Старт Практичного авторського онлайн-курсу Леоніда Румянцева з його перевіреної «Школою трафіку» V 2.0 трохи затримався, вирішили стартувати після травневого відпочинку учнів і викладачів, зате курс буде ще крутіше, всім видана ще пачка додаткових цінних бонусів, а у вас є шанс записатися! Старт — в ‘ne суботу!

На курсі Леонід Румянцев передасть свій 18-річний досвід в інтернет-рекламі. Про те, чим особливо цікавий і унікальний буде цей потік, читайте в кінці посту.

Велика знижка для моїх читачів, як і раніше, поки зберігається. Але краще поквапитися.

Додаткові бонуси, які усім видали на час затримки старту курсу, ви теж отримаєте:

— запис інтенсиву по тизерным мереж,
— запис однієї з попередніх шкіл трафіку,
додаткові знижки на важливі сервіси для профі,
— доступ до ексклюзивних офферам для арбітражу
і інші!

Я давно відмовилася в своїх розсилках радити все хороше з інтернет-маркетингу.

Тепер намагаюся рекомендувати тільки КРАЩИХ.

І домовлятися з ними про максимально вигідних умовах, наскільки виходить.

До старту залишилося всього кілька днів і з секретної ссылке тільки для моїх читачів вартість навчання поки все ще дуже доступна. На офіційному лендинге — вартість майже в 2 рази більше.

Це буде живе навчання з підтримкою, домашками, розборами домашніх завдань підприємців, з навчанням у командах, продовженням роботи команд після навчання. І багато іншого.

Онлайн — з будь-якої точки світу.

Я тільки в цьому році знайшла час більш-менш усвідомлено зайнятися масової лидогенерацией і арбітражем, поки тільки з допомогою Фейсбуку.

І головне питання, яке я задаю собі в ці дні — ЧИМ я займалася до цього всі ці роки?

Чому не вивчала все по лідогенераціі або не віддавала на аутсорс і сама ж себе позбавляла можливостей заробляти більше при тих же зусиллях?

Що буде на навчанні:

Технології
Customer Development, продають лендінгем, автоворонки, ретаргетінг, атрибуція, A/B/n-тестування, email, sms, push, Plarin, AdEspresso

Джерела трафіку
Рекламна Мережа Яндекса, Медійна мережа Google, 7 тізерних мереж, Вконтакте, Одноклассники, Facebook, Instagram, программатик

Аналітика
Яндекс.Метрика, Google.Analytics, cpa-трекер Binom, HADI-цикли, Agile-маркетинг, побудова гіпотез у Google.Spreadsheets

Які можливості відкриваються після проходження цих курсів

Арбітраж трафіку
Заробляйте на арбітраж трафіку, закуповуючи трафік і отримуючи оплату за результат. Через cpa-мережі або безпосередньо у клієнта.

Автоворонки для бізнесу
Створіть прибуткові, масштабовані автоворонки, здатні перетравлювати до 1 клієнта в секунду.

Професія: директор з онлайн-маркетингу
Заробляйте віддалено або в офісі в якості топового спеціаліста по трафіку з зарплатою від 80 до 200 тисяч.

Це не запис. Це живі онлайн вебінари з домашніми практичними завданнями, підтримкою і допомогою.

2 місяці по вихідних, 10 вебінарів з домашніми завданнями, 40 годин навчання.

Максимальне занурення в онлайн-маркетинг.

Безкоштовні курси SEO від Ганни Ященко – 20 PDF-уроків – Хороші, для новачків, але і не тільки, досить глибокі, актуальні. Хочете навчитися самостійному безкоштовного просування сайтів? Будь ласка.

Загалом, відмінна можливість навчитися різним варіантам лідогенераціі з великою знижкою тільки за цим посиланням:

https://shkolatrafika.ru/seoknowhow

Не пропустіть! Старт 19 травня!

Збережеться ця вартість до старту курсу.

Можлива оплата для юр. ліц.

Звичайно, потрібно пам’ятати, що арбітраж, лідогенерація завжди передбачає якісь бюджети — ну хоча б 10 тисяч рублів треба мати на тести, без оглядки на те, що вийде з них.

Деякі відгуки за «Школі Трафіку» Леоніда Румянцева:

Від Леоніда Румянцева по запуску Школи Трафіку 2.0:

«У мене є Школа Трафіку. Це такий приватний освітній бутік у якому навчаються в приватному порядку трекери ФРИИ, співробітники і керівники CPA-мереж, фахівці по рекламі і арбітражу, а також ті, хто хоче ними стати.

Два роки я експериментував з форматами і методології навчання. Домашки, вебінари, записи, ритм, послідовність уроків — я провів величезну кількість експериментів, щоб зробити ідеальний продукт.

Але коли ти чекаєш смерті, час немов стискується і перетворюється в максимально сконцентрований згусток енергії, думок і рішень. А весь шлак та хрень з голови буквально зникають, зливаючись з вух у стічну канаву. Свідомість очищається.

Понти, залежність, прагнення бути гарним перед ким-небудь — все це кудись зникло і з’явилося бажання зробити ідеальний продукт.

Отже, що змінилося в Школі Трафіку за останні 2 тижні:

1. Навчання в складі команд. Буде групова динаміка, змагання і взаємодопомогу.

2. Оцифровка всіх результатів. Теоретичне навчання заміниться практичною роботою з налаштуванням всіх сервісів і запуском трафіку.

3. Персональні консультації команд замінять розбори 2-3 прикладів домашек. Кожна команда буде консультуватися окремо, щоб зберегти змагальний ефект і зробити розбір домашек більш корисним і тривалим.

4. Продовження роботи команд після навчання. Ви самі будете приймати рішення, в якому як команда продовжить роботу і хто в ній залишиться. Можна буде приєднатися в якості стажистів до існуючих командам арбітражніков, отримати обігові кошти на рекламні бюджети або взяти на підряд одного або кількох наших клієнтів.

5. Окремі розбори домашек підприємців, які навчаються для себе або навчають своїх співробітників — ми будемо розбирати домашки окремо від арбітражніков, через різницю у специфіки термінів і завдань. Можна буде отримати доступ до персональної консультації або рекомендацію перевірених фахівців з налаштування маркетингових сервісів.

6. Шаблони і презентації з таймінгом, можна буде скачати заздалегідь, щоб прийняти рішення — брати участь вам в живій вебінарі цілком, зайти на годину-дві на потрібну тему або скачати запис і подивитися пізніше.

7. Дипломи стануть красивіше і інформативніше. Вони будуть містити інформацію про результати тестів і домашек по кожному уроку. Їх можна буде повісити в рамочку або прикріпити у вигляді посилання до вашого резюме. Тести можна перездавати, переглянувши запис уроку.

Під капотом ми теж багато поміняємо. Якщо говорити чесно, в парі “хакер + хастлер” — я хастлер. Упакувати, продати, зібрати купу трафіку і звести економіку — це моє. Легко і з відмінними результатами. Але вибудовувати процеси, людей, менеджерить все це — тут я пливу. І до останнього моменту мені було пофіг на це — потоки Школи збираються, не ідеально, з гівна і палиць, але все працює.

В цей раз ми запускаємо Школу Трафіку з дуже сильним партнером. Наші переговори тривали цілих три місяці і були найважчими в моєму житті. Тому, що нам би і один без одного нормально — кожен, цілком успішний підприємець, в одній сфері, схожих нішах. Можна сказати навіть — конкуренти.

Він більше про процеси і продукт, управління, адміністрування. Ми різні і я сподіваюся, що цей союз дасть дуже серйозний, якісний стрибок, як це було у Школи Програмування після об’єднання з GeekBrains і SkyEng після приходу Олександра Ларьянковского.

Ну і останнє…

Викладання — це те, що мені подобається і те, що у мене добре виходить. Але з точки зору ккд — це набагато менше, ніж займатися трафіком, нетворкінгом або упаковкою продукту.

На днях буде запущено авторський курс Школи Трафіку, де майже все розповідаю я один, та пара запрошених гостей. Але з наступних запусків, моя участь буде постійно скорочуватися. Я буду займатися (і вже зосередився) на партнерствах, трафік і упаковці. Тому, якщо ви хотіли повчитися у мене особисто та отримати саме мій 18-ти річний досвід в інтернет-рекламі — відкладати участь більше не можна.»

Записуйтеся зараз! Секретна посилання з великою знижкою.