Супер спосіб, як знаходити якісні ресурси для додавання в ТОП Базу знайшла я позавчора, коли парсила собі ключевики по всіляких моїм напрямами в SpyWords.

Напарсила більш гігабайти. Встигла далеко не всі напрямки, що хотіла. І ось залишилося 3 години до того, як закінчиться мій анлим еккаунт. І тут раз і в голову приходить чудовий варіант збору хороших сайтів для безкоштовного просування. Шкода, мало встигла зняти різних напрямків, але роботи і так мені вистачить на роки )

Спосіб простий

У Spywords якщо вбити будь-який домен, внизу буде 1 або 2 вкладки:

«Конкуренти домену в Яндекс Директ» (можна переключити на Google Adsense)
«Конкуренти домену в органічному пошуку Яндекса» (можна переключити на Google).

Далі ми можемо вбити будь-який домен, на якому, як ми точно знаємо, можна безкоштовно розміщуватися.

Можна брати і великі варіанти типу avito.ru.

Але краще брати щось більш вузьке.

Наприклад, якусь регіональну дошку оголошень, тематичний каталог фірм або форум.

І дивимося його конкурентів.

Spywords видає нам список, де першими йдуть ті, з якими видимість домену в ТОП50 перетинається з найбільшою кількістю ключових слів.

Це зовсім не те ж саме, що просто спарс пошук за ключовими словами, що я зазвичай робила за допомогою SE майстра в Allsubmitter.

Ось приклад — спарсила конкурентів великого сайту — otzovik.com

Це набирає обертів вид сайтів для безкоштовного розміщення — відгуків. У мене в ТОП Базі він давно вже був, але замало перебувало вручну.

Безкоштовні курси SEO від Ганни Ященко – 20 PDF-уроків – Хороші, для новачків, але і не тільки, досить глибокі, актуальні. Хочете навчитися самостійному безкоштовного просування сайтів? Будь ласка.

Сайт великий, видно по великій кількості ключових слів і в результаті у мене вийшло 435 тисяч конкурентів )

Імпортувала їх Allsubmitter. Він, виявляється, сам розбиває за підкатегоріями за 30.000 пунктів.

При імпорті поставила галочки «Виключити дублі доменів, сторінок і виключити з чорного списку».

Вийшло дуже багато сайтів на перевірку. Їх же ще треба кожен перевірити вручну. Allsubmitter ледве перевертається з такою кількістю.

У підсумку, я швиденько поставила фільтр на %otz% — домен, який, напевно, містив otziv або otzyw — що завгодно. Як ставити фільтр в базі в Allsubmitter дивіться тут.

І вибрала близько 600 більше схожих на прямих конкурентів.

А взагалі буду брати конкурентів у менш популярних сайтів, як вже казала вище — більш вузьких, нішевих, так буде простіше.

Але це просто як один з прикладів, що можна зробити. Можна ще що-небудь придумати з цими списками конкурентів або просто переглядати все підряд.

Мінуси способу — як і раніше багато ручної роботи. Але від неї нікуди не дітися, якщо збирати базу для якісного розміщення.

Плюси — багато дійсно нормальних сайтів (видимих по великій кількості в пошукових системах, а значить, популярних, нормально ранжирующихся, можна сподіватися, що трастових і на яких живе реальна цільова аудиторія).

Так що, у мене є велике натхнення з приводу найближчого оновлення ТОП Бази і моєї подальшої роботи з нею. Можливо, я нарешті-то придумаю, як допилити цю схему під помічника на якісне поповнення, щоб прискорити оновлення.

Враховуючи, що вже пару років, як всі відомі SEO-фахівці почали знову активно рекомендувати використання всіх цих способів набору природної безкоштовної посилальної маси і залучення цільової аудиторії, як прес-релизовые сайти, каталоги фірм, сервіси відповідей і питань, сервіси відгуків, тематичні та регіональні форуми, соцмережі, блогові системи, сервіси соцновостей і т. д., то цей спосіб буде і далі тільки набирати ефективність і актуальність.

Ось тут я написала більше про те, як безкоштовно просувати сайти в умовах Мінусинська і Пінгвіна.

І при цьому він безпечний, санкцій можна не чекати ні від Гугла, ні від Яндекса.

Навпаки, він допомагає вам створити природну посилальну масу, в обсязі якої можна і закупити посилань.

Сергій Людкевич рекомендує знову згадати про каталоги фірм, сервіси розміщення прес-релізів і новин і інші способи з старих добрих часів

А ви користуєтеся розміщенням на безкоштовних ресурсах типу каталогів фірм, сервісів відгуків, прес-релизовых сайтах або лінуйтеся?

Безкоштовний спосіб:

Щось схоже можна отримати за допомогою таких сайтів, як, наприклад:

http://www.findsimilarsites.ru/

Але я вже багато попрацювала і з SpyWords, і з цим способом теж. З Spywords — в 500 разів могутніше і зручніше.