Крута, дуже корисна всім акція зараз проходить у MOAB, спільно з Key Collector.

http://moab.pro/moab-keycollector

Не можу не поділитися.

Будь-який власник сайту, сеошник або спец по контекстній рекламі працює з семантичним ядром в тій чи іншій мірі. Я нещодавно робила пост про ретельну роботу з Title сторінки. І навіть там важливо глянути частоту запитів.

Хто раптом не знає, Key Collector — це головний в Рунеті вузькоспеціалізований софт для збору і обробки ключових запитів.

Але я, наприклад, закинула Key Collector кілька років тому – бо довго не користувалася, працювала над іншими завданнями, крім СЯ. А далі вже не могла згадати, на які кнопки натискати, який покроковий хід дій, де мені взяти проксі, що там налаштовувати і так далі. Відновлювати в пам’яті і вивчати, що там нового з’явилося – часу немає досі. Ядро, коли потрібно було невелике — замовляла, хоча і рідко була задоволена результатом. Хоча Роман Пятка, звичайно зробив безкоштовні свіжі інструкції по Key Collector на 2018 рік, це чудово, дуже допоможе всім бажаючим розібратися в КК.

А Key Collector зараз мені поки що не потрібен, тому що куплена підписка на MOAB Tools ) І у них, на щастя, вона не має тимчасового ліміту на місяць, як у більшості сервісів.

Навіть просто при ручній роботі — в Яндекс Вордстаті каптчі ускладнили, тепер запаришься її вводити навіть для перевірки одного запиту.

А з Моабом все дуже просто – загнав список слів в їх простому інтерфейсі, він тобі спарсил в Вордстаті все дійсно в глибину (а не просто 40 сторінок), зібрав підказки Яндекса, всі об’єднав, почистив від дублів, спарсил частотність і видав файл. Про їх унікальну технологію збору ключів я писала докладно тут.

І ось нещодавно КиКоллектор і Моабіт вчинили інтеграцію, яка викликала багато шуму і схвалення.

Тепер з’явилася можливість підключити до інтерфейсу Key Collector ваш аккаунт MOAB Tools і збирати семантику всередині програми теж швидко, просто, без каптчі і проксі.

Дивіться відео на 2 хвилини про інтеграцію в КК:

Але це ще не все (!!) Найцікавіше далі.

Моабіт запустив тимчасову акцію.

Можна взяти пакет Про в MOAB Tools (на півмільйона перевірок) та отримати ліцензію Key Collector у подарунок! Яка стоїть сама по собі 1800 рублів.

ПЛЮС бонуси у вигляді поповнення балансу у партнерських сервісах на загальну суму 48 999 рублів.

Плюс купу ПЕРЕВАГ, які дає парсинг саме з MOAB (про них нижче).

Взяти участь в даній акції можна тут

Безкоштовні курси SEO від Ганни Ященко – 20 PDF-уроків – Хороші, для новачків, але і не тільки, досить глибокі, актуальні. Хочете навчитися самостійному безкоштовного просування сайтів? Будь ласка.

Партнерські сервіси дуже цікаві, я в своєму бонус їх переглядала. Звичайно, ними треба займатися, вивчати і працювати з ними, але користі може бути багато.

Рекомендую скористатися акцією, поки така є.

Або просто взяти собі якийсь пакет в Моабіт, якщо у вас вже є Key Collector і попрацювати з ним по Семантичному Ядру.

Або — якщо софта Key Collector немає – візьміть всього за 4999 рублів тариф Pro у Moab Tools і отримаєте софт безкоштовно, а також купу бонусів на 49 тис. і 500.000 перевірок слів без проксі і каптчі.

Враховуючи, що в Моабіт немає щомісячної підписки, немає ліміту по часу використання пакету, то якщо у вас не велике ядро, ви можете витрачати цю суму практично вічно.

ЧИМ ЗРУЧНИЙ САМЕ MOAB TOOLS:

Я обговорила можливості, які дає така інтеграція, з парою знайомих сеошників, які зараз багато використовують КК в роботі.

Найбільші складності виникають Key Collector, коли парсишь велике ядро – багато ключових запитів.

Проксі під Вордстат моментально банятся, якщо парсити серйозні обсяги, і потрібно буде шукати нові.

Потім, для того щоб спарс дійсно повне ядро, потрібно буде натиснути купу кнопок, потрібно добре розбиратися в софті: спочатку спарс Вордстат, потім по запитах з Вордстата зібрати підказки, потім перевірити частотність…

Тобто, на 100к фраз піде мінімум пара днів і це купа мороки.

Тобто, працюючи чисто через КК (без Моаба) треба буде купувати антикаптчу, проксі, щоб стежити КК реально все отпарсил, так як іноді він «постає» по середині вибірки.

А тут, саме в самому Моабе або в зв’язці Моабіт + КК:

берете пакет ПРО за 5к рублів, отримуєте Киколлектор в подарунок і ще купу корисних бонусів, підключаєте до КК Моабіт тулс за відеоінструкції — і все, забуваєте про всі проблеми.

По-перше, через Моабіт виходить реально найдовший хвіст, ніхто повніше їх не парсити Яндекс Вордстат.

По-друге, швидкість. 10к запитів в середньому парсятся разом з частотністю за 40-50 хвилин або менше, залежно від запиту. Швидкість збільшується в 3 рази.

По-третє, потрібно натиснути лише одну кнопку, щоб все це працювало, не паритися ні про проксі, ні про каптчі, ні про що.

По пакету ПРО вам дається півмільйона лімітів.

Це або 500 000 фраз зняти, або перевірити таку кількість частотностей, або перевірити 250 тис фраз для двох різних частотностей. Цього всього досить навіть для великих порталів.

 

БОНУСИ:

Повний список бонусів для роботи з Семантичним Ядром, контекстною рекламою, SEO, лендингами, лідогенераціі, збільшення конверсії та продажів:

На сторінці з акцією можна за посиланням перейти на кожен докладно і почитати:

1 ліцензія Key Collector

Знижка на курс «Вся контекстна реклама з Іллею Исерсоном»
Промокод, вартість 5000

Навчальний тренінг по MegaLemma
Відеозапис, вартість 3000

Навчальний тренінг по Bridge
Відеозапис, вартість 3000

MegaLemma
Ліцензія на 1 рік, вартість 2500

Допомога в підборі семантики, складанні прогнозу трафіку, заявок та бюджету РК
Послуга, вартість 2500

Персональний консалтинг (30 хв) по Skype
Послуга, вартість 2500

Bridge
Ліцензія на 1 рік, вартість 1000

Індивідуальний промокод на знижку на всі послуги MOAB 7%
Промокод, вартість 0

SEO CRM
Промо-код, вартість 10000

Roistat
Промокод, вартість 5000

LP MOTOR
Промокод, вартість 4000

CallBackKiller
Промокод, вартість 3000

SEO HOW TO (курс SEO Дмитра Шахова)
Промокод, вартість 3000

SEODROID
Промокод, вартість 1000

Zadarma
Промокод, вартість 1000

Yagla
Промокод, вартість 1000

Shikari
Промокод, вартість 899

PublBox
Промокод, вартість 420

Picalytics
Промокод, вартість 180

Ну супер акція. Читайте докладніше, і в чому переваги MOAB Tools порівняно з самостійним збором та іншими сервісами.