зараз з Allsubmitter (чи можна одну тільки ТОП Базу для ручної роботи) ви отримуєте:

— надання безкоштовної дружньої допомоги від мене під час освоєння роботи з базою і просування ваших сайтів — я завжди допоможу в скайпі, в асьці або на пошті, якщо якісь питання,
— дод. знижки на інші важливі SEO-програми,
— безкоштовно великі оновлення ТОП Бази або дати за запитом поточні версії.
— купу авторських інструкцій і величезний цінний SEO-бонус, який включає в себе кращі структуровані матеріали по всім темам по просуванню сайтів.

Складно користуватися програмою Allsubmitter?

Зовсім ні. Вам знадобиться 1-2 дні, щоб все засвоїти за моїми докладним інструкціям і рекомендаціям. Плюс моя дружня допомога по скайпу або поштою

Що представляє з себе програма Allsubmitter?

Єдиний в Рунеті універсальний помічник для якісної, напівавтоматичного реєстрації НА практично БУДЬ-яких сайтах (проходить близько 80%).

Ви зможете розміщувати будь-яку інформацію і якісні, природні посилання — анонси, оголошення, новини, акції, опису сайту, фірми, статті і так далі. Допомагає вам заповнювати форми, економить час і сили. Крім цього, має потужні модулі для аналізу вашого сайту, конкурентів, позицій, збору ключових слів і так далі.

Безкоштовні курси SEO від Ганни Ященко – 20 PDF-уроків – Хороші, для новачків, але і не тільки, досить глибокі, актуальні. Хочете навчитися самостійному безкоштовного просування сайтів? Будь ласка.

Програма Allsubmitter містить наступні модулі, які допоможуть вам розкрутити сайт:

— Напівавтоматична реєстрація (той модуль, який я і рекомендую для самостійного та якісного безкоштовного просування будь-якої кількості сайтів всіх тематик і регіонів)
— Автоматична реєстрація
— Звіти про реєстрацію
— Розпізнавання капч
— Створення власної бази сайтів, перевірка і сортування по багатьом параметрам
— Генератор текстів для реєстрації та сайту
— Підбір ключових слів
— Аналіз контенту конкурентів
— Аналіз позицій і параметрів
— Майстер звітів для аналізатора позицій і параметрів
— Аналіз вартості зворотних посилань
— Аналіз бірж Sape.ru, Linkfeed.ru
— Аналіз текстів плагіату

Детальніше про Allsubmitter тут

Що таке ТОП База?

Це моя добірка ВСІХ існуючих видів сайтів для БЕЗКОШТОВНОГО просування.

ВСІХ регіонів і тематик. Підходить для будь-якого проекту.

Це дійсно зараз ефективно працює, допомагає і просувати сайти, і залучати реальних цільових відвідувачів і покупців на сайти. Також можна просувати ролики на Youtube, групи в соцмережах тощо

Особливо ефективне таке просування саме зараз (!) після введення алгоритму Мінусинськ Яндексом і появи фільтра Пінгвін у Гугла (дивіться докладніше, чому це саме так).

Тому що посилання наводяться природні, які пошукові системи люблять.

З ТОП базою можна просто просувати будь-які сайти або матеріали, можна залучати покупців, а можна і ще розбавляти посилальну масу природною, хорошою, якщо в основному йде закупівля посилань, щоб мінімізувати ризики фільтрів і бана пошукових систем.

Тільки працювати я рекомендую якісно — на напівавтоматі за допомогою Allsubmitter або взагалі вручну. Не на автоматі. Поступово, плавно.

ТОП База — не для тих, хто хоче чарівну кнопку. Тут потрібно буде попрацювати.

Але це єдина в Рунеті база подібного роду. Багато років вже найкраща і дійсно корисна і на відміну від інших безпечна (якщо не поспішати). І з нею дійсно можна просунути сайт безкоштовно.

Останні пару років, а особливо в останні місяці всі відомі SEO-фахівці і блогери рекомендують просувати будь-які сайти — як інформаційні, так і комерційні, будь-якого розміру, складності, будь-яких цілей і завдань саме такими безкоштовними видами сайтів.

Ось деякі з таких звітів:

Сергій Кокшаров (Devaka) — відомий SEO-спеціаліст, найкращий SEO-блогер кілька років поспіль

ТОП База — відмінне місце, де воєдино зібрані і розбиті за рубриками ресурси мережі, які можуть виявитися корисними для сайту, який просувається. І її, звичайно, не потрібно використовувати для спаму, а насамперед для пошуку цільової аудиторії та побудови подальших планів комунікації з цією аудиторією. Руками ці сайти шукати буде складніше, тому рекомендую використовувати спочатку базу від Анни.

Михайло Шакін — автор дуже популярного SEO-блогу, теж визнаного найкращим з усіх кілька років тому

Реєстрацією сайту в каталогах я займаюся з 2006 року. За цей час я працював з усіма базами каталогів в рунеті. Можу з упевненістю сказати: ТОП База — кращий продукт з усіх подібних, які я зустрічав.

Дана база збирається з 2008 року і регулярно оновлюється. Анна робить величезну роботу по оновленню, за що їй велике людське спасибі.

Всі ресурси в базі зручно розподілені за типами і категоріями. Крім цього, база йде з докладними інструкціями, що значно спростить процес реєстрації. Для ручного додавання вашого сайту на різні ресурси ТОП База — як раз те, що потрібно.

Дмитро Севальнєв — керівник відділу SEO в одній з провідних SEO-студій Рунета — PixelPlus, автор чудових, глибоких статей по SEO

«TOPBASE» — повернення до витоків?

Розвиток алгоритмів провідних пошукових систем рунета веде оптимізаторів до витоків: підвищення числа природних посилань, необхідність зростання непоисковых джерел трафіку і збільшення кількості згадувань ресурсу в мережі.

Всі ці завдання можна успішно вирішувати за допомогою оновлюваної бази «TOPBASE». Радий, що в мережі залишаються такі «фанати своєї справи», які сумлінно формують якісну базу ресурсів, з якими можна працювати в напівавтоматичному режимі.

Артур Латипов — Керівник відділу SEO компанії «SEO Інтелект», викладач навчального центру «Search Engine Education»

Сильні зміни в роботі щодо збільшення зовнішніх посилань за останній рік, змусили почати пошук ресурсів, де можна отримати природні посилання. Отримання природного посилальної маси — досить довгий і кропіткий процес. Прискорити, спростити процес допомагають готові бази з різних видів сайтів. А Top Base — одна з найкращих пропозицій на ринку.

Всі інструкції при купівлі я обов’язково дам — з чого починати, як краще працювати з базою, як просувати сайт. Даю і свої безкоштовні курси по просуванню сайтів.

Які види сайтів входять в ТОП Базу:

Добірки за видами сайтів:

каталоги сайтів,
каталоги статей,
каталоги фірм і компаній,
дошки оголошень
форуми (тільки активні),
база для розсилки новин і прес-релізів,
сайти з резюме і вакансіями,
соціальні мережі і блогові системи,
сервіси закладок і соцновостей,
трастові сайти,
сайти для розміщення відео
база для обміну посиланнями,
сервіси відгуків
сервіси питань і відповідей
сервіси для додавання акцій, заходів, тендерів, персони і тд.
та інші види сайтів.

Все зручно структуроване на категорії та підкатегорії.

Тематичні підбірки:

Будівництво, нерухомість, архітектура, меблі, Авто, Інтернет, веб-дизайн, Бізнес, Тварини, зоо, природа, Туризм, Комп’ютери, IT, мобільний зв’язок, Промисловість, Робота, Будинок, сім’я, жіночі, дитячі, Релігія, психологія, езотерика, самопізнання, Медицина, краса, Форекс (Forex), Спорт, Полювання, Риболовля, Освіта, Азартні та ін. ігри, розваги, Реклама, Організація свят, весілля, Агро, сільгосп та ін.

Збірки по регіонах:

Україна, Білорусь, Казахстан та інші країни СНД, Ізраїль, регіони Росії

В якому вигляді видається ТОП База

Базу збираю в програмі Allsubmitter, але вона видається у двох форматах:

1) asd4 під Allsubmitter (один файл, який сам розкривається в програмі в зручну структуру з 1000 категорій і підкатегорій.

2) TXT формат (папки з файлами TXT, де знаходяться списки сторінок для додавання) — все розділено так само на докладну структуру з видів сайтів, тематик, регіонів. Більше 1000 файлів.

Дивіться ще наступні мої статті по темі безкоштовного якісного просування:

Головний Мануал за 12 Основними Видами Сайтів для Безкоштовного Просування

Як ТОП База може убезпечити вас від фільтра Пінгвін від Google

Залишиться робота з ТОП Базою актуальною після нововведень Яндекса?

Безкоштовні посилання: відповіді на всі запитання. Що, де, в якому вигляді ми отримаємо.

ТОП База vs. біржі Sape — можуть безкоштовні якісні посилання замінити платні?

Важливі «дрібниці» при реєстрації та розміщенні посилань

Як і де безкоштовно просувати сайт, щоб отримати максимум результату. Використовуємо весь потенціал ТОП Бази

Просуваємо тематичний сайт безкоштовними заходами за допомогою Allsubmitter і ТОП Бази

Ще раз, чому напівавтомат. За що я його люблю і чому немає ефекту від автомата

Реєструвати з Allsubmitter безпечно! І корисно

Реєстрація померла. Хай живе реєстрація!

Як просувати сайт прес-релізами та новинами

Найбільш Докладне Керівництво по Просуванню на Форумах

Як реєструвати у каталогах фірм (довідниках компаній)

Як реєструвати в соціальних мережах і системах блогових

Природність в просуванні сайтів – що потрібно робити

Автомат vs. напівавтомат

Як я чищу ТОП Базу

Три речі, які достатньо мати для безкоштовного просування сайтів

Корисні технічні секрети і допомогу при проблемах з Allsubmitter:

«Як у Allsubmitter прибрати галочки відразу з усіх вибраних підкатегорій при напівавтоматичного реєстрації»

«Чому Allsubmitter висне на напівавтоматичного реєстрації»

«Зустрічалася така напис — «У вас немає прав для публікації на даному сайті»? В допомогу тим, хто просуває сайти безкоштовно»

МОЇ КЕЙСИ

Невеликі кейси по використанню ТОП Бази і Allsubmitter і результатами.

Кейс №1. Некомерційний прес-реліз для художника

Кейс №2. Підвищуємо продажу живців винограду за допомогою форумів