UPD:

Увага! Пост спеціально не подчищаю і не видаляю цілком, залишаю тут способи, які діяли раніше, щоб ви знали про те, що

тепер всі ці способи перевірки, які вказані нижче, щоб дізнатися — чи потрапив ваш сайт під фільтр Мінусинськ Яндекса НЕ ДІЮТЬ!

Яндекс зараз прикрив всі ці варіанти перевірки, а ті способи, які є у деяких SEO-фахівців відкрито більше не розголошуються!

а це стара новина:

Фільтр Яндекса Мінусинськ почав діяти 14 травня 2015 року і зараз з’являється все більше і більше деталей про те, хто і за що постраждав, що робити, різні думки. Я дуже-дуже докладно написала про цей фільтр і регулярно поновлюють дані. Читайте докладно про Мінусинськ тут.

Безкоштовні курси SEO від Ганни Ященко – 20 PDF-уроків – Хороші, для новачків, але і не тільки, досить глибокі, актуальні. Хочете навчитися самостійному безкоштовного просування сайтів? Будь ласка.

Як швидко і просто перевірити, чи потрапив ваш сайт під фільтр Мінусинськ Яндекса?

Самий точний спосіб від Дмитра Севальнєва на момент 15 липня 2015 р. (детальніше дивіться тут) —

Інший спосіб — використовувати безкоштовний онлайн-сервіс для перевірки на Мінусинськ від Євгена Кулакова. Там же у нього докладніше пояснено з приводу того, як саме перевіряється сайт. Але зараз він може не завжди працювати коректно.

Євген робить хороші інструменти, я вже писала раніше про його сервіс для перевірки «Нового» текстового фільтра Яндекса.

Також на цю тему добре і детально розповів на відео Ігор Бакалов (SEO-спеціаліст «Ашманов і партнери»). Подивившись відео, ви зможете перевіряти свій сайт на фільтр Мінусинськ вручну. Це той же самий спосіб, тільки розказаний докладно Просто дивіться:

Ігор Бакалов веде хороший SEO-блог, я вже згадувала його напрацювання і давала відео доповіді на цю тему в статті «Комерційні і інформаційні запити — як виявити і що з ними робити»