Нове безкоштовне керівництво по просуванню сайтів — «Як просунути сайт в ТОП своїми руками» підготував відомий SEO-спеціаліст з великим досвідом Дмитро Шахов.

Скачивайте безкоштовне SEO-керівництво тут

Всього 14 сторінок. В першу чергу підійде для новачків. Гарне, коротке, чітке керівництво, що обов’язково потрібно зробити, якщо хочете просунути свій сайт в ТОП. Прочитайте відразу, не відкладайте.

Безкоштовні курси SEO від Ганни Ященко – 20 PDF-уроків – Хороші, для новачків, але і не тільки, досить глибокі, актуальні. Хочете навчитися самостійному безкоштовного просування сайтів? Будь ласка.

І, до речі, в останній чолі з зовнішньої оптимізації, тобто посилального просування, Дмитро Шахов все більше рекомендує використовувати всі ті види сайтів, які знаходяться в ТОП Базі. Тільки я рекомендую використовувати їх ще активніше, ще більше видів сайтів для безкоштовного просування. .

Про автора керівництва

Дмитро Шахов — відомий SEO-спеціаліст. Професійно займається просуванням сайтів з 2005 року. На даний момент в активі його веб-студії більше сотні різних сайтів з різних регіонів і для різних бізнесів. Є творцем посилальної біржі «Kazapa», біржі соціальних відгуків «Базіки». В минулому — творець спеціалізованого SEO софта.

Організатор профільних конференцій — «Baltic Digital Days 2015», доповідач на найбільших форумах з інтернет-маркетингу (наприклад, All in Top, Seo Conference, MAD Conference, SEO 2015). Веде блог, в який викладає свої дослідження пошукових систем і ділиться досвідом.