24 жовтня 2016 р. відомий SEO-спеціаліст, Дмитро Шахов проводив цікавий безкоштовний вебінар на тему «Як конкуренти можуть зашкодити вашому пошуковому просуванню?»

Для тих, хто не встиг подивитися, даю посилання на відеозапис — Дмитро виклав її у відкритий доступ. Я дивилася вебінар наживо — Дмитро, як зазвичай, добре по поличках розклав, які загрози існують і які найбільш небезпечні, як треба бути до них готовим, що робити, коли приносять шкоду дії вже були зроблені з вашим сайтом. Я не знала про деякі загрози, і взагалі для мене було досить багато нового і цікавого, як зазвичай на вебінарах і доповідях Дмитра Шахова.

Безкоштовні курси SEO від Ганни Ященко – 20 PDF-уроків – Хороші, для новачків, але і не тільки, досить глибокі, актуальні. Хочете навчитися самостійному безкоштовного просування сайтів? Будь ласка.

Тому якщо вас цікавить ця тема — що буде, якщо ваш сайт склеїти з сіткою поганих сайтів або влаштувати вам посилальний вибух, або накрутити поведінкові фактори — подивіться.

Запис вебінару «Як конкуренти можуть зашкодити вашому пошуковому просуванню?» викладена тут

6 вересня 2017 р. стартують двомісячні SEO-курси Дмитра Шахова. У мене як завжди дано найкращі умови з додатковою знижкою.

Всі подробиці по SEO-курсів Дмитра Шахова тут

Курси Дмитра Шахова — кращі, а, схоже, що і єдині зараз на ринку в плані того, щоб не просто прослухати теорію, а дійсно отримати результат — добре прокачати якийсь окремо взятий сайт за 2 місяці і на практиці відточити навички.

Курси — з особистою підтримкою дуже досвідченого фахівця і перевіркою домашніх завдань з кожного етапу.

Крім того, курси можна потім безкоштовно проходити протягом року скільки завгодно разів з різними сайтами.

Про ці курси я докладно писала тут.