В ході проходження другий Стоденки у Армена Петросяна, знайшла сьогодні один чудовий блог на тему досягнення цілей і підвищення ефективності, усвідомленості, саморозвитку. А також прекрасні, дуже корисні статті про дитяче виховання.

Веде його Іван Пиріг, молодий психолог, дуже приємний і цікавий автор.

Ось його блог — http://www.ivanpirog.com

Дуже сподобався сам блог, людяна подача матеріалів, самі матеріали і автор. Автор, до речі теж подорожує по ПСА з маленькою дитиною )

У мене сьогодні було відчуття, що я вперше піймала що таке постійно жити в потоці і задоволенні, а не гнатися за ланцюжком цілей після ось цієї статті «Формула успіху: спонтанне планування і життя в потоці»

Безкоштовні курси SEO від Ганни Ященко – 20 PDF-уроків – Хороші, для новачків, але і не тільки, досить глибокі, актуальні. Хочете навчитися самостійному безкоштовного просування сайтів? Будь ласка.

Вперше я відчула, що це таке, як треба жити і що це доступно. Тому і вирішила поділитися.

Я якраз сьогодні на Стоднівки з Арменом обговорювала про те, що я не відчуваю натхнення від картинки досягнутої мети. Так, я знаю точно, що хочу цю мету, так, це моє, але конкретно мене не мотивує щоденні подвиги ідея досягнення майбутнього результату, яким би цікавим для мене він не був. І ця стаття все в мені перевернула. Буду ще опрацьовувати більш докладно ці статті — читати усвідомлено з конспектами, фрирайтить на окремі теми.

А взагалі, та стаття, що вказана вище — це продовження ось цієї статті про раціоналів і ірраціоналів — «Спонтанне планування для тих, хто ненавидить тайм менеджмент». Такий поділ людей за типажами і пропоновані схеми роботи теж для мене були сильним подивом, яка багато чого розставив на свої місця. Зокрема, що чоловік у мене ірраціонал, а я конкретний раціонал. Тому всі мої поради щодо створення планів і ведення списків йому весь час були «не в коня корм». Іван тут розповідає про іншому тайм-менеджменті, який більше підходить творчим людям або яким нудно слідувати звичайним стандартним технікам типу TODO аркуша завдань.

Що цікаво, автор пише що таких і таких людей приблизно навпіл. А мені чомусь здавалося, що більшості людей повинно бути зручно працювати за стандартним GTD та іншим методикам, привчити себе з’їдати жабу першим справою і так далі.

Загалом вкрай цікаві статті. І там повно ще на тему «Досягнення цілей», і там же статті на тему пошуку того діла, до якого по справжньому лежить душа і як його можна монетизувати і різні інші.

Загалом, рекомендую )

Також зараз ще дуже хочу порадити ще один подібний проект, тільки мені він подобається набагато більше — блог «Наближаючись…» — теж про саморозвиток, зміни на краще і відносини.