Апдейт посту. Після його виставлення я нарешті подивилася майже всі доповіді Кінзи 2014 (ті, які були мені цікаві) і коротко описала переглянуті мною відео з точки зору — варто чи ні дивитися і про що. Конкретні деталі дублювати не стала — дивіться доповіді.

Можу сказати, що конференція однозначно стоїть. Якщо ви хочете заробляти на своїх сайтах, то обов’язково подивіться. Я дещо дізналася дійсно цікаве, деякі дрібні важливі технічні деталі, виникло багато свіжих ідей, які потрібно реалізовувати на практиці.

2-3 жовтня 2014 року в Москві пройшла «Кінза 2014» — нова конференція від відомого манімейкера і провідного марафонів по заробітку на своїх сайтах — Романа Ширяєва (Пузата).

Це перша подібна масштабна конференція в Росії про заробіток на своїх сайтах — арбітраж трафіку, CPA, контекстної реклами, купівлі та продажу сайтів, на засланнях, банерах, тізерних мережах та інших варіантах. Доповіді конференції «Кінза 2014» будуть цікаві і для тих, хто вже вміє заробляти, і для тих, хто лише подумує, як заробляти на своїх сайтах.

Я вже успішно заробляю на одних напрямках (вічні посилання, одні види CPA), тестую інші (товарні CPA) і менш успішно або тільки подумую почати застосовувати треті види заробітку на сайтах (MFA, РМЯ). Тому мені особисто ця конференція була дуже цікава. Думаю, і для вас теж щось знайдеться про заробіток на своїх сайтах. З урахуванням підрослого долара найбільший інтерес може представляти той же MFA на зарубіжних сайтах або зарубіжні CPA.

Такі конференції зручно дивитися, коли ви займаєтеся якоюсь технічної монтонной роботою. Тому що найчастіше матеріал не вимагає повного залучення, щоб прямо зовсім кинути всі справи. Але все-таки вашу увагу і конспектування найчастіше потрібно.

Дивіться безкоштовно відеозапису доповідей
конференції «Кінза 2014»:

День 1

Євген Кошкін — профі в купівлю-продаж сайтів
«Як купувати і продавати сайти з розумом»

Вражає те, як Євген оперує великими сумами, не боїться брати кредити і взагалі впевнений у своїх силах, відноситься до сайтів саме як до інвестицій, з грамотним підходом. Надихає на те, щоб вище подивитися на всі ці процеси заробітку на сайтах, делегувати і диверсифікувати. Та й взагалі у нього дуже правильний підхід до проблем як до завдань.

Я після перегляду цього ролика навіть зв’язалася з Євгеном, щоб поспілкуватися і задати пару питань на цікаві для мене теми — виявився дуже приємним у спілкуванні, чітко і по справі дає рекомендації, відчувається фахівець з досвідом.

Для тих, хто зацікавився темою купівлі та продажу сайтів під MFA, вічні посилання та інші види монетизації, я від себе рекомендую також почитати і докладне інтерв’ю з Євгеном Кошкіним в його блозі.

Олександр Савченков — Засновник і гендиректор CityAds Media
«Наші чи західні CPA. Що і коли вигідніше і як заробляти більше»

У цій доповіді було мало що корисного з практичної точки зору, але в цілому отримала більше розуміння, що з себе представляє зарубіжний ринок CPA, основні гравці, тренди, куди все йде, на що звернути увагу.

Безкоштовні курси SEO від Ганни Ященко – 20 PDF-уроків – Хороші, для новачків, але і не тільки, досить глибокі, актуальні. Хочете навчитися самостійному безкоштовного просування сайтів? Будь ласка.

Артем Цымпов — директор за технологіями Эскимоби
«Як заробити на мобільному аудиторії сайту»

Вадим Першин — агентство «Клік Медіа»
«Збільшення доходу з сайту з пом. медійної реклами на 50%»

Олексій Терехов — PR-директор AdmitAD
Кейс. «Конверсія низькочастотного трафіку контентних проектів на CPA-офферах»

Олексія я давно вже знаю, дивилася всі його семінари Адмитада, в тому числі по монетизації контентних проектів і товарних вітрин. Тому нового для мене тут було не багато, але все одно деякі технічні деталі було корисно почути. Для новачків у російських товарних CPA — дуже цікавий практичний доповідь.

Костянтин Леонович — куратор проектів Sape
«Як заробляти хороші гроші на посиланнях в нинішніх реаліях»

У доповіді Костянтина йшлося швидше про те, як робити сайти більш якісними і як убезпечити їх від АГС, як покращувати поведінкові фактори. Була одна цікава й нова для мене темка.

