Знову стартувала запис на онлайн-курси Дмитра Шахова на кращих умовах з дод. знижкою для моїх читачів.

Хороших задоволених відгуків в лічку про його SEO-курси у мене багато.

І це зрозуміло, я сама їх проходила і добре знаю, що модель там дуже ефективна, а особиста участь Дмитра дає правильний напрям процесу просування сайту учня і закриває всі питання.

Але всі відгуки досить короткі, типу — відмінне навчання, в голові наводиться порядок, у сайту піднялися позиції, курс — вогонь, Дмитро відповідає на всі питання і так далі.

Там варто пам’ятати ще, що можна пройти курс другий раз протягом року безкоштовно. Найактивніші цим користуються і їх задоволення від проходження практичного тренінгу з особистим куруванням відомого досвідченого експерта збільшується вдвічі.

А є в мене один хороший знайомий, дуже крутий хлопець — Віктор Ганчев, який багато працює, все прокопує, всі вивчає від і до. Він проходить зараз паралельно курс Іллі Исерсона по контексту і відгуки щодо процесу проходження тренінгу публікує щотижня у себе на сторінці у Фейсбуці, і курс Дмитрі Шахова з SEO-просування сайтів.

Я не знаю, звідки у нього стільки енергії, але він примудряється при цьому ще й впроваджувати якісь нові теми. Коли я порадила йому книгу «Системність у всьому», він не тільки її прочитав, але і почав робити те, що я ніяк не зберуся — на постійній основі витрачати час на протоколи, які описані в книзі, щоб знаходити вузькі неефективні місця в процесі роботи над контекстною рекламою і SEO і покращувати їх.

Він дуже щиро і детально описує всі проблеми, з якими стикається, всі мінуси і плюси. І, дивлячись на його пости в Фейсбуці на цю тему, попросила написати один цільний відгук для моїх читачів саме по SEO-курсом Дмитра Шахова.

Відгук від Віктора Ганчева про курс Дмитра Шахова з SEO-просування сайтів

Профіль у FB

Привіт

Пишу відгук для тих, хто поки не зважився йти до Дмитра. Спробую відповісти на німе запитання «чи варта шкурка вичинки».

Варто однозначно.

Я маю право судити, оскільки зараз пройшов трохи більше половини курсу. Особисто я йшов щоб заповнити проблелы і структурувати мої хаотичні обривки знань і навичок.

Іншими словами, щоб чітко поставити розуміння всієї системи від і до.

Навик, звичайно ж, за 2 місяці не сформується. Але буде база. А вже далі поставити навик справа техніки.

Я задоволений повністю, вважаю, що на курс варто йти навіть якщо б цінник був в 2 рази вище, тому що…

… По перше Дмитра, як грамотного фахівця, рекомендували 2 таких самих грамотних спеціаліста, думка яких для мене важливо: Анна Ященко та Ілля Исерсон. Той же Ілля каже що вони періодично своїх стажистів і початківців відправляють до Шахову.

І вони були праві. Так і так, почитайте, що про Шахова пишуть інші фахівці. Багато питань відпадуть самі собою. У компетенції я не сумнівався спочатку. Все так і виявилося.

… По-друге, на всі мої запитання відповідає Дмитро докладно.

Саме за цим я ішов, щоб поставити конкретні питання, компетентної людини

А їх є у мене. Я навіть, чисто по-людськи співчуваю Дмитрові :-). Бо прочитати мою простирадло, осмислити і толково відповісти це час і чимало. Ось наприклад скрін одного з 6 запитань до завдання.

Відповідь не привожу, тому що вважаю що, без відома Дмитра це некоректно. Повірте на слово — там все ок.

… У третіх інформація чітко структурована і подана. Дмитра приємно слухати як лектора — грамотна мова освіченої людини. Лекція триває 2-2,5 години. 3/4 це власне лекція. 1/4 — відповіді на запитання.

В лекції Дмитро показує нюнсы і тонкощі конкретної теми.

1 заняття — стратегія
2 заняття — семантика
3 заняття — розподіл запитів

Мені ось це ось прям як котику сметанка: чітка структура — лекція 1 = 1 тема = 1 домашнє завдання.

Так з цеглинок-завдань у вас в голові, до кінця курсу, вишикується чітке розуміння, що за чим йде. І Чому саме так, а не інакше.

Потім, коли ви робите домашку — у вас виникає купа складнощів і запитань. Ось тут ви їх напаковуєте пачку і задаєте Дмитру. Ну я, принаймні, робив так.

Безкоштовні курси SEO від Ганни Ященко – 20 PDF-уроків – Хороші, для новачків, але і не тільки, досить глибокі, актуальні. Хочете навчитися самостійному безкоштовного просування сайтів? Будь ласка.

Повторюся, йти варто, якщо вам потрібен навик просування сайтів або хоча б структуроване чітке розуміння.

Що ви робите правильно в просуванні сайтів
Що ви робите неправильно
Що ви робите, а робити не варто
Чого ви не робите, а варто робити

Але ось як-то так, колеги. Написати хотів би багато, це від сили п’ята частина всього, чим міг поділиться. Якщо будуть питання — знайдіть мене в Фейсбуці і вкажіть, відповім, покажу, розкажу.

P. s. Якщо все-таки зважитеся і підете, рекомендую прислухатися до того, що Дмитро каже з приводу регламенту занять у першому занятті. Так ви зможете вичавити з курсу максимум. Я вичавлюю і задоволений, чого і всім бажаю ?

P. p.s. Якщо мій відгук вам допоміг — напишіть мені в Фейсбуці, мені ж цікаво, допомогла моя писанина комусь, чи ні ?

А ось докладний відгук іншої моєї доброї знайомої — копірайтера Лариси Каверіної. Ми з нею не одну Стоднівку вже разом пройшли. Вона давно займається копірайтингом і хотіла пройти якісь гарні SEO-курси, щоб краще розуміти про формування Семантичного Ядра, LSI-тексти, робити їх більш грамотно і вміти просувати свій блог і сайти замовників.

Посилання на відгук

Відгук Лариси Каверіної

Профіль у ВК
Сайт копірайтера Лариси Каверіної

Мені потрібно було навчання сео просування. І тому я вивчала в Інтернеті всілякі курси, орієнтуючись на цінник, відгуки, думки знайомих і багато інші суб’єктивні фактори. Зупинилася на цьому варіанті. Як показав час: це був правильний вибір.

Що мені сподобалося в обраному курсі до його старту?

Цілий урок роботи з семантикою. Ключі копірайтеру для хороших текстів потрібні «як повітря», тому дуже хотілося вникнути в цю тему. І для цього сайту мені потрібно було повноцінне якісне СЯ.

Навчання онлайн. Один урок в тиждень – по факту виходило іноді навіть на два тижні – і можливість адаптувати, «переварити» всю отриману інформацію.

Домашні завдання. Допуск на кожен наступний урок був можливий тільки при виконанні завдання по пройденому матеріалу. Лінуватися в такому форматі практично неможливо.

Сео для новачків. Курс підходить не тільки професіоналам – про це говорить сам Дмитро Шахов. Тобто розібратися з питаннями просування може кожен бажаючий – копірайтер в тому числі.

Ціна. Чималенька – це точно, але на той момент у мене була вільна саме така сума грошей, і це сприяло прийняттю рішення.

Безкоштовні курси по сео я не розглядала, бо те, за що ми платимо – не працює! І це багаторазово перевірений факт. Не тільки мною.

Можливість розкрутити свій «мертвий» сайт. Років цього блогу вже багато, але він був покинутий і забутий по самій банальної причини – я не знала, що з ним робити. Треба було розібратися, і це стало основною метою навчання.

Причин набралося багато, тому в серпні я відправила заявку на курс по сео-оптимізації Дмитра Шахова.

День «ікс» настав швидко, але ще швидше понеслися 9 тижнів з домашніми завданнями, величезними двогодинними лекціями, цими конспектами і повним зануренням в тему.

Обсяг отриманих відомостей був для мене, новачка, просто колосальним. Щось не вкладалося в голові зовсім – наприклад, посилальне просування; щось викликало шалений ентузіазм і захоплення – комерційні чинники, СЯ, внутрішня оптимізація. Друге занять було більше. Приблизно 8 з 9.

За підсумком навчання можу перерахувати ще додаткові переваги крім вже зазначених:

Ґрунтовність в подачі матеріалу. Лекція по кожній темі триває 1,5-2 години. І це тільки потрібна і корисна інформація, необхідні для ефективного просування сайтів відомості. І ніякої води.

Безліч прикладів. Сео-навчання ведеться на конкретних прикладах, теорія доповнюється скрінами – все зрозуміло, наочно, доступно.

Особистий перегляд Дмитром зроблених домашніх завдань і коментарі до них. Дуже цінний бонус.

Відповіді на всі професійні, а також безглузді запитання. Чітко, по суті і з наданням тільки корисних відомостей.

Доступ в чати, де завжди є готові допомогти фахівці. Можливість спілкування в закритих групах залишається і після проходження курсу.

Обговорення пройденої теми після кожного уроку. Через форму коментування до вебінару задаєш питання і отримуєш відповідь. Розглядаються абсолютно всі питання, навіть якщо це додає до уроку ще один додатковий годину часу.

Реальний результат. Звичайно, сайт у видачі потрібно дивитися не протягом 1-2 місяців, але навіть цього терміну достатньо, аби зрозуміти: поради по просуванню відмінно працюють.

Можливість повторного проходження курсу. Протягом року центр навчання Дмитра Шахова дозволяє приєднатися до будь-якого потоку безкоштовно, потім – за фіксованою та низькою ціною.

Що можу сказати про глибину навчання? Для новачків курс ще більш безцінний, ніж для профі. Весь матеріал дається логічно, в чіткій структурі, навіть найскладніші речі стають зрозумілими.

Мої особисті підсумки:

Узятий проект для ведення за двома напрямками – копірайтинг і просування сайту

Цей блог значно піднявся у видачі та показує ТОП-5/ТОП-10 по багатьом статтям

Є можливість більш ретельно опрацьовувати надходять ТЗ – по одному проекту крім тексту підібрані комерційні маркери, які успішно впроваджені

Зібрано СЯ для цього сайту на багато-багато-багато статей

Сайт добре показує себе у видачі, що особливо відчувається після нульових показників по всіх фронтах довгий час

Невеликі лайфхаки вигідного навчання у Шахова:

Курси Дмитра ефективні і тому дуже популярні. Цінник збільшується з кожним новим набраним потоком. Тому рекомендую два шляхи трохи більше бюджетного навчання:

Подати заявку завчасно. Тоді приблизно за місяць можна отримати дуже приємне пропозицію від Центру навчання Дмитра Шахова купити курс до офіційного старту продажів за дуже вигідною ціною.

Скористатися бонусами від партнерів-друзів Дмитра Шахова. Буває, що деякі відомі в світі seo особистості пропонують промокоди, що знижують вартість курсу досить значно. Якщо зацікавить такий варіант, то пишіть мені особисто – скажу до кого звернутися.

Інші відгуки за курсом з сайту Дмитра Шахова:

У спеціальних закритих групах та чатах можна отримати відповідь від Дмитра Шахова (якщо він не взяв участь у відповіді, ви можете звернутися до нього і він підкаже свою відповідь), і отримати відповіді від інших сеошників з групи. Всі намагаються допомогти один одному.

Ось один з моїх відповідей там:

Загалом, якщо вам це все цікаво, то вам сюди:

Посилання на запис на практичні онлайн SEO-курси Дмитра Шахова з його особистою підтримкою

Додаткова знижка для передплатників і читачів Анна Ященко за промо-кодом SEOANNA ! Просто вводите знижку в полі «Промо-код» і отримуйте додаткові 3000 рублів знижки до вартості.

Там же за посиланням на сайті є багато відео-відгуків.