Курси Яндекса вже закінчилися, записуйтеся на мої безкоштовні SEO-курси — 2 моїх великих актуальних курсу з десятків PDF-файлів по безкоштовному самостійного просування сайтів. Курси мої досить глибокі, підійдуть не тільки для новачків. Але і багатьох з нуля навчили вже просування сайтів, відгуків хороших дуже багато.

Новина була на 2017 рік — Яндекс запустив навчальні SEO-курси для новачків.

Перший урок — «Основні принципи індексування». Проходять абсолютно безкоштовно, без реєстрацій, у будь-який момент у форматі відеозапису і короткого тестування.

Безкоштовні курси SEO від Ганни Ященко – 20 PDF-уроків – Хороші, для новачків, але і не тільки, досить глибокі, актуальні. Хочете навчитися самостійному безкоштовного просування сайтів? Будь ласка.

От що ви там знайдете:

Це перший курс з тих, що заплановані.

Поки SEO-курси Яндекса розраховані в першу чергу на новачків — на тих, від кого найчастіше приходять питання. Далі планується ряд курсів і для більш досвідчених фахівців в просуванні сайтів.

Список актуальних курсів дивіться на сайті edu.expert.yandex.ru. Поки що, як я вже сказала там один курс.

Кожен урок складається з кількох частин: спочатку описується його суть, потім докладно розбираються основні питання, що виникають по даній темі, далі йде невеликий відеоматеріал, в якому показується, які налаштування потрібно зробити, щоб уникнути описаних вище проблем. В розділі «Рада» зібрані рекомендації за підсумками уроку. Крім того, тут же можна пройти тест для закріплення знань і спробувати поліпшити сайт за допомогою щойно пройденого матеріалу.

Дивіться програму SEO-вебінарів Яндекса на 2017 рік.