Микола Александров — інтернет-бізнесмен, спеціалізується на MFA
«Як вичавити максимум з MFA. Тенденції розвитку MFA в рунеті»

Микола продовжив тему Костянтина Леоновича і теж розповів про важливість поліпшення поведінкових факторів на сайті і зокрема розповів про кілька нестандартних, досить хитрих технічних фішок, які можуть значно поліпшити і ПФ сайту, і його прибутковість. Цікавий практичний доповідь.

Роман Ширяєв — інтернет-бізнесмен, автор проекту Puzat.ru
«Максимально швидкий шлях до великих грошей на інформаційних сайтах»

Дуже цікавий доповідь був у Романа Пузата з 3-ма кейсами сайтів і як вони прийшли до монетизації. Розповів про новий підхід до монетизації, деякі важливі технічні моменти. В загальному то теж, крім практичної користі, мотивує і надихає.

Леонід Румянцев — експерт з юзабіліті, його клієнти: aviasales.ru, nic.ru, rookee.ru, seopult.ru та ін.
«Комбінація офферов в арбітражі, як подвоїти прибуток з трафіку»

Дуже несподіваний для мене кейс і спосіб продажів. Дуже цікавий і однозначно ефективний. Я про таке особливо не замислювалася, а даремно. Тепер є над чим подумати ) та й взагалі Леонід мені дуже сподобався і порадував своєю подачею матеріалу. Чомусь я вперше почула його виступ, хоча давно знала як відомого спеціаліста.

Дмитро Шахов — всім відомий «Баблоруб»
«Як вирости з звичайного вебмастера в офлайн-студію з доходом 200-300 тис. руб./міс»

Напрочуд гарний і корисний доповідь. «На диво» — не тому, що я цього не очікувала від Дмитра Шахова, навпаки, він дає багато виключно корисні з практичної точки зору матеріалів і безкоштовно у тому числі (подивитися можна тут). А тому, що я багато років була сама власником SEO-студії з комплексом послуг по розробці підтримки і просування сайтів і не думала почути щось цікаве. Для мене нового було не так багато, але я мало що впроваджувала із запропонованого Дмитром. Впроваджувала б більше з його доповіді — мала б набагато більше клієнтів і доходу. Тому якщо у вас є веб-студія або SEO-студія і ви хочете більше отримувати, то обов’язково прослухайте виступ Дмитра.

Олексій Кутейников — гендиректор проекту ForumHouse
«Вичавлюємо максимум з контекстної реклами на ваших сайтах»

Серйозний підхід серйозного проекту ) Технічних деталей не так багато, але деякі важливі поради є, так.

День 2

Михайло Карпач — манімейкер з 8-річним стажем, співвласник CPA-мережі shakes.pro
Кейс. «Як збільшити дохід з тизерів в неск. раз»

Ну тут все досить вузько на тему тізерних мереж на сайті. Зокрема про те, як поставити собі на сайт власну тизерну мережа — це дуже цікавий момент. Я свої сайти тизерками поки не планую монетизувати, але теж досить цікаво.

Вадим Курило — манімейкер з 7-річним стажем, автор сайту kurilo.pro
Кейс. «Як заробити 1 млн. руб. за півроку на Facebook»

Цікаву доповідь, який говорить радше про те, що це в принципі можливо — створити сьогодні популярне спільноту у Фейсбуці і багато на ньому заробляти. А також Вадим Курило (більше відомий багатьом як автор хороших курсів по заробітку на Adsense) розкрив деякі моменти, які впливають на великий заробіток в Фейсбуці.

Вадим Роговський — засновник і гендиректор Clickky
Кейс. «Як заробляти на арбітраж на мобільних офферах»

Роман Ширяєв — інтернет-бізнесмен, автор проекту Puzat.ru
Кейс. «Як заробити мільйон на одній з сторінок інформаційного сайту»

Ще один дуже цікавий кейс, варто прослухати цю доповідь і до кінця. Про те, як можна круто арбитражить на трафіку на статті інформаційного сайту. Про те, що можна мати набагато більше, якщо не просто обвішати сайт контекстної і тизерної рекламою, але і трохи подумати головою і застосувати SEO, використовувати CPA.

Олексій Кутейников — гендиректор проекту ForumHouse
Кейс. «Як максимально вигідно продавати рекламні місця на своєму сайті прямо»

Теж слушні практичні поради, до яких варто прислухатися по продажу банерів на сайті безпосередньо рекламодавцям, без банерних мереж.