Я про це вже не раз писала, але наведу тут ще раз чітко схему, вона дуже проста.

Інформації актуальною дуже багато, є цікаві SEO-канали на Youtube (ось, наприклад, добірка каналів від Сергія Кокшарова), часто виходять нові відео від перевірених експертів, які дуже хочеться подивитися. Можливо, ви проходите курс, де відео доступно для скачування.

Інформації багато і відео безкоштовних багато. Але особисто у мене є 2 «АЛЕ».

1) терпіти не можу сидіти і дивитися відео.

2) день забитий справами так, що зазвичай все це відкладається, відкладається, ось і місяць пройшов, вже інші відео вийшли свіжіше цікавіше, і шансів переглянути те, старе, немає ніяких.

Мій внутрішній перфекціоніст бунтує, звичайно, якщо робити щось «аби як». Але я давно з ним співпрацюю, що краще аби як ніж взагалі ніяк і ніколи.

Тому я роблю так:

1. Скачую яке-небудь гарне відео з Youtube. Наприклад, свіжий доповідь Дмитра Севальнєва з просування в регіонах у 2018. Я поставила собі для цього плагін в Мозилле. Можна погуглити.

Безкоштовні курси SEO від Ганни Ященко – 20 PDF-уроків – Хороші, для новачків, але і не тільки, досить глибокі, актуальні. Хочете навчитися самостійному безкоштовного просування сайтів? Будь ласка.

2. Конвертую його в MP3. Я користуюся софтом Lucky Video Converter.

3. Заливаю в бездротової плеєр і якщо я хочу якомога швидше прослухати вебінар повністю, то використовую кожну хвилину — душ, прибирання по дому, зарядку. І за кілька днів інформація отримана.

Є проблеми з тим, щоб слухати, що говорять, і не відволікатися на справи. Але усвідомленість тренується не так складно.

Бувають проблеми з тим, що інформація надто складна і добре б подивитися слайди, перемотувати назад. Якщо трапився такий цінний вебінар — можна прослухати ще раз або точно вже подивитися на відео уважно.

Але зате інформація отримана, з’явилися якісь нові питання, на них шукаються відповіді, з’являються ідеї для правок на сайтах, або хочеться поділитися з іншими, як я це зробила, загалом, по ланцюжку ця нова інформація приносить в життя і роботу щось таке, чого раніше не було, будуються нові нейронні зв’язки.

А це великий плюс, він значніше, ніж переглянути відео в ідеальних умовах.

Які у вас є лайфхаки з цього приводу?