Почали проводитися заходи, присвячені підбиттю підсумків SEO 2015 року та змін і трендам 2016 року в SEO. Вже з’явилися кілька відеозаписів з найвідомішими SEO-фахівцями Рунета. Викладаю поки трохи запису, буду ще доповнювати пост у міру появи нових.

Запис вебінару «Які зміни в роботі чекають SEO-фахівця в 2016 році» з Артуром Латыповым:

Круглий стіл на SEOPult TV «Ховали SEO, порвали 2 баяна: чого чекати в 2016 році»

Яким було SEO в 2015-му? Чи справдилися прогнози критиків про занепад «посилальної ери»? Наскільки сильно потрясли ринок «Мінусинськ», «АГС», «Mobilegeddon» та інші експерименти пошукових систем? Які уроки винесли оптимізатори і що тепер робити ставки в найближчому майбутньому?

Безкоштовні курси SEO від Ганни Ященко – 20 PDF-уроків – Хороші, для новачків, але і не тільки, досить глибокі, актуальні. Хочете навчитися самостійному безкоштовного просування сайтів? Будь ласка.

За круглим столом зібралися експерти з питань SEO і веб-аналітики – Олена Камська (SiteClinic), Дмитро Шахов (Ремарка), Олексій Штарев (SeoPult), Дмитро Севальнєв (Піксель Холдинг), Артур Латипов (SEO-інтелект), Денис Наріжний (AskUsers), щоб підвести підсумки поточного періоду та обговорити тенденції розвитку галузі в 2016 році.

Що змінилося в Інтернет-маркетингу в 2015 році і чого чекати в 2016?

Закриває вебінар цього року і провів керівник академії WebPromoExperts — Антон Воронюк. Він розповів про те, що змінилося, додалося, пішло в основні інструменти інтернет-маркетингу.

Запис вебінару «Популярні питання seo-оптимізаторів і вебмастерів в 2015» від Сергія Кокшарова (devaka)

Статті:

«Як змінилося SEO — думки експертів» — відомі SEO-фахівці відповідають на питання «Головна подія галузі відбулося в цьому році? Як воно змінило SEO?», «Що змінилося в підході до SEO-просування порівняно з 2014 роком?», «Як вплинула економічна ситуація на клієнтів SEO-агентств і сам підхід агентств до надання послуг?», «Ваш прогноз: яким буде 2016 рік для SEO?».