Дуже короткий пост.

З цим SEO-блогом я так не працюю ) Колись поки. Може, пізніше звільнюся і щільно ним займуся.

Але зате з новим своїм блогом по саморозвитку, який мені зараз більше задоволення, так працюю. Це не займає багато часу.

Мало того що вистрілили, відразу самі по собі вдалі сторінки можна і потрібно посилювати, як я писала в «Алгоритмі допинывания до ТОПа».

Але ще я, наприклад, роблю так: дивлюся вручну в системах аналітики, за яким запитам приходять люди.

Безкоштовні курси SEO від Ганни Ященко – 20 PDF-уроків – Хороші, для новачків, але і не тільки, досить глибокі, актуальні. Хочете навчитися самостійному безкоштовного просування сайтів? Будь ласка.

Наприклад, є у мене пост про «ілюзії у відносинах» — це стаття Еволюції.

І ось я бачу запит, по якому зайшли на сайт — «ілюзії у відносинах влізти в голову іншому».

І згадую, що так, я знаю ще одну відмінну статтю саме на цю вузьку тему — про взлезть в голову. У мене в цьому пості теж злегка ця тема порушена, але можна було б дати і посилання на більш детальну інформацію або відразу розкрити цю тему краще.

Так як там стаття не моя — щоб не порушувати її цілісність, я просто дала посилання на іншу статтю в потрібному місці. Але суть в тому, що наступний людина, яка прийде з цим запитом, отримає більше інформації і буде радий і вдячний.

Або частіше я дописую абзац на потрібну тему, якщо я бачу, що мені є що йому відповісти на його запит, а в статті я цей момент забула розкрити.

Так і сайт стає все краще і корисніше, і аудиторія лояльніше, і поведінкові фактори краще, і LSI-слів, що формують тематику, і ключових слів додасться, і в пошуку стояти буде вище, і передплатників буде більше.

Ось така дбайливість про відвідувачів грає на руку в багатьох моментах.

Подібна робота з аналітикою дає ще і багато ідей для нових статей або міток, категорій.