Інколи буває необхідність не просто швидко, а дуже швидко розміститися по форумах. Природно, мова про безкоштовне розміщення. І буває така ситуація, коли все одно, чи буде це різноманітний текст, різні посилання. Просто потрібно розкидати анонси за якийсь вже заготовленої базі форумів. І ніколи читати моє докладне керівництво по форумах.

Я звичайно це роблю, якщо потрібно розкидати новину в мої ж, раніше створені на різних форумах гілки ТОП Бази або Хрумера (у мене є список).

Або коли мені потрібно за 15 хвилин розкидати анонс своїй новій статті з сеошным форумів в розділ «Блогосфера».

Чи потрібно з нуля створити якесь повідомлення дуже швидко і задіяти якомога більше форумів. Типу розміщення анонсу про промо-код на безкоштовні 7 днів використання сервісу Піксель Тулс. Їх я швидко розмістила на 40 SEO-форумах в розділі «SEO-програми і сервіси» десь за 20-30 хвилин.

Так, було б крутіше, якби я зробила різноманітні заголовки, анонси і так далі — посилання би більш сприятливо були сприйняті пошуковими системами, давали більший ефект, якщо вони були різними.

Але останнім часом я дотримуюся принципу, що краще зробити хоч якось, ніж не зробити ніяк.

Я прекрасно знаю, як багатьох ступорит розміщення по форумах. Роками люди можуть думати, що скоро почнуть. Але як представлять собі, але треба розбиратися в цьому питанні, використовувати цей незрозумілий BB-код, на кожному форумі різні правила, так відразу відкладають.

Саме тому я написала цю статтю, щоб ви могли якось уже стартувати. Або робити те, що вже робите в рази швидше.

Головний нюанс розміщення на форумі!

Багато форуми мають дещо різний BB-код.

Відмінності начебто мінімальні, але якщо не робити попередній перегляд, то можна розмістити не в найкращому вигляді, так, що код буде видно, посилання не буде посиланням. І навіть якщо зробити попередній перегляд, і побачити помилки, все одно доведеться витрачати час і правити.

Тобто BB-код начебто єдиний, а насправді зовсім не універсальний.

Так як же зробити так, щоб задати своє повідомлення у такому BB-код, і взагалі, як скласти повідомлення, щоб його прийняло максимальна кількість форумів без правок?

Тут діють наступні правила:

1. Заголовок повідомлення можна робити до 100 символів, але обов’язково заготовити і короткий — деякі форуми ріжуть до 50 символів.

2. В тексті повідомлення використовувати тільки маленькі літери в BB код — [b] а не [B] – для виділення жирним і так далі

3. Використовувати скорочений варіант BB-код посилання — [url]http://site.ru[/url]

замість

[url=http://site.ru]http://site.ru[/url] [URL=http://site.ru]http://site.ru[/URL]

Хоча, де-не-де у вас буде можливість вставити іншу посилання, більш насичене, ніж просто у вигляді URL — там, де можна вставляти посилання зі словами.

Якщо хочете позаморачиваться з цим моментом — просто пробуйте вставляти посилання через панель візуальних значків, дивіться, що саме вона дозволяє вам зробити на кожному окремому форумі.

Але найчастіше ці посилання все одно будуть в nofollow, з перенаправленням і так далі і не будуть передавати вагу, частіше навіть згадка URL буде краще.

4. Збільшення розміру шрифту працює на різних форумах через різний код і різне цифрове значення розміру шрифту. Тому краще ним не користуватися або правити цей момент на кожному форумі окремо.

Безкоштовні курси SEO від Ганни Ященко – 20 PDF-уроків – Хороші, для новачків, але і не тільки, досить глибокі, актуальні. Хочете навчитися самостійному безкоштовного просування сайтів? Будь ласка.

5. Ще я часто вставляю картинки в текст, хоча, звичайно, це не обов’язково.

Вставляю я їх через такий код:

[img]http://site.ru/img/image.jpg[/img]

(знову BB-код не заглавними, а маленькими — маленькими літерами).

Зображення заливаєте попередньо до себе на хостинг.

Не робіть занадто велике за розміром зображення! Ваш гігантизм не сподобається адмінам форуму. Зробіть його ну 400-500 пікселів в ширину.

Увага! Деякі форуми «лаються» про формат зображення — пишуть щось на кшталт «використаний неприпустимий формат» (навіть не уточнюють, що мова про gif-зображення). Тому навіть картинки з двох кольорів я роблю в jpg для форумів. На png начебто теж не лається. На jpg гарантовано немає.

Ось так виглядає мій стандартний швидкий пост в розділі «Блогосфера» на найбільшому SEO-форумі Maultalk (ось посилання на нього):

Ось скільки переглядів він збирає за місяць (може і більше, якщо тема цікавіше):

Ось як виглядає BB-код цього повідомлення:

Безкоштовно просунути будь-тематичний або регіональний сайт, комерційний або інформаційний досить просто, якщо регулярно прикладати до цього зусилля та час, наприклад, 1 день в тиждень.

Отже, припустимо, що є сайт, новий. Чи вже якийсь час працює, але посилальної історії майже немає.

Більш-менш готовий до запуску та просування.

Що з ним можна зробити далі, щоб повністю самостійно просунути.

Якщо присвятити багато часу, то можна домогтися істотних результатів навіть безкоштовними заходами.

[b]Подробиці тут[u][url]https://seoandme.ru/kak-besplatno-prodvinut-lyuboj-tematicheskij-ili-regionalnyj-sajt.html[/url][/u][/b]

[img]https://seoandme.ru/wp-content/uploads/2017/08/kak-prodvigat-t-sait-m.png[/img]

Я обрамляю посилання ще в [u][/u], т. к. за замовчуванням на багатьох форумах вона не є підкресленою. А коли підкреслена — вона помітніше. І роблю жирним речення, де посилання. Але всі коди [b] [u] я ставлю за рамками коду з [url].

Такий код пройде не на 100% форумів, тому що бувають самописні движки або якісь ще.

Але на 90-95% форумів пройде!

В ідеалі ваш алгоритм розміщення на форумі має бути такий:

1. Реєстрація на форумі. Авторизація (зазвичай потрібно ще активувати екаунт з посиланням на пошті або, буває, потрібно чекати певний час, поки посилання вручну перевірить адміністратор).

2. Нормальне заповнення профілю з аватарою та інтересами (але без URL вашого сайту в поле «сайт», щоб адміни не подумали, що ви тут точно заради профілю і посилань).

3. Пара повідомлень в інших постах. Бажано навіть не просто «так» або «згоден», а щось корисне — просто вибрати розділ, у якому ви розумієте і тему, в якій вам є що порадити швидко і коротко.

4. Задавайте своє повідомлення у відповідному розділі. Але спочатку дивіться, допускаються тут такі повідомлення. Наприклад, багато де пропустять пост про знижку на софт, а багато де — ні.

Не треба кожен раз на кожному форумі заново форматувати текстові повідомлення.

Просто створили його 1 раз в такому ось універсальному BB-код і потім копіюєте створений 1 раз BB-код вашого повідомлення швидко з файлу блокнота.

Відкрили 20 форумів у різних вікнах браузера, швидко поспіль скрізь відкрили в підходящому для розміщення розділі форуму «Створити нову тему».

Швидко скопіювали у себе в блокноті заголовок повідомлення і вставили в ці 20 віконець.

Скопіювали текст повідомлення у такому BB-код, приклад якого я дала вище.

Подекуди ще потрібно поставити мітки — теж швидко зробіть кілька штук в блокноті і скрізь покопируйте.

Поставте галочку відстежити по емейл цю тему, де вона є. Натисніть бажано попередній перегляд (якщо ви новачок) або відразу відправляйте повідомлення, якщо ці форуми вам знайомі.

Середня виживаність повідомлень на форумах — 30-60%, дивлячись, наскільки якісно і природно вони були створені. Але можна домогтися і високою виживаності — 70-90%.

Звичайно, при розміщенні основну свою увагу і сили витрачайте на найбільші кращі форуми, в першу чергу тематичні.

Якщо на дуже великому і потенційно корисний форумі не видно, щоб розміщувалися з комерційними пропозиціями і навіть немає розділу Барахолка, то якщо у вас є хороша стаття на сайті на цю тему, то краще додайте її дебют. А то забанять так, що потім доведеться придумувати, як перереєструватися і бажано з іншого айпі адреси.

З приводу різних дрібних трюків, як підвищити виживаність повідомлень, ще масу особливостей форумів я писала тут:

— Докладне керівництво по розміщенню на форумах

— Керівництво по крауд-маркетингу

— Невеликий кейс з розміщення на форумах та підвищення продажів від мене (з усіма технічними нюансами розміщення, багато з яких не розкриті в цій статті, дуже рекомендую прочитати).

В моєму ТОП Базі понад 7 тис живих активних форумів, розсортованих за категоріями — є всі тематики, всі регіони, загальні форуми. Можна взяти окремо лише форуми, так і в рамках повної ТОП Бази (зараз взагалі майже задарма до 1 вересня по акції — 690 рублів).

Allsubmitter зазвичай майже не допомагає з форумами. Він найчастіше не заповнює поле «повідомлення» з-за скриптів і при реєстрації не справляється зі складними каптчами на скриптах. Вони зараз випустили новий модуль напівавтомата і могли вирішити цю проблему, але я поки не дивилася. З іншими видами сайтів Allsubmitter допомагає відсотків на 70%. Інших програм, які хоч якось полегшують напівавтомат у будь-яких видах сайтів більше поки в Рунеті немає.

Якщо цікавить більш автоматизоване розміщення по форумах, це Xrumer (зараз теж зі знижками та доп. бонусами до 1 вересня).

У мене в блозі можна почитати наступні статті за цими програмами:

— Різниця між Xrumer і Allsubmitter

— Що цікавого і доброго можна зробити з Xrumer для просування і заробітку

— Що може новий Xrumer для білого SEO — для автоматизованого нарощування природної посилальної маси за допомогою технології Антиспам 2.0

— Коротко класифікація SEO-програм для допомоги з реєстрацією та розміщенням на сайтах

— Інші різні статті по Xrumer

— Як просувати з Xrumer білі сайти