Я особисто знаю як мінімум 10 осіб особисто, хто не тільки вивчився віддаленій роботі, але і виграв безкоштовний квиток на Балі.

За ці кілька років у мене було достатньо часу, щоб переконатися що для засновників проекту RD2 — Олександра Редькіна та Ігоря Полтавцева — це дійсно проект життя, куди вони вкладають себе цілком і свою душу. Я добре знаю їх обох, познайомилися ми випадково на Балі і з тих пір багато бачилися, з дружиною Олександра у нас народилися сини майже одночасно на Балі в клініці Бумі Сехат (про пологи на Балі я писала пост тут) і взагалі підтримуємо з ними зв’язок.

Тому за цей проект з навчання заробітку на віддаленій роботі я точно можу сказати, що все це правда, реально працює. Що він дійсно представляє з себе те, що про нього можна прочитати за посиланням вище:

— дійсно змінює життя
— вчить, як почати швидко заробляти віддалено
— допомагає з працевлаштуванням
— щомісяця дарує квитки на Балі
— піклується про тих, хто туди приїхав і про тих, хто проходив тренінг.


Приблизно 700 доларів — вартість квитка на Балі в один кінець. Переможці конкурсу «Квиток на Балі»

Це питання — що таке віддалена робота і як почати заробляти в інтернеті — варто скоріше у повних новачків, ніж у читачів мого блогу, сеошників. Але все одно цей проект може принести багатьом велику користь, а кому-то змінити життя.

Кому це може бути цікаво:

— Не сеошніку або людині, яка відчуває, що SEO для нього – занадто складно і хотів би заробляти на чомусь ще, але при цьому віддалено, з вільним графіком

— Сеошніку, який не знає, як йому забезпечити собі потік клієнтів на фрілансі, як знаходити хороших і постійних роботодавців

— Людині будь-якої професії, який начебто трохи вміє заробляти в інтернеті на фрілансі, але яким потрібен потужний стусан

— Сеошніку (або не обов’язково), який хоче подорожувати або щоб його дівчина, дружина працювала вдома, поруч з ним, але не зрозуміло, чим їй зайнятися для того, щоб заробляти віддалено

— Людині, яка сильно втомився на звичайній роботі і хоче спробувати себе в заробіток в інтернеті

— Будь-якій людині, у якого є знайомий або родич, який хотів би заробляти віддалено, в інтернеті, але не знає, з чого почати

— Людині чи компанії, яким потрібен відповідальний особистий помічник або віддалений співробітник будь-якого профілю (компанія РД2 допомагає в підборі такого персоналу)

Сам онлайн-тренінг «Працевлаштування на віддалену роботу» йде 1 місяць і стартує 15 числа кожного місяця. 15 число — найсприятливіший, щоб записатися, т. к. потім вартість починає трохи зростати, але не сильно.

Тому якщо є інтерес, краще всього записуватися прямо зараз.

По мірі набору групи запис припиняється (зазвичай це десь 26-28 числа).

Сам тренінг стартує 1 числа кожного місяця.

Також в перших числах кожного місяця триває розіграш квитків на Балі і відкрите голосування за учасників минулого потоку, які беруть участь у розіграші.

Програма тренінгу буде в кінці посту. Що найголовніше — там вчать заробляти вже в перший місяць. Дуже багато людей окупили тренінг, вперше дізнавшись, що взагалі можна в принципі заробляти в інтернеті.

Відгуки (понад 2.000 штук) можна подивитися тут.

Там же можна підписатися і отримати безкоштовно книгу «7 професій для швидкого заробітку в інтернеті» — якщо ви не плануєте записуватися на тренінг, але хотіли б придивитися.

Безкоштовні курси SEO від Ганни Ященко – 20 PDF-уроків – Хороші, для новачків, але і не тільки, досить глибокі, актуальні. Хочете навчитися самостійному безкоштовного просування сайтів? Будь ласка.

Основна команда організаторів проекту РД2 зараз базується на Балі — це не тільки самі засновники, але і наставники, якими найчастіше стають найактивніші й позитивні хлопці з тих, хто виграв квиток на Балі або приїхав самостійно. Зараз створено цілих 3 «села РД2» — це просто орендований комплекс будинків, де всі можуть жити неподалік один від одного, ділитися, задавати питання, разом проводити час.

Вони влаштовують вечірки, виїжджають кудись- на рафтинг, на цікаві далекі пляжі і так далі

Постійно навчаються і розвиваються — часто влаштовують майстер-класи для підвищення навичок заробітку грошей

Допомагають бідним балійскім дітям і російською, що потребують допомоги. Для цих цілей був організований благодійний фонд РД2. На моє прохання вони, наприклад, також допомагали і Артуру Цюпило — чудовому хлопцю, якого ми не так давно намагалися врятувати від раку.

Народжують і виховують дітей на Балі — ми з Оленою не єдині )

Подорожують і повертаються.


Маленька частина з тих, хто живе зараз на Балі завдяки РД2

Балі — дійсно оптимальне місце для життя. Для мене теж це місце, куди я постійно повертаюся і зараз планую через пару місяців знову летіти на Балі.

Тут збережена сильна самобутня культура, дуже позитивна атмосфера, потужний океан і красива природа, при цьому багато сучасного, розвинена серф-культура, туристична інфраструктура, багато іноземців, цікавих експатів (людей, які тривало проживають на острові), багато росіян. Острів великий і маса різноманітних занять, в тому числі величезна кількість захоплюючих занять з дітьми.

Єдині мінуси Балі — необхідність вилітати раз на півроку, якщо у вас немає робочої візи, трафік і затори (над якими працюють і дороги зараз розвантажують) і сміття.


на одному з семінарів «для своїх» на Балі


спільний відпочинок у «Балі Дачі»


благодійний захід фонду РД2 «Щастя дітям» під керівництвом Анжеліки Смакотиной. Фонд організовує для дітей з бідних балійських дітей можливість навчатися національним танцям і самим заробляти собі на життя


вечірка в стилі 20-х років

Ось, буквально днями — на травневі свята хлопці з РД2 великим натовпом їздили на інший індонезійський острів Ломбок, поруч з Балі, де я теж бувала рази три. Острів майже не туристичний, в основному там збираються серфери і там є дуже гарні пляжі, навіть краще балійських. А головне — пустельні.

І це все цілком реально може стати вашим життям через 2-3 місяці — коли ви пройдете навчання, якщо будете активні і вам пощастить виграти квиток на Балі.

Трохи про тих, хто за цим стоїть:

Олександр Редькін

Більше 2 років з сім’єю живе на Балі. Рік тому там же народився перший син. До цього в Росії мав кілька традиційних оффлайн бізнесів. Зараз вже 5 років заробляє віддалено і постійно подорожує. У свої 29 років відвідав 32 країни.

Ігор Полтавців

Також більше 2 років живе на Балі. Всього добився сам, з нуля. Довгий час був сеошником, потім набридло жити на пасивному доході з посилань, захотілося якесь реальне справу, в яку можна буде вкладати душу. Потім випадково народився проект «Робота вдома» спільно з Олександром Редькиным.
7 років заробляє віддалено і постійно подорожує.
Нещодавно одружився на індонезійській дівчині, у свої 27 років відвідав вже 22 країни, навчив тисячі людей віддаленої роботи, які зараз заробляють і подорожують по всьому світу.

Ігор з Олександром проводять деякі уроки курсу, в основному мотиваційні, відмінно націлюють на високі результати.

Навіть наставники у тренінгу у них, наприклад, такі позитивні та яскраві хлопці:

Ірина Бахилина до тренінгу була домогосподаркою і займалася дитиною, а Олександр працював виконробом на будівництві і по 6 годин у нього йшло тільки на дорогу туди і назад. Жили вони в Балашисі, а зараз хлопці живуть на Балі вже кілька місяців, разом з маленькою донькою Мією, їм всього 25 років, вони отримують задоволення по повній і це для них тільки початок. Хоча, звичайно, все для них було дуже не просто — навчання віддаленій роботі вперше кілька місяців тому, подолання страхів, виграш у конкурсі і переїзд на Балі, безліч складних рішень і багато праці.

Ірина буде вашим наставником у найближчих потоках тренінгу. Якщо ви потрапите в її команду — вважайте, що вам пощастило, тому що це фонтан позитиву і підтримки.

Ось пост Ірини від 16 травня 2015 року. Їй щастить на учнів, які виграють квитки на Балі:

Взагалі, показники проекту РД2 зараз такі:

— Більше 3000 людей працевлаштували
— Більше 2000 видеоотзывов
— 70 квитків на Балі вручено
— Створено 3 «Села РД2 на Балі»

Програма тренінгу «Працевлаштування на віддалену роботу»:

Програма розроблена для людей, які ще не заробляли в Інтернеті, або мають нестабільний дохід, який коливається від 1$ до 500$ в місяць.

Її суть полягає в тому, щоб в короткі терміни, всього за 1 місяць,
вирішити Вашу проблему з заробітком в Інтернеті на віддаленій роботі.

~1 етап:
___________________________
Перші гроші в інтернеті
У перший день ви заробите свій 1$ в інтернеті

Мета: заробити перші
гроші в інтернеті.

Ви познайомитеся зі своєю командою, визначте лідера і освоїте ряд базових інструментів. А найголовніше вже приступите до віддаленої роботи на ділі

~2 етап:
___________________________
Вибір інтернет-професії

Протягом перших 15 днів
заробите від 100$ в інтернеті

Мета: визначитися з
інтернет-професією

Ви спробуєте себе в різних напрямках і визначитеся з інтернет-професією.

~3 етап:
___________________________
«Вудка». Секретна технологія працевлаштування

Мета: працевлаштування з ЗП від 500$

Ви отримаєте навички само-презентації, які дозволять Вам влаштуватися в ту компанію, яка Вам дійсно подобається.
___________________________

Загалом, для тих, кому це цікаво і відповідає цілям — дуже рекомендую

Тут можна записатися на сам онлайн-тренінг

А тут підписатися на книгу «7 професій для швидкого заробітку в інтернеті та на корисну розсилку про віддалену роботу

А якщо є якісь питання — про Балі або про це тренінгу — питайте мене в коментарях, я багато напевно, зможу розповісти.

Якщо хочете розповісти іншим про таку можливість навчитися заробляти в інтернеті, знайти собі віддалену роботу і безкоштовно поїхати на Балі — не соромтеся ) Лайкайте, расшаривайте